głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
deestinyx3 I tak trwała w tym gównie z toksycznym kolunem radzili jej rzuć to w pizdu mówiła nie umiem dręczyli się z jej bólem wszyscy bliscy wokół ale gdy była przy nim

deestinyx3

deestinyx3.moblo.pl
I tak trwała w tym gównie z toksycznym kolunem radzili jej rzuć to w pizdu mówiła nie umiem dręczyli się z jej bólem wszyscy bliscy wokół ale gdy była przy nim osiąga
I tak trwała w tym gównie z... teksty

deestinyx3 dodano: 20 września 2012

I tak trwała w tym gównie z toksycznym kolunem, radzili jej rzuć to w pizdu, mówiła nie umiem, dręczyli się z jej bólem wszyscy bliscy wokół, ale gdy była przy nim osiągała święty spokój, w natłoku myśli zastanawiała się często czy ta toksyczność ją zniszczy czy osiągną zwycięstwo i gdy już się wydawało, że są prawie w domu on znowu swoim pierdoleniem wpędzał ją do grobu. Jak ziomuś się skończyły ich wspólne wojaże ? Nie czaję, ale zdaje się, że nie pod ołtarzem i już ich nie spotykam razem ani osobno, zniknęli, przepadli jak kamień w wodę podobno... Bóg ukrył piekło w samym środku jej serce, ból chorób strach o niego, jeszcze to podkęcał, nie chciała od niego nic prucz bycia przy nim, ten nacpany kretyn nigdy tego nie rozkminił.... / Sobota - Toksyczna miłosc. ;(

http:  sentencje.pl 7166  teksty

deestinyx3 dodano: 19 września 2012

A kiedy moja miłość zgaśnie  gdy... teksty

deestinyx3 dodano: 19 września 2012

A kiedy moja miłość zgaśnie, gdy naprawdę będę chciał iść sam, gdy bez Ciebie będzie łatwiej, gdy bez Ciebie będę mógł być tam, gdzie mieliśmy iść razem zawsze, gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyć już cokolwiek dla mnie, gdy przestanę myśleć o czym myślisz i gdzie idziesz, gdy to stanie się nieodwracalne, gdy stąd wyjdziesz.. Gdy nie będę już tak bardzo chciał Cie widzieć, gdy nie będę chciał Cię słuchać, gdy nie będę z Tobą milczeć,gdy nie będziesz czuła do mnie tego, już tak mocno, gdy pomyślisz, że chcesz iść gdzieś, nie chcesz zostać.. Jeśli mimo wątpliwości to nie będzie proste, nie będzie intuicyjne, coś innego będzie dobre, jeśli będę musiał się odwrócić i to co czuję, zniszczyć, nie móc o tym mówić, jeśli będę musiał poczuć tak, musisz zrozumieć, to będzie koniec nas, koniec ! Dziś, tak to czuję … Ale kocham Cię, kocham wciąż Cię kocham kurwa i nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne.. / Pezet – Spadam.

Tak bardzo chciałbym  żeby jutro... teksty

deestinyx3 dodano: 19 września 2012

Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić, żebym mógł dać Ci to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie. Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć, że mówię Ci, co chcesz usłyszeć i mówię to dla Ciebie.Tak bardzo chciałem obok być, nie myśląc ile to kosztuje. Tak mocno czułem to, Tak bardzo byłaś mi potrzebna, tak bardzo chciałem być potrzebny Ci, niezbędny, tak jak Ty mi, do dziś. Tak bardzo byłaś jedna, jak nigdy, nigdy nikt, tak bardzo mocno chciałem z Tobą żyć... Nie ma Cię i nie wiem już, gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce .. / Pezet - Spadam.

 Gdyby nie to  że mam arytmię serca... teksty

deestinyx3 dodano: 6 września 2012

"Gdyby nie to, że mam arytmię serca gdyby nie to, że dowiedziałem się tu o tym przez nas, pamiętasz?[...] Gdyby nie ten ból, o którym nie mówiłem Ci tu nigdy, wziąłbym nóż i sprawdził jak szybko się goją blizny.. [...] i próbując złapać oddech powiem "Kocham Cię" ostatni raz już Tobie to rozwiąże problem, co dzień się o to jutro boję, mam pistolet dwa naboje i nas dwoje.. / HuczuHucz - Gdyby nie to.

Ale ileż można słuchać  że masz... teksty

deestinyx3 dodano: 26 sierpnia 2012

Ale ileż można słuchać, że masz słaby dzień i gdybyś tylko mógł uwolnił swoją pięść. / deestinyx33

 Są chwile gdy wolałabym martwym... teksty

deestinyx3 dodano: 22 sierpnia 2012

"Są chwile gdy wolałabym martwym widzieć Cię, nie musiałabym się Tobą dzielić nie, nie.Gdybym mogła schowałabym Twoje oczy w mojej kieszeni żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem... " / Hey - Zazdrosc.

 Diabeł usiadł mi na stopę  pedał... teksty

deestinyx3 dodano: 21 sierpnia 2012

"Diabeł usiadł mi na stopę, pedał w podłogę, czasy, kiedy życie nic dla mnie nie znaczyło było chwilą, siłą, wyrywałem z serca miłość,bez sensu, obraz, gaz w bocznym lusterku. To przed bez Ciebie było tylko po to, żebym, mógł przeżyć to po już z Tobą, co wczoraj pytaniem - dziś odpowiedzią, samotność, niepewność więcej mnie nie śledzą, [...] Mógłbym jechać na przeciętych hamulcach i wiedzieć, że w twarz nie wystrzeli mi poduszka, umrzemy na śmierć, nic nie zabierze magii, niech John Lennon zaśpiewa nam "Imagine", W dzisiejszych czasach tylko to jest siłą, spijam słowa z Twoich ust, bezwarunkowa miłość!" x333 / PiH - Śmierc nas nie rozłączy.

 Bo  wszystko przed Tobą i wszystko... teksty

deestinyx3 dodano: 24 lipca 2012

"Bo, wszystko przed Tobą i wszystko przede mną, a nie wystarczy słowo, by coś wiedzieć tu na pewno i nie wystarczy słowo, by powiedzieć jak jest teraz i nie byłbym tu sobą, mówiąc, że się chcę pozbierać. I, że umiem i, że potrafię, że się nie wkurwię i tak jest u mnie, lepiej znacznie, naprawdę, po co mam ściemniać jak zawsze, rozumiesz, bo ja wciąż chyba nie, najwyraźniej w kurwę." / HuczuHucz - Gdyby nie to.

http:  moblo.pl profile deestinyx3 =... teksty

deestinyx3 dodano: 22 lipca 2012

A może po prostu jej serce było... teksty

deestinyx3 dodano: 22 lipca 2012

A może po prostu jej serce było zbyt dojrzałe , a ona zbyt młoda by ze spokojem niesc w sobie tak prawdziwą i głęboką miłosc. ? / deestinyx3

Tak często myślę  że on żywi... teksty

deestinyx3 dodano: 21 lipca 2012

Tak często myślę, że on żywi uczucia do niej, tak często się boję, że Jego serce nie jest moje.. / deestyinyx3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV