głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
daria607 powiedziałam że mam ochotę na piwo a za dziesięć minut stał w moich drzwiach z czteropakiem dużą paczką chipsów i wypożyczonym filmem. nie kochał? przed nami mo

daria607

daria607.moblo.pl
powiedziałam że mam ochotę na piwo a za dziesięć minut stał w moich drzwiach z czteropakiem dużą paczką chipsów i wypożyczonym filmem. nie kochał?
powiedziałam  że mam ochotę na... teksty

daria607 dodano: 31 stycznia 2011

powiedziałam, że mam ochotę na piwo, a za dziesięć minut stał w moich drzwiach z czteropakiem, dużą paczką chipsów i wypożyczonym filmem. nie kochał?

przed nami morze wódki   do... teksty

daria607 dodano: 31 stycznia 2011

przed nami morze wódki , do przepłynięcia nie jeden melanż.

I wiesz ? Kiedyś przez przypadek... teksty

daria607 dodano: 26 stycznia 2011

I wiesz ? Kiedyś przez przypadek uświadomisz sobie, ze to ja byłam tą jedną na milion. Tą której nie pozwala się odejść, bo ona nie wraca.

Nawet w snach na jego widok mam... teksty

daria607 dodano: 26 stycznia 2011

Nawet w snach na jego widok mam motylki w brzuchu. Co on w sobie takiego ma, że poszłabym za nim na koniec świata?♥

ciekawa jestem czy gdybym pokazała... teksty

daria607 dodano: 26 stycznia 2011

ciekawa jestem czy gdybym pokazała ci mój niepoukładany świat chwyciłbyś mnie za rękę i powiedział "chodź skarbie. ogarnijmy to wszystko razem". ciekawe.

Może i nie jestem sławna jak Hanah... teksty

daria607 dodano: 26 stycznia 2011

Może i nie jestem sławna jak Hanah Montanah. Może nie mam figury Shakiry, może nie mam charaktery Anioła. Ale mam Ciebie i to mi w zupełności wystarcza.♥

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do... teksty

daria607 dodano: 26 stycznia 2011

Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do klimatyzacji w samochodzie i szybkiego seksu. Lubię sok bananowy i pijam kawę gdy jest mi źle. Nosze sukienki, maluje rzęsy i wmawiam całemu światu, że nie mam serca. Oczekuję od faceta szacunku i tego, że będzie mnie kochał. Generalnie jestem normalna poza tym, że za Tobą tęsknię. ;*********

Nigdy nie jesteś wystarczająco... teksty

daria607 dodano: 24 stycznia 2011

Nigdy nie jesteś wystarczająco dobra, wystarczająco cudowna, wystarczająco wystarczająca. Zawsze znajdzie się jakaś zdzira, która będzie lepsza od Ciebie.

' mówią  że lepsza jest najgorsza... teksty

daria607 dodano: 24 stycznia 2011

' mówią, że lepsza jest najgorsza prawda, niż najlepsze kłamstwo. ale nie wiem, czy to prawda. bo czasem wydaje mi się, że wolę nie wiedzieć i żyć w nieświadomości, niż usłyszeć to, co nie powinnam i nie móc więcej spojrzeć ludziom w oczy.

była naiwna   jak mała dziewczynka... teksty

daria607 dodano: 24 stycznia 2011

była naiwna , jak mała dziewczynka . Wierzyła , że słuchawki w uszach i muzyka na full zagłuszą jej myśli , wspomnienia , przegapione szanse , wyrzuty sumienia i całą resztę.

♥.Jak mogła być tak słaba  żeby... teksty

daria607 dodano: 24 stycznia 2011

♥.Jak mogła być tak słaba, żeby do tego dopuścić? Tak się uzależnić od drugiego człowieka? Przecież zawsze sobie przysięgała, że nigdy nie dopuści, by jej szczęście zależało od kogoś innego.

wydawało się jej  że zdążyła... teksty

daria607 dodano: 24 stycznia 2011

wydawało się jej, że zdążyła otrząsnąć się z takich bzdur jak zauroczenie i miłość. chciała tylko czasem z kimś wyjść wieczorem, czuć że jest dla kogoś ważna i komuś potrzebna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV