głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzemor Jeśli ja jestem tania to ty jesteś gratis !! Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. Mój szepnęła. To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi d

dzemor

dzemor.moblo.pl
Jeśli ja jestem tania to ty jesteś gratis !!
Jeśli ja jestem tania   to ty... teksty

dzemor dodano: 23 listopada 2011

Jeśli ja jestem tania - to ty jesteś gratis !!

Pochyliła głowę i przycisnęła... teksty

dzemor dodano: 23 listopada 2011

Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. - Mój - szepnęła. - To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie, odwrócił je wnętrzem do góry i na każdej z nich złożył pocałunek. - Moja - odszepnął .

Noc. Siedzieli na plaży wpatrując... teksty

dzemor dodano: 23 listopada 2011

Noc. Siedzieli na plaży wpatrując się w gwiazdy. Przeniósł swój wzrok na nią. - Wiesz ... Ale ta dziewczyna na prawdę jest wyjątkowa. Piękna , mądra i ma poczucie humoru. Mogę z nią porozmawiać o wszystkim. Zawsze umie mnie pocieszyć. - Mówił to z takim przekonaniem. Ona tylko słuchała. NA myśl o dziewczynie o której tak mówił, coś ją ściskało w środku i miała ochotę się rozpłakać. Ale tego nie zrobiła. - Kurcze, dziewczyno . - powiedział. - Ty nadal nie rozumiesz. Nie rozumiesz , że mówię o tobie. - Czekał na jej reakcję. Spojrzała na niego. - Kocham Cię. - wyszeptała. Przytulił ją mocno do siebie składając na jej ustach namiętny pocałunek.

Wiedziała o nim niewiele. Słodził... teksty

dzemor dodano: 23 listopada 2011

Wiedziała o nim niewiele. Słodził herbatę trzema łyżeczkami cukru. Wiedziała też, że poprawia mu humor. Mimo, że tak krótko się znali czuła, że się od niego uzależniła.

Nie wiem co czuję  co myślę  a... teksty

dzemor dodano: 23 listopada 2011

Nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. Totalny mętlik. Rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

Serce odebrało mi zdolność nawet... teksty

dzemor dodano: 23 listopada 2011

Serce odebrało mi zdolność nawet do wyzywania cię od frajerów.

Powiedział  że to koniec. A ona... teksty

dzemor dodano: 23 listopada 2011

Powiedział, że to koniec. A ona, kręcąc głową,udawała,że nie rozumie. Udawała,że nic do niej nie dociera. Nie mogła uwierzyć, że właśnie zostaje jej odebrane szczęście. Te, na które tyle czekała. Te, o które się tyle modliła.

Taak. :D teksty dzemor dodał komentarz: Taak. :D do wpisu 23 listopada 2011
' Witamy w piekle synu  to siódmy... teksty

dzemor dodano: 22 listopada 2011

' Witamy w piekle synu, to siódmy jego krąg. '

Jestem artystą śmierć to dla mnie... teksty

dzemor dodano: 22 listopada 2011

Jestem artystą śmierć to dla mnie piękno absolutne Wejdź na łódkę, a ja jak Charon wezmę cię ze sobą Dzień twoich urodzin będzie obchodzony żałobą.

Wolę powiedzieć zwyczajowe  kurwa... teksty

dzemor dodano: 22 listopada 2011

Wolę powiedzieć zwyczajowe "kurwa" niż pierdolić 30 sekund "bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek".

Widzisz  niby charakter jest... teksty

dzemor dodano: 22 listopada 2011

Widzisz, niby charakter jest ważniejszy, niż wygląd. Tylko, że On nie fatyguje się z poznawaniem wnętrza jakiejś laski, jeśli nie zainteresuje Go jej biust, czy tyłek. Także wiesz - te lalki z długimi nogami, pięknym spojrzeniem i przesłodzonym uśmiechem, mają minimalną przewagę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV