głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dinosaur62 O Tobie ciągle śnię i marze by być przy Tobie lecz przytulic się do ciebie nie moge więc czas juzż zamknąć oczka swe abym spotkała CIEBIE w moim cudownym śnie.

dinosaur62

dinosaur62.moblo.pl
O Tobie ciągle śnię i marze by być przy Tobie lecz przytulic się do ciebie nie moge więc czas juzż zamknąć oczka swe abym spotkała CIEBIE w moim cudownym śnie.
O Tobie ciągle śnię i marze by... teksty

dinosaur62 dodano: 18 listopada 2015

O Tobie ciągle śnię i marze, by być przy Tobie, lecz przytulic się do ciebie nie moge, więc czas juzż zamknąć oczka swe, abym spotkała CIEBIE w moim cudownym śnie.

Życie okrutne jest i bolesne  lecz... teksty

dinosaur62 dodano: 16 listopada 2015

Życie okrutne jest i bolesne , lecz pamiętaj, mimo chwil zwątpienia Ty musisz iść dalej, bo czekają jeszcze Twe marzenia do spełnienia.

Tęsknię tak bar­dzo że nie mogę... teksty

dinosaur62 dodano: 16 listopada 2015

Tęsknię tak bar­dzo, że nie mogę te­go znieść Mam ochotę krzyczeć, ko­pać, ciąć, a jed­nak nie mogę. Coś we mnie krzyczy, że jes­tem sa­molub­na, że ludzie dookoła cier­pią bar­dziej. Ale ja cza­sem pot­rze­buję poświęco­nej mi uwa­gi, szcze­rej roz­mo­wy. No a... za czym tęsknię? Za tym co było i już nie wróci. Za Tobą kochanie.

jedna mała chwila miłości jest więcej warta od morza rozsądku. teksty dinosaur62 dodał komentarz: jedna mała chwila miłości jest więcej warta od morza rozsądku. do wpisu 16 listopada 2015
Nigdy Cię nie zapomnę Zawsze... teksty

dinosaur62 dodano: 16 listopada 2015

Nigdy Cię nie zapomnę, Zawsze będę pamiętać słodycz Twych pięknych słów. Moje życie bez Ciebie smutne i puste jest, Tylko miłe wspomnienia dają nostalgii sens. Wróć do mnie proszę Cię, nie każ mi czekać. Przytul mnie tak jak wtedy, w tę cudowną noc.

wszystko ma swój czas cierpliwości teksty dinosaur62 dodał komentarz: wszystko ma swój czas,cierpliwości do wpisu 15 listopada 2015
napisy dinosaur62 Wiara i sens życia często zni­ka w gęstej mgle naszej bez­radności wte­dy po­zos­ta­je poczekać aż ser­ce na­da od­po­wied­ni kieru­nek spoj­rze­niu by do­gonić płomień nadziei.Nie poddawaj się uwierz że będzie dobrze bo wiara potrafi uczynić cuda.Rozmowa lub list z zaufaną osobą z pewnością da Ci duże ukojenie i nie pozostaniesz sam w ciężkim okresie swego życia. teksty dinosaur62 dodał komentarz: napisy dinosaur62 Wiara i sens życia często zni­ka w gęstej mgle naszej bez­radności, wte­dy po­zos­ta­je poczekać aż ser­ce na­da od­po­wied­ni kieru­nek spoj­rze­niu by do­gonić płomień nadziei.Nie poddawaj się ,uwierz że będzie dobrze, bo wiara potrafi uczynić cuda.Rozmowa lub list z zaufaną osobą z pewnością da Ci duże ukojenie i nie pozostaniesz sam w ciężkim okresie swego życia. do wpisu 14 listopada 2015
Zawsze trzeba wiedzieć kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne tracimy radość i sens tego co przed nami. teksty dinosaur62 dodał komentarz: Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego co przed nami. do wpisu 11 listopada 2015
Miłość to wielka przygoda... teksty

dinosaur62 dodano: 10 listopada 2015

Miłość to wielka przygoda ludzkiego serca. Ludzie dochodzą do życia, Gdy czują serce drugiego. Miłość to jedyna droga, Na której ludzie stają się ludźmi. Tylko miłość jest domem, W którym możemy mieszkać.

Jeśli szu­kasz włas­ne­go szczęścia nie py­taj o drogę.Zaufaj jedynie sercu swemu. teksty dinosaur62 dodał komentarz: Jeśli szu­kasz włas­ne­go szczęścia, nie py­taj o drogę.Zaufaj jedynie sercu swemu. do wpisu 9 listopada 2015
Tylko Ty jesteś i będziesz w mym... teksty

dinosaur62 dodano: 30 października 2015

Tylko Ty jesteś i będziesz w mym sercu i głowie, w każdym wypowiadanym słowie.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥... teksty

dinosaur62 dodano: 30 października 2015

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Uciekniemy ja i ty Zabierz mnie na drugi brzeg, chcę być przy Tobie Za Ciebie oddam życie me, nie boję się, Zabierz mnie daleko gdzieś..Tak już dłużej nie potrafię żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV