głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
devoted Choć być może nie chcesz tego słuchać pragnę byś wiedział że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu którego n

devoted

devoted.moblo.pl
Choć być może nie chcesz tego słuchać pragnę byś wiedział że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu którego nikt ni
 Choć być może nie chcesz tego... teksty

devoted dodano: 13 lipca 2015

"Choć być może nie chcesz tego słuchać, pragnę, byś wiedział, że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu, którego nikt nigdy nie zajmie."

Przewodnią myślą mego życia jest... teksty

devoted dodano: 13 lipca 2015

Przewodnią myślą mego życia jest on. Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego.

Jeśli nie miałabym nic miałabym... teksty

devoted dodano: 13 lipca 2015

Jeśli nie miałabym nic,miałabym Ciebie. Jeśli nie miałabym niczego,nie dbam o to,ponieważ mam to z Tobą. Nie wiem za dużo na temat algebry,ale wiem,ze jeden plus jeden równa się dwa. A ja i Ty,to wszystko co będziemy mieć,gdy skończy się świat.

Teraz  gdziekolwiek spojrzę   Jestem... teksty

devoted dodano: 5 czerwca 2015

Teraz, gdziekolwiek spojrzę, Jestem otoczona twoim objęciem.

Jesteś wszystkim  czego potrzebuję... teksty

devoted dodano: 5 czerwca 2015

Jesteś wszystkim, czego potrzebuję, i czymś więcej.

Przez pracę  dzień krótszy  przez... teksty

devoted dodano: 13 kwietnia 2015

Przez pracę- dzień krótszy, przez lenistwo- życie/ Władysław Grzeszczyk

Ci  którzy wywołują... teksty

devoted dodano: 13 kwietnia 2015

Ci, którzy wywołują najpiękniejszy uśmiech, potrafią wywołać najgorsze łzy.

 Po ciężkim dniu Jego usta  dotyk i... teksty

devoted dodano: 28 marca 2015

"Po ciężkim dniu Jego usta, dotyk i głos to najlepsza nagroda!"

 Nie jestem pewien do czego służy... teksty

devoted dodano: 18 marca 2015

"Nie jestem pewien do czego służy miłość, ale tak mniej więcej wydaje mi się, że do kupowania Ci świeżego chleba, gdy jeszcze śpisz, do podawania ręcznika gdy wychodzisz spod prysznica, do parzenia Ci kawy i przyjmowania za to uśmiechu, do chowania Cię pod parasolem albo w dłoniach, do niewierzenia w cellulitis, do niewidzenia zmarszczki, do słuchania z Tobą muzyki i spacerowania palcami po Tobie".

“Wystarczyło jedno spojrzenie... teksty

devoted dodano: 18 marca 2015

“Wystarczyło jedno spojrzenie, jeden jego uśmiech. Wystarczyło, że ją przytulił i że poczuła jego obecność obok siebie. Wystarczyło, że popatrzył na nią tymi swoimi zielonymi oczami, w ten dziwny, czarujący sposób. Wystarczyło, że po prostu się pojawił. Obok niej, jak książę z bajki, który wyskoczył z jakiejś króliczej nory.Tak po prostu… Poskładał kawałki jej serca w całość".

“ Pocałunków każdego ranka i... teksty

devoted dodano: 18 marca 2015

“ Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jestem najpiękniejsza.Uśmiechu, kiedy będę smutna, wybaczenia, kiedy narobię głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będę się za nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko? ”

 Kiedy śpię  śnię o Tobie  a gdy... teksty

devoted dodano: 18 marca 2015

"Kiedy śpię, śnię o Tobie, a gdy się budzę, pragnę tulić Cię w ramionach. Nasza rozłąka sprawiła, że jeszcze bardziej upewniłem się, iż chcę spędzać noce i dnie u Twego boku".

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 22 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV