głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Hahahah. :D teksty dzemor dodał komentarz: Hahahah. :D do wpisu 6 stycznia 2012
Moja naiwna  leniwa  słodka... teksty

dzemor dodano: 6 stycznia 2012

Moja naiwna, leniwa, słodka, uciekająca gdy zraniona. czerwona, cenna... Aż czasem o nią mi strach, że zabraknie jej by mogła dopłynąć do serca.

To łatwe wywołać uśmiech na... teksty

dzemor dodano: 6 stycznia 2012

To łatwe wywołać uśmiech na czyjejś twarzy. Sztuką jest sprawić, by uśmiechało się serce. To stąd tyle w nas smutku - mało kto próbuje dotrzeć głębiej. Czasami nikt.

Przy jednym mogłam być... teksty

dzemor dodano: 6 stycznia 2012

Przy jednym mogłam być bezwzględnie sobą i wiedziałam, że mnie taką akceptuje, ale to drugiego kochałam ponad życie.

Ostatnio każdy mój dzień jest taki... teksty

dzemor dodano: 6 stycznia 2012

Ostatnio każdy mój dzień jest taki sam. Jebana rutyna, monotonność szarego życia.

Wiesz co staje się z niegrzecznymi... teksty

dzemor dodano: 6 stycznia 2012

Wiesz co staje się z niegrzecznymi dziewczynkami kiedy ich silna skorupa rozpada się jak skorupka jajka? wtedy one przestają pić, palić papierosy i wciągać za blokiem. Zwyczajnie milkną, a potem nikną jak kamień wrzucony do wody nikt nie wie kiedy i gdzie się podziały..

Każdy chyba w życiu posiadał... teksty

dzemor dodano: 6 stycznia 2012

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie - absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

Przykro jest patrzeć jak ludzie... teksty

dzemor dodano: 6 stycznia 2012

Przykro jest patrzeć jak ludzie zmieniają się pod wpływem innych i gubią to ciepło które kiedys emitowali...

pierdolony mięsień w klatce... teksty

dzemor dodano: 6 stycznia 2012

pierdolony mięsień w klatce piersiowej dyktuje mi warunki.

Cz. II Wszystkie uczucia zamykają... teksty

dzemor dodano: 4 stycznia 2012

Cz. II Wszystkie uczucia zamykają się w wielkiej , międzynarodowej sieci zwanej internetem. i mimo wszystko ty wciąż jesteś osobą dla , której zrobiłabym więcej niż dla pozostałych. O wiele więcej. Podobno mam silny charakter i łatwo się nie poddaję . Podobno jestem wrażliwa. Podobno łatwo mnie zranić. Romantyczka? Egoistka? Każda łza , która ostatnimi czasy spłynęła po moim policzku czegoś mnie nauczyła. Gdybym miała możliwość cofnięcia czasu . - Niczego bym nie zmieniła. Ale chciałabym przeżyć to jeszcze raz , być przez chwilę szczęśliwa. A morał wypływa z tego taki ; "że nie warto przyzwyczajać się do ludzi "

Cz. I Każdego dnia uświadamiam... teksty

dzemor dodano: 4 stycznia 2012

Cz. I Każdego dnia uświadamiam sobie , staję się bardziej świadoma jak ukształtowywuję mnie przeszłość. i jaki wielki wpływ ma ona na nas. jaki wpływ mają na nas minione wydarzenia. istotną rzeczą jest też to jak je postrzegamy i jak sobie z nimi staramy poradzić.Dawno nie czułam się tak beznadziejnie i bezsilnie Chciałabym zrobić wiele a jednak nie mogę zrobić tak naprawdę nic. Muszę bezsilnie patrzeć jak odchodzisz. Katecheta powiedział ; "Bóg stworzył człowieka na podobieństwo siebie samego" Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy wyobrażamy sobie Boga siedzącego na ławce o 2 nad ranem z tanim winem?

jeśli chcecie znać moje zdanie... teksty

dzemor dodano: 4 stycznia 2012

jeśli chcecie znać moje zdanie, chodzimy na filmy, bo chcemy zobaczyć bajkę. Księżniczka, która odkłada swoje klejnoty, żeby wyznaczyć własną ścieżkę... Rozdzieleni kochankowie wracają do siebie... Ale życie to nie bajka... A szczęśliwe zakończenia zdarzają się bardzo rzadko... W prawdziwym życiu, młoda królowa staje się tyranem... i zabiera swoich poddanych na wojnę. Właśnie dlatego potrzebujemy filmów. Żeby przypominały nam, że mimo wszystko miłość może zakwitnąć w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu... i że czasem nawet bajka może się spełnić

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV