głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
już dawno pogodziłam się  że są... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

już dawno pogodziłam się, że są kobiety o wiele lepsze ode mnie. nigdy nie będę miała figury top modelki, zawsze będę chorobliwie zazdrosna i nie mam dobrych manier.

myślisz  że marne 'przepraszam'... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

myślisz, że marne 'przepraszam' wszystko naprawi. wybaczyłam, ale to nie znaczy, iż zapomniałam. ból po zdradzie mija latami. nieważne ile wcześniej wypiłeś. nie zaufam Ci, może z czasem coś odbudujesz, ale nie teraz. miesiąc to dużo? cholernie mało.

mimo wad nadal trwam przy Twoim boku... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

mimo wad nadal trwam przy Twoim boku, staram się pokonać nawet największe przeszkody. zostałam gdy mnie zdradziłeś. wybaczyłam Ci każde wyzwisko, które tak raniło moją poharataną duszę.

klasyczne kłamstwa chłopaków : 1.... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

klasyczne kłamstwa chłopaków : 1. potrzebuję czasu dla siebie, 2. muszę to przemyśleć, 3. nic nie piłem, 4. to tylko koleżanka.

facet to frajer  ma tani bajer a Ty... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

facet to frajer, ma tani bajer a Ty na to lecisz, proste

pytasz  jak wygląda moje życie... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

pytasz, jak wygląda moje życie, jeśli poprosisz o ogólny jego zarys, odpowiem, że jest zwyczajne. chodzę do szkoły, spotykam znajomych,. jeśli poprosisz o dokładny opis jednego tygodnia na odpowiedź złoży się wiele elementów,. ujrzysz we mnie dziecko, które zbyt szybko zaczęło dorastać, pragnęło szczęścia, otrzymało krótkotrwałą radość.

siadam na łóżku  opieram plecy o... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

siadam na łóżku, opieram plecy o zimną ścianę , nogi przysuwam do klatki piersiowej i przygryzam wargi. dłonie zaciskają się w pięść, jedyne co boli to strach, i ta pierdolona bezradność, która z dnia na dzień mnie wykańcza...

być może wciąż tęsknię  na co... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

być może wciąż tęsknię, na co dzień przypominając sobie o każdym z uczuć wypełniających wnętrze, o słowach, tych z serca ale również i tych wypowiadanych w nerwach, o obietnicach i wspólnych marzeniach, tak idealnych z możliwością zrealizowania. siadam na brzegu łóżku, zakrywam dłońmi oczy i przypominając sobie każdą z chwil, w których dzięki niemu przyspieszone bicie serca nie zabijało, a każdy kolejny oddech, nie sprawiał tak cholernego bólu, znowu łzami zalewam linijki wersów...

zamykając przed snem oczy  w tle... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

zamykając przed snem oczy, w tle myśli słyszę jego szept, tak delikatny i zarazem czuły jak kiedyś, gdy to codzienne wsłuchiwanie się w każdy dźwięk płynący z jego ust, było czymś najlepszym. czuję słodki zapach tamtych dni, kiedy najistotniejsza w życiu, była jedynie wspólna obecność, kilka banalnych gestów zastępujących każde z uczuć, przekształconych w słowa, cudowne 'dziękuję' na dobranoc, czy też maleńkie 'kocham Cię' na dzień dobry. choć teraz dla każdego z nas to wszystko jest tak nieważne, po dziś dzień dziękuję Mu za to, że był, dziękuję Mu za przeszłość

Czasami jestem straszną suką.... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

Czasami jestem straszną suką. Jestem cholernie wredna. I nie muszę nawet malować na czerwono paznokci czy wkładać miniówek i kabaretek. To po prostu kwestia nastawienia. Ale wiesz co? Dobrze mi z tym, bo od czasu do czasu trzeba się wściec. Bo jestem sobą, otwarcie demonstruję mój charakter. A nie tak jak Ty. Kurwa od urodzenia ukryta pod fałszywym uśmiechem i toną makijażu.

Robiliśmy błędy wiem jesteśmy... teksty

domi352 dodano: 24 stycznia 2012

Robiliśmy błędy wiem jesteśmy ludźmi. Życie nie pomogło knuło co mogło by nas poróżnić. Los wypowiedział wojnę nam nie było reguł...

Nie pamiętam która była godzina... teksty

domi352 dodano: 14 grudnia 2011

Nie pamiętam która była godzina ,tańczyliśmy wolnego, 25.02.2011, ale to nie było ważne, pamiętam tylko, że były to połowinki, w tle leciał ,,Just a dream'', a ja miałam 14 lat i nagle uświadomiłam sobie, że patrzę na człowieka, którego będę kochać do końca życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV