głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często
Za dużo myślę przed snem. Zbyt... teksty

damulki.pl dodano: 30 maja 2015

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach, które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które przywołują wspomnienia. Zbyt często o ludziach, o których powinnam już dawno zapomnieć.

: Mam takie niepoukładane życie... teksty

damulki.pl dodano: 28 maja 2015

: Mam takie niepoukładane życie miłosne. Zawsze zachowuję się jakbym była obojętna, ale tak naprawdę to umieram od środka.

https:  www.youtube.com... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

https://www.youtube.com/watch?v=gnhXHvRoUd0

Co mnie tak strasznie zabolało? To... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

Co mnie tak strasznie zabolało? To, że złamałeś mi serce mimo iż zaprzeczałam temu.

NIE UFAM  nikomu  po prostu. Koniec... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

NIE UFAM, nikomu, po prostu. Koniec to koniec, tyle. Brak uczuć, najlepiej.

Przyszedł taki moment kiedy... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

Przyszedł taki moment kiedy zamarłam. Z grzeczności przytaknęłam i z uprzejmości uśmiechnęłam się, po czym odwróciłam się i odeszłam zażenowana. Zawiodłam się, kolejny raz się zawiodłam.

 ... i nadchodzi taki moment  w... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

"... i nadchodzi taki moment, w którym i tak zostajesz sam. Nie ważne dla ilu byłeś przyjacielem, ilu wyciągałeś z bagna. Nie ważne ile razy zrezygnowałeś z dobra dla siebie by dać je komuś innemu, nie ważne ile poświęciłeś. Nie musisz nawet wyłączyć telefonu, czy portalu społecznościowego, bo i tak nikt do Ciebie nie napisze. Smutne, prawda?"

To trwało tylko chwilę...  To był... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

To trwało tylko chwilę... To był tylko moment...

Są ludzie  na których zależeć... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

Są ludzie, na których zależeć będzie nam zawsze. Będą w naszych myślach, naszym życiu, sercu... Niezależnie od tego ile kilometrów będzie was dzielić, będziesz czuć jego obecność... tu w środku, w najważniejszym miejscu... w sercu. Może każde z was ułoży sobie życie z inną osobą, jednak mimo to wciąż będziecie dla siebie kimś. Kontakt może się urwać, ale jeśli któreś z was choć raz poczuje, że potrzebuje odczuć obecności tej drugiej osoby będzie pewien, że może na to liczyć. Zawsze i po mimo wszystko. Będę. Będziesz.

Nie ważne ile obietnic się daje... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

Nie ważne ile obietnic się daje, jeśli coś nie ma szansy bycia i tak przestanie istnieć. A jeśli jest coś prawdziwego i wyjątkowego, to nie potrzebuje danych słów, bo pozostanie na zawsze.

Może trochę mi lepiej  a może to... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

Może trochę mi lepiej, a może to tylko złudzenie. Wieczór będzie gorszy.

Środek nocy  siedzisz na balkonie... teksty

damulki.pl dodano: 24 maja 2015

Środek nocy, siedzisz na balkonie zmarznięta i z niedopalonym jeszcze papierosem w dłoni. Kolejny raz przykładasz do ust i wdychasz to świństwo przez, które zawsze się kłóciliście. Patrzysz w niebo ale wcale nie ma tam gwiazd, księżyca w którym odbija się Twoja postać i w ogóle nie jest tak jak w tych wszystkich filmach. Jest szaro, bezgwiezdnie i przeraźliwie zimno. Myślisz o tym wszystkich i próbujesz dojść do wniosku, że wcale nie musiałaś się teraz tak czuć. Nawet nie wiesz kiedy to wszystko się zaczęło, kiedy zaczęłaś go darzyć uczuciem i powoli się uzależniać. Ale wiesz czego chcesz w tym momencie, chcesz aby to wszystko się skończyło. Prysnęło jak bańka mydlana i nigdy więcej się nie powtórzyło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV