głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl miłość tylko ona nas wyzwoli bo lepiej jest nie walczyć kiedy walka jest o nic lepiej trzy razy stracić niż raz się wpierdolić i pamiętaj o tym towarzyszu niedo

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
miłość tylko ona nas wyzwoli bo lepiej jest nie walczyć kiedy walka jest o nic lepiej trzy razy stracić niż raz się wpierdolić i pamiętaj o tym towarzyszu niedoli !
miłość  tylko ona nas wyzwoli  bo... teksty

damulki.pl dodano: 6 kwietnia 2015

miłość, tylko ona nas wyzwoli bo lepiej jest nie walczyć, kiedy walka jest o nic lepiej trzy razy stracić niż raz się wpierdolić i pamiętaj o tym towarzyszu niedoli !

Najpiękniejsza znajomość to ta... teksty

damulki.pl dodano: 5 kwietnia 2015

Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał, która pojawiła się nagle, jakby znikąd - była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. Najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać.

Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek... teksty

damulki.pl dodano: 5 kwietnia 2015

Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij o tym aby się z nim pożegnać. I bez względu na to co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy nim odejdziesz na zawsze.

Przestań szukać szczęścia w tym... teksty

damulki.pl dodano: 5 kwietnia 2015

Przestań szukać szczęścia w tym samym miejscu, w którym je zgubiłeś.

Ja nie wiem czy jestem zła  czy... teksty

damulki.pl dodano: 5 kwietnia 2015

Ja nie wiem czy jestem zła, czy szczęśliwa, czy mam na wszystko wyjebane, czy mi zależy i się przejmuje. Ja po prostu nie ogarniam co się ze mną dzieje.

 Miałaś tak kiedyś  że musisz... teksty

damulki.pl dodano: 5 kwietnia 2015

"Miałaś tak kiedyś, że musisz iść, gdziekolwiek, powłóczyć się po parku,kiedy nie ma co pić, ale są papierosy, więc palisz jednego za drugim, ze specjalną dedykacją dla kogoś. A później chcesz iść spać, gdziekolwiek, byle nikt Ci nie przeszkadzał. Miałaś tak kiedyś ? Że nie masz już co ze sobą zrobić, i nie ma nikogo obok Ciebie, komu mogłabyś powiedzieć, jak bardzo jest Ci źle, i nie możesz płakać, chociaż to tak cholernie pasuje do sytuacji. Miałaś tak kiedyś? że wracasz b y l e gdzie, b y l e jak, b y l e n i e t a m. że ręce Ci się trzęsą, że trzęsiesz się cała. I nie potrafisz powiedzieć, że Ci nie zależy. bo zależy Ci cholernie, a nie umiesz się oszukiwać, a kiedyś umiałaś..."

Ty dałeś mi wiarę  że te słowa... teksty

damulki.pl dodano: 2 kwietnia 2015

Ty dałeś mi wiarę, że te słowa mają wartość...

najbardziej boli nas to  co... teksty

damulki.pl dodano: 1 kwietnia 2015

najbardziej boli nas to, co niewyjaśnione. w niewyjaśnionym zawsze pozostaje miejsce na nadzieję.

Największym sukcesem naszego... teksty

damulki.pl dodano: 1 kwietnia 2015

Największym sukcesem naszego związku było to, że się rozstaliśmy.

: Dochodziła północ ona siedziała... teksty

damulki.pl dodano: 1 kwietnia 2015

: Dochodziła północ ona siedziała jak zwykle przed swoim laptopem przeglądając różne strony. Dostała smsa o treści „Spójrz przez okno”. Zgasiła nagle światło z obawą ze to jakiś podglądacz, podeszła powoli do okna i zaczęła się przyglądać. Niczego nie widziała. Nagle jej oczom ukazał sie chłopak, który był zbudowany jak jej chlopak. Zaskoczona tym stała jak wryta. Miało go nie być. Nagle dostała następnego smsa o treści „Patrz teraz”. W tym momencie do chłopaka podeszła jedna z jej koleżanek. Ich usta sie zbliżyły. Wybiła 12. Dostała następnego smsa „Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, mam nadzieje ze prezent się podobał”.

Wódka nie naprawi Ci serca. teksty

damulki.pl dodano: 29 marca 2015

Wódka nie naprawi Ci serca.

Zarzucasz mi  że wcale mi nie... teksty

damulki.pl dodano: 28 marca 2015

Zarzucasz mi, że wcale mi nie zależało bo dzień po zerwaniu wychodzę z kumpelą na ognisko przy piwie. Ah tak, czyli mialam siedzieć w domu do końca swojego życia, płakać, skakać z okna i błagać Cie byś do mnie wrócił? Nigdy. Jedna przepłakana noc mi wystarczy. Teraz muszę pokazać wszystkim, że jestem silna i mimo tego, że byłeś dla mnie najważniejszą osobą na świecie daje rade. Muszę pokazać, że się nie załamałam, że wciąż się uśmiecham. Tylko cholernie mi ciężko, bo choć z zewnątrz się uśmiecham, moja dusza się pali, chce ze mnie wyskoczyć, uciec jak najdalej stąd. Więc nie mów mi, że mi nie zależało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV