głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
:D teksty dzemor dodał komentarz: :D do wpisu 17 grudnia 2011
Bądź silna  wytycz granice  nie... teksty

dzemor dodano: 17 grudnia 2011

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

Na początku był ból. Ogromny... teksty

dzemor dodano: 17 grudnia 2011

Na początku był ból. Ogromny, niewyobrażalny ból. Łzy, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. Potem ogromna nadzieja, że wszystko będzie dobrze, już się tak pięknie układało. Później złość. Złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. Odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego co dotyczyło i przypominało jego. Wmówienie sobie, że jednak już nie zależy i bajera tak na poważnie z innym. Teraz? Akceptacja. Bo kurwa nadal jest ważny, mimo że znalazłam kogoś innego. I tylko walczę ze wspomnieniami, których jest za dużo, ciągle za dużo.

Jak mamy być grzeczni  skoro jak... teksty

dzemor dodano: 17 grudnia 2011

Jak mamy być grzeczni, skoro jak byliśmy mali, to oglądaliśmy Tarzana, który chodził półnago. Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy. Pinokio kłamał. Alladyn był złodziejem. Batman jeździł 320kmh. Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami. Pacman biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki od których dostawał energii. Bolek i Lolek oraz Tola, żyli w trójkącie. Żwirek i Muchomorek byli parą a Kaczor Donald chodził bez majtek. To nie nasza wina że teraz jesteśmy jacy jesteśmy tylko naszych rodziców. To oni nam pozwolili to oglądać…;D

Powiedział mi   że to koniec .... teksty

dzemor dodano: 17 grudnia 2011

Powiedział mi , że to koniec . Rzucił na biurko paczkę żyletek i z ironicznym uśmiechem na twarzy powiedział : nie zrób sobie krzywdy..

Miłość nie daje i nigdy nie... teksty

dzemor dodano: 17 grudnia 2011

Miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka.

To boli kiedyś blisko teraz sobie... teksty

dzemor dodano: 16 grudnia 2011

To boli kiedyś blisko teraz sobie obcy ludzie. I trudno tak musiało być, nie mam złudzeń...

I znów zamykam oczy  unoszę się... teksty

dzemor dodano: 16 grudnia 2011

I znów zamykam oczy, unoszę się wysoko na dźwiękach skrzypiec niesiona w dalekie przestworza, gdzie jestem tylko ja i mój mały świat...

Złamałeś moje serce  pokroiłeś... teksty

dzemor dodano: 16 grudnia 2011

Złamałeś moje serce, pokroiłeś na malutkie kawałeczki, przysmażyłeś na patelni i podałeś jej..

Szybko zmierzała w stronę swojej... teksty

dzemor dodano: 16 grudnia 2011

Szybko zmierzała w stronę swojej klatki i czuła zimny wiatr na twarzy, który wylewał łzy z jej oczu, a te natomiast spływały po policzkach stwarzając cudowny kontrast ciepła i zimna..

Bo chcę stąd uciec  znaleźć się... teksty

dzemor dodano: 15 grudnia 2011

Bo chcę stąd uciec, znaleźć się na wielkiej pustyni wśród wiatru i pyłu, unieść wysoko ręce i trwać w cudownym przeświadczeniu swojej beznadziejnej egzystencji..

Każdy mówi  będzie dobrze   gdy... teksty

dzemor dodano: 15 grudnia 2011

Każdy mówi "będzie dobrze " gdy jest cholernie źle.A ty chyba i tak Sam pewnie w to nie wierzysz. Nienawidzę tego. Gdy jest cholernie, cholernie źle, jedynymi wyrażeniami wsparcia są słowa ; "będzie dobrze. " wybacz, nie wierze w to. wy z resztą też.Więc po co to mówicie? tak, tak wiem , że chcecie mi pomóc. Ale jeśli chcecie to zrobić to powiedzcie coś co ma sens. Coś w czym będę potrafiła odnaleźć chociaż trochę prawdy.na tym polega życie. staram się odnajdywać we wszystkim jakiś sens. a nieliczne w czym odnajduje sens to słowa 2 ważnych mi osób. I słowa ludzi, którzy Tworzą rap.Oni dużo w życiu przeszli. wiem, nie każdy z nich przeżył w życiu piekło , ale ich słowa niosą pewną prawdę, a nie historyjki dla łatwowiernych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV