głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzemor żyj tak żebyś żałowała że coś zrobiłaś a nie żebyś żałowała że czegoś nie zrobiłaś . Zawsze mam zajebiste rozwiązanie . Po fakcie. 'Ludzie o identycznych chara

dzemor

dzemor.moblo.pl
żyj tak żebyś żałowała że coś zrobiłaś a nie żebyś żałowała że czegoś nie zrobiłaś .
 żyj tak żebyś żałowała że... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

`żyj tak,żebyś żałowała,że coś zrobiłaś,a nie żebyś żałowała,że czegoś nie zrobiłaś . `

Zawsze mam zajebiste rozwiązanie .... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

Zawsze mam zajebiste rozwiązanie . Po fakcie.

'Ludzie o identycznych charakterach... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

'Ludzie o identycznych charakterach odpychają się jak magnesy. Dopiero gdy jedno odwróci się dupą do drugiego, zaczyna się przyciąganie.

  ej.. bo słuchaj..   no?   głupia... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

- ej.. bo słuchaj.. - no? - głupia sprawa jest.. - tak? - no.. ale taka wiesz.. szczeniacka.. - no mów! - chyba.. - chyba co? - no chyba Cię kurwa kocham. /happylove

  Zerwał ze mna … boli ..   Biedna... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

- Zerwał ze mna … boli .. - Biedna . Rozstania bolą maleńka . - Nie . Boli mnie ręka bo jak waliłam mu w ryj to źle się zamachnęłam .

Jeśli ubierzesz się ładnie nazwie... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

Jeśli ubierzesz się ładnie nazwie Cię cnotką, jeśli ubierzesz się seksownie nazwie Cię dziwką, jeśli do niego zadzwonisz uzna, że się narzucasz jeśli to on zadzwoni uzna, że powinnaś być zaszczycona, jeśli go nie kochasz będzie robił wszystko by Cię zdobyć, jeśli go kochasz zostawi Cię, jeśli sie z nim kłócisz mówi że jesteś uparta jeśli siedzisz cicho mówi, że nie masz własnego zdania, jeśli się z nim nie prześpisz uzna że go nie kochasz jeśli to zrobisz uzna że jesteś łatwa, jeśli powiesz mu o swoich problemach pomyśli, że jesteś słaba, jeśli mu nie powiesz pomyśli, że mu nie ufasz, jeśli będziesz mu robić wymówki powie Ci, że nie jesteś jego matką, jeśli to On będzie Ci robił wymówki powie, ze dba o Ciebie, jeśli nie dotrzymasz danej obietnicy straci do Ciebie zaufanie, jeśli to on złamie dane słowo to na pewno przez Ciebie, jeśli go zdradzisz powie, że to koniec jeśli to on Cię zdradzi powie, że każdy zasługuję na drugą szansę.! / jeśli wiecie kogo to to podpowiedzcie, ;D

Lubię wierzyć   że kiedyś... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

Lubię wierzyć , że kiedyś wreszcie się odnajdziemy. Przestaniemy się tak bezsensownie mijać i w końcu uda mi się złapać Twoją dłoń . < 33

najgorsze jest gdy odtrącasz na... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.

Będę szczęśliwa   choćbym miała... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

Będę szczęśliwa , choćbym miała sobie to szczęście kurwa narysować ! < 33

nie mów   że chciałabyś jebnąć... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

nie mów , że chciałabyś jebnąć uczuciami o ścianę , bo próbowałam , a to gówno odbiło się i jebnęło mnie z podwójną siłą.

Zabawa jest wtedy   kiedy wypijesz za... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

Zabawa jest wtedy , kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci , tylko śmiejąc się , że on ma inną .

i chciałabym powrócić do tych... teksty

dzemor dodano: 4 września 2011

i chciałabym powrócić do tych czasów , kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy , uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to , że miłość istnieje .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV