głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dosiaaa13 Ej Mała.! Mała to jest twoja pała.! to czemu wczoraj stękałas jak mowisz że mała? D Przepraszam że nie potrafiłam być stała w tym co mówię. Że tak często wystaw

dosiaaa13

dosiaaa13.moblo.pl
Ej Mała.! Mała to jest twoja pała.! to czemu wczoraj stękałas jak mowisz że mała? D
Ej Mała.! Mała to jest twoja... teksty

dosiaaa13 dodano: 22 listopada 2010

Ej Mała.! Mała to jest twoja pała.! to czemu wczoraj stękałas jak mowisz, że mała? ;D

Przepraszam  że nie potrafiłam być... teksty

dosiaaa13 dodano: 22 listopada 2010

Przepraszam, że nie potrafiłam być stała w tym co mówię. Że tak często wystawiłam Cię do wiatru. Że musiałeś patrzeć jak pijana siedziałam z nim, żeby zrobić Ci na złość. Przepraszam, że nie potrafię zapanować nad tym co robię. Że wszystko stało się przeze mnie takie trudno. Wybaczysz mi?

Lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

dosiaaa13 dodano: 22 listopada 2010

Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. cola zamieniła się w wódkę a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka to to, że jesteś głupia.. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi a mama była największym bohaterem? Kiedy twoimi najgorszymi wrogami było twoje rodzeństwo? kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie najszybciej.. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą.. kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką.. Największy ból jaki czułeś to pieczenie startych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro". więc dlaczego tak nie mogliśmy doczekać się aby dorosnąć?

To koniec wiem... teksty

dosiaaa13 dodano: 22 listopada 2010

To koniec wiem...

Poprzednia 8 9 10 11
12
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV