głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii mam swoje teorie. założenie że jeżeli coś nie udało się raz nie ma sensu próbować bo nie uda się kolejny. burzysz ten schemat. przechodzisz obok zderzając się s

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
mam swoje teorie. założenie że jeżeli coś nie udało się raz nie ma sensu próbować bo nie uda się kolejny. burzysz ten schemat. przechodzisz obok zderzając się swoim ram
mam swoje teorie. założenie  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2011

mam swoje teorie. założenie, że jeżeli coś nie udało się raz nie ma sensu próbować, bo nie uda się kolejny. burzysz ten schemat. przechodzisz obok zderzając się swoim ramieniem o moje, mierzysz mnie spojrzeniem, które w jednej chwili ociepla moje serducho, a kiedy równocześnie posyłamy sobie najcudowniejszy z uśmiechów jakie mamy w swoich pakietach, wiem jedno - naszego końca jeszcze nie było.

wystarczył ten jeden ruch... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2011

wystarczył ten jeden ruch, niewłaściwy, nieprzemyślany. odpowiedź na Jego spontaniczność, którą dotychczas tak sobie ceniłam, słowo na które potrafiłam zareagować jedynie w ten, a nie inny sposób. ucieczka? mów mi 'mistrzu'.

mimo tego co mi zrobił  mimo słów... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2011

mimo tego co mi zrobił, mimo słów które zraniły mnie dużo bardziej, niż czyny, mimo milczenia, którym tak często mnie karmił, mimo unikania i wyrywania innych lasek, kiedy byliśmy tak blisko - kurwa, brakuje mi Go.

nie boję się  że nie dostanę... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 czerwca 2011

nie boję się, że nie dostanę odpowiedzi, że na mnie zleje, lub ewentualnie wyłączy się. nie napiszę, bo zwyczajnie nie wiem jak zacząć, co Mu napisać, jak rozpocząć tą rozmowę na neutralnym gruncie po tym wszystkim co się między nami wydarzyło.

i generalnie to nasze wargi całkiem... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 czerwca 2011

i generalnie to nasze wargi całkiem przyzwoicie się ze sobą komponują.

generalnie każdy uważa  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2011

generalnie każdy uważa, że powinien się zmienić, chociażby dla mnie, dla siebie, dla nas. motywują Go powtarzając, że tak będzie lepiej dla wszystkich, a ja błagalnie szepczę, żeby pozostał taki jaki jest, bezczelny, arogancki, pewny siebie. pokochałam Go skurwielem, kocham i będę kochać pod tą, nie inną, postacią.

kartki w pamiętniku wciąż są... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2011

kartki w pamiętniku wciąż są pofalowane od nadmiaru moich łez, włókna poduszki nadal zatrzymują gdzieś głęboko Twój zapach, moje usta w dalszym ciągu z utęsknieniem wspominają Twoje, ale stromość z góry po której się wspinam zmalała, jest łatwiej.

wybaczać to jedno. godzić się z... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2011

wybaczać to jedno. godzić się z sytuacją, zacierać ją w pamięci, naprawiać od nowa całą nić naderwanego zaufania to drugie. wybaczam Ci, na razie więcej nie potrafię.

wyprałam trzykrotnie sweter  który... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2011

wyprałam trzykrotnie sweter, który perfidnie zatrzymał pomiędzy włóknami Twój zapach. dokładnie umyłam kubek na którym pozostały ciągle ślady po Twoich wargach. każdy prezent od Ciebie, począwszy od kwiatów, przez maskotki, a skończywszy na łańcuszku z przywieszką w kształcie połówki serca, ulokowałam na samym dnie śmietnika. spaliłam każdą z kartek pamiętnika na której widniało Twoje imię, wraz z plikiem naszych zdjęć. jeszcze tylko ta część mózgu odpowiadająca za wspomnienia i mięsień pompujący krew umiejscowiony pośrodku mojej klatki piersiowej, i znikniesz, na zawsze.

'sorry'  jeśli wpadniesz na mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2011

'sorry', jeśli wpadniesz na mnie niechcący na szkolnym korytarzu, czy szturchniesz mnie łokciem podczas żartów zbyt mocno. nie, kiedy złamiesz mi serce.

jestem złem. moje serce bije w tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2011

jestem złem. moje serce bije w tym niemożliwie diabelskim rytmie, pocałunki ociekają trucizną, dotyk wypala skórę na co jedynym lekiem będzie ponowna bliskość moich dłoni. jestem tą tajemnicą, której nie potrafisz zrozumieć. pragniesz, lecz nadal nie wiesz czemu. kochasz mnie, a nie ma w tym choć krzty prawidłowości.

najbardziej chore w tym wszystkim... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2011

najbardziej chore w tym wszystkim jest to, że mnie kocha. serducho tego drania, który bawi się każdą napotkaną dziewczyną w końcu dało Mu nauczkę uzależniając swoje bicie ode mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV