głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii 'wybaczam' rzucone na wiatr z pustką w sercu łzami w zakamarkach oczu zaciśniętymi dłońmi i lekko przygryzioną dolną wargą. 'wybaczam' które niosło za sobą na p

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
'wybaczam' rzucone na wiatr z pustką w sercu łzami w zakamarkach oczu zaciśniętymi dłońmi i lekko przygryzioną dolną wargą. 'wybaczam' które niosło za sobą na powrót
'wybaczam'  rzucone na wiatr  z... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 lipca 2011

'wybaczam', rzucone na wiatr, z pustką w sercu, łzami w zakamarkach oczu, zaciśniętymi dłońmi i lekko przygryzioną dolną wargą. 'wybaczam', które niosło za sobą na powrót Jego dotyk przywołujący tylko jedno - że swego czasu dzieliłam Go z kimś innym, że smak Jego pocałunków czuła też inna, może... bardziej wartościowa osoba. 'wybaczam', które nigdy nie zapewniało tego, że zapomnę.

wybrał najpiękniejszy ze swoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2011

wybrał najpiękniejszy ze swoich uśmiechów i zaserwował mi Go na pożegnanie. wymówił cicho moje imię z pełnym bólu spojrzeniem. - głupie te pożegnania, nie? - zagadnął wyciągając powoli rękę w moją stronę. - głupie, jak Ty. jutro się znowu widzimy, debilu. - rzuciłam wtulając się w Jego ramiona.

perfekcyjnie pamiętam tamten... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2011

perfekcyjnie pamiętam tamten wieczór, kiedy piliśmy wino z gwinta nie za miłość, a za szczęście pierdoląc co chwila, że ten pierwszy czynnik ni chuja powoduje uśmiech.

najgorsza jest ta świadomość  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2011

najgorsza jest ta świadomość, że osoba, która była dla Ciebie tak niesamowicie ważna, której mówiłaś o wszystkich swoich wpadkach, zauroczeniach, tajemnicach i marzeniach, której ufałaś najbardziej jak się tylko da - zawodzi. znika od tak, bez słowa wyjaśnień. przyjaciel - osoba, której strata boli najbardziej.

fakt  jest z Tobą. ale o mnie nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2011

fakt, jest z Tobą. ale o mnie nie zapomniał.

przestałam wyszukiwać na fejsie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2011

przestałam wyszukiwać na fejsie Jego miniaturki w powiadomieniach. skończyłam ze zwracaniem uwagi na nazwiska Jego nowych znajomych. zaprzestałam również zmieniania statusu z niewidocznego na dostępny pięć minut po Jego pojawieniu się. zrozumiałam, że to naprawdę koniec - miał rację. tylko, że niekoniecznie zapomniałam.

pokochałam tego gościa. Jego... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2011

pokochałam tego gościa. Jego delikatność w stosunku do mnie, wieczną pewność siebie, beztroskę z jaką opowiadał o naszej wspólnej przyszłości, czułość, najpiękniejszy uśmiech, niezastąpione, zawsze tak perfekcyjne szczere spojrzenie, oddech z delikatną wonią mentolowych fajek. wiem no, narozrabiałam.

pojawiał się  kiedy było źle.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2011

pojawiał się, kiedy było źle. żeby wkopać mnie w dół jeszcze bardziej.

może i nie znam się na uczuciach.... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 lipca 2011

może i nie znam się na uczuciach. może nie umiem rozpoznać, kiedy na kimś mi zależy, a kiedy jest mi właściwie obojętny. może czasem podejmuję złe decyzje i zatrzymuję przy swoim boku niewłaściwe osoby. możliwe. wiem jedynie, że przy Tobie się nie pomyliłam, a te nagłe przyspieszenia mojego serca nie były przypadkowe. kochałam Cię, wybacz.

urodziny :   teksty

definicjamiloscii dodano: 14 lipca 2011

urodziny : )

mam zapomnieć? ot tak zapomnieć... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2011

mam zapomnieć? ot tak zapomnieć człowieka, który nauczył mnie kochać?

mam serce. i nie zawaham się go użyć. teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2011

mam serce. i nie zawaham się go użyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV