głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Mimo wszystko nie brakuje mi odwagi... teksty

desespoir dodano: 9 grudnia 2016

Mimo wszystko nie brakuje mi odwagi ani tupetu. Każda sytuacja, którą przeszłam w moim życiu sprawia, że staję się silniejsza. Coś nie idzie zgodnie z planem? Zmieniam plany. Przyzwyczaiłam się do tracenia bliskich osób od czasu kiedy byłam nastolatką. W naszym życiu to nieuniknione, nie da się tego zmienić. Trzeba tylko wybrać dobry moment by odejść.

to okropne być kobietą. czuć cały... teksty

desespoir dodano: 9 września 2015

to okropne być kobietą. czuć cały ból tego świata i nie pisnąć ani słowa. to okropne być kobietą. w pewnym momencie tak wiele rzeczy Cię przerasta, a ty nie umiesz... nie potrafisz komuś się zwierzyc.

Najgorsze jest to  co dzieje się w... teksty

desespoir dodano: 17 sierpnia 2015

Najgorsze jest to, co dzieje się w Tobie, w Twojej głowie czy sercu. Nie liczy się to, co powiedzą inni, bo zawsze coś mówią. Jestem straszną egoistką, w takich momentach myślę, że moja rozpacz jest jest wszystkim... jest największa na świecie, a przecież ludzie mają gorzej. Mają. Ja wole cicho cierpieć, by nie odpowiadać na Twoje pytania, mieć wymarzony spokój i czas na swój smutek by jutro wstać niczym katharsis, odrodzić się nowego dnia. Jakby nigdy nic.

Tłumienie w sobie zbyt wielu myśli... teksty

desespoir dodano: 17 sierpnia 2015

Tłumienie w sobie zbyt wielu myśli jest błędem. Błędem, który zawsze popełniam. Nagminnie. Dlaczego wiem, że to błąd? Bo kiedy następuje punkt kulminacyjny załamuję się i wszystkie moje uczucia bledną. Nikną. Staję się obojętna na wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV