głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzemor Wielu ludzi pyta mnie dlaczego wciąż noszę ze sobą słuchawki i dlaczego ciągle słucham muzyki. Wówczas odpowiadam a dlaczego Ty jesz? Mówiąc 'Dzień Dobry' nα ul

dzemor

dzemor.moblo.pl
Wielu ludzi pyta mnie dlaczego wciąż noszę ze sobą słuchawki i dlaczego ciągle słucham muzyki. Wówczas odpowiadam a dlaczego Ty jesz?
Wielu ludzi pyta mnie  dlaczego... teksty

dzemor dodano: 9 listopada 2011

Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego wciąż noszę ze sobą słuchawki i dlaczego ciągle słucham muzyki. Wówczas odpowiadam "a dlaczego Ty jesz?"

Mówiąc 'Dzień Dobry' nα ulicy... teksty

dzemor dodano: 9 listopada 2011

Mówiąc 'Dzień Dobry' nα ulicy, czuje się wręcz jαk kłαmcα .

Szłam ulicą  z łzami w oczach.... teksty

dzemor dodano: 9 listopada 2011

Szłam ulicą, z łzami w oczach. Czarny tusz dawno rozpłynął się po policzkach. Spojrzałam w górę. Widziałam, jak jeden chłopak upuszcza pieniądze. To grosz. Podniosłam. - Upuściłeś grosza - zawołałam, lecz się nie odwrócił. - Upuściłeś...- Upuściłem go celowo. Byłaś smutna, a grosze podobno przynoszą szczęście. Miałem nadzieję na twój uśmiech. - Była to najmilsza rzecz, jaką kiedykolwiek ktoś dla mnie zrobił.

czekanie dzieli się na trzy... teksty

dzemor dodano: 9 listopada 2011

czekanie dzieli się na trzy kategorie: a) czekasz aż się w końcu doczekasz b) czekasz i nigdy się nie doczekasz c) czekasz, a to na co czekasz pojawia się i znika

Jeśli nie znajdę nikogo  świat... teksty

dzemor dodano: 9 listopada 2011

Jeśli nie znajdę nikogo, świat się nie zawali. Po prostu - będę bardzo smutnym starym człowiekiem. W rzeczywistości już jestem bardzo smutnym młodym człowiekiem, niewiele się zatem zmieni .

Miało być tak pięknie  no a jest w... teksty

dzemor dodano: 9 listopada 2011

Miało być tak pięknie, no a jest w chuj lepiej, smutek zabija płacz - płacz na smutek lekiem .

Jeszcze do niedawna miałam ochotę... teksty

dzemor dodano: 9 listopada 2011

Jeszcze do niedawna miałam ochotę walczyć, mimo wszystko. Ktoś bliski tak mi doradził. Lecz teraz widzę, że to mija się z celem. Bo kiedy ktoś po raz setny wbija nam nóż w serce to jesteśmy odporni na jakikolwiek ból ... Twardzi jak skała wraz z sercem jak lód. Ignorancja jest najpotężniejszym ciosem w policzek, ciosem dokonanym z największym rozmachem, celowym impetem, a przy tym uderzeniem najbardziej niezasłużonym.. Największą głupotą w miłości jest kochać kogoś kto ma Cię kompletnie w dupie. Szkoda marnować czasu na kogoś niedojrzałego do wyrażania prostych gestów: pocałunków, przytulania, mówienia słów w stylu 'kocham Cię moje Ty Słoneczko'.

Wbrew pozorom łatwo kogoś stracić.... teksty

dzemor dodano: 8 listopada 2011

Wbrew pozorom łatwo kogoś stracić. Schody zaczynają się wtedy, gdy trzeba przyjąć tę stratę .

Czuje się okropnie. Tak jakbym... teksty

dzemor dodano: 8 listopada 2011

Czuje się okropnie. Tak jakbym miała przed nosem drzwi, za którymi jest rozwiązanie, do tego żyła w świadomości, że są otwarte i w każdej chwili mogę przekroczyć ich próg. Jednak za każdym razem gdy delikatnie naciskam na klamkę okazuje się, że są zamknięte .

wiem  miałam zacząć od nowa.. ale... teksty

dzemor dodano: 8 listopada 2011

wiem, miałam zacząć od nowa.. ale nie potrafię. wspomnienia wciąż tkwią w mej pamięci .. nie potrafię od tak na skinienie palca zapomnieć.. wymazać wszystko co siedzi mi w głowie. . nie potrafię wymazać Cię z pamięci .. bo to był najlepszy rok w moim życiu .. bo był spędzony z Tobą.. zresztą Ty i tak już tego wszystkiego nie zrozumiesz..

Czy życie zawsze na tym polega że... teksty

dzemor dodano: 8 listopada 2011

Czy życie zawsze na tym polega że raz jest dobrze a raz źle, że raz się cieszymy a raz płaczemy, że jak coś minie to dopiero to doceniamy, a jak to mamy to nie zdajemy sobie z tego sprawy że bez tego nie umiemy żyć. Myślimy damy rade lecz potem jest ciężko, ciężko jest się przez wyczaić do tego, że już nie mamy tej osoby, rzeczy... Jak stracimy ukochaną osobę to myślimy co takiego złego zrobiliśmy czy to nasza wina że ona odeszła, potem dopiero odczuwamy jej brak, odczuwamy ile dla nas znaczyła, jak bardzo była bliska

odwaga   to kontrola nad strachem   a... teksty

dzemor dodano: 8 listopada 2011

odwaga - to kontrola nad strachem , a nie jego brak .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV