głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Widziałem już setki miejsc lecz wciąż o milion za mało złamałem też kilka serc kilka mi moje złamało. Wszyscy zbieramy cząsteczki do kupy by potem posklejać je

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Widziałem już setki miejsc lecz wciąż o milion za mało złamałem też kilka serc kilka mi moje złamało. Wszyscy zbieramy cząsteczki do kupy by potem posklejać je w cało
Widziałem już setki miejsc  lecz... teksty

damulki.pl dodano: 14 października 2015

Widziałem już setki miejsc, lecz wciąż o milion za mało, złamałem też kilka serc, kilka mi moje złamało. Wszyscy zbieramy cząsteczki do kupy, by potem posklejać je w całość, lecz za każdym razem wychodzi na to, że czegoś nam brakowało.

Jesteś dla mnie olbrzymią zagadką... teksty

damulki.pl dodano: 28 września 2015

Jesteś dla mnie olbrzymią zagadką , ale nie wiem czy chce poznać na nią odpowiedź , a może właśnie chce tylko ty sam nie wiesz czy mi jej udzielisz

Po pierwsze serce... Możesz teraz... teksty

damulki.pl dodano: 28 września 2015

Po pierwsze serce... Możesz teraz tego nie zrozumieć, możesz również mi nie wierzyć, ale jest w życiu tak, że możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem, możesz podążać za gniewem czy dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, nie wiem czy za 10 - 20 lat, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może Ci kazać zrobić szalone rzeczy- jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale wierz mi, jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w Tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miał zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Wybieram to życie, życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu. Po pierwsze, serce.

To niesamowite  że można przez... teksty

damulki.pl dodano: 28 września 2015

To niesamowite, że można przez jakiś czas rozmawiać w kimś non stop i nagle zamilknąć z dnia na dzień, by już więcej się nie odezwać.

Odczekać 6 godzin  albo kilka dni... teksty

damulki.pl dodano: 28 września 2015

Odczekać 6 godzin, albo kilka dni, parę miesięcy, rok. Potem znów zaświeci słońce.

Popełniam kolejną zbrodnię  czekam... teksty

damulki.pl dodano: 27 września 2015

Popełniam kolejną zbrodnię- czekam na Ciebie.

Najpiękniejsze chwile w życiu to te... teksty

damulki.pl dodano: 27 września 2015

Najpiękniejsze chwile w życiu to te, które zapomnisz sfotografować.

“Któregoś dnia poznasz innego... teksty

damulki.pl dodano: 23 września 2015

“Któregoś dnia poznasz innego człowieka i pójdziesz za nim, a wtedy palić się będziesz ze wstydu na myśl o tym, jak głupio ze mną marnowałeś swój czas.”

: I gdy przez gardło spłynął... teksty

damulki.pl dodano: 22 września 2015

: I gdy przez gardło spłynął znowu kieliszek, chciałeś wykręcić jej numer i ją usłyszeć. Ona też tak miała pewnie setki razy, bo przecież była od Ciebie uzależniona i uwierz mi, że daleko jest azyl, ale nie możesz zadzwonić, bo wtedy dasz się pokonać. Szukasz wyjścia, nie da Ci go czysta, potrzebujesz odrobiny towarzystwa, znajdujesz je myśląc "zapomnę o nas", tylko czemu szukasz akurat w innej ramionach?

: Druga osoba nigdy nie jest... teksty

damulki.pl dodano: 22 września 2015

: Druga osoba nigdy nie jest statuetką odstawianą na półkę, która ma tylko spełniać pokładane w niej oczekiwania, a jeśli jesteście z kimś już na tyle długo, że dbanie o związek brzmi dla was jak obietnica ciężkiej harówy, to przypomnijcie sobie, że wciąż jest to ta sama osoba, przez którą nie mogliście spać w nocy. Tylko na chwilę o tym zapomnieliście.

Zupełnie jakbyśmy poznali się... teksty

damulki.pl dodano: 14 września 2015

Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

To jedyny mężczyzna na którego... teksty

damulki.pl dodano: 9 września 2015

To jedyny mężczyzna na którego widok krew szybciej mi krąży. Ale jest także trudny, skomplikowany i dezorientujący.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV