głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Może i chcieliśmy się dogadać ale coś zawsze sprawiało że TELEFONY były zajęte ktoś szedł spać albo na końcu i tak duma wygrywała. Musisz zrozumieć że nigdy nie

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Może i chcieliśmy się dogadać ale coś zawsze sprawiało że TELEFONY były zajęte ktoś szedł spać albo na końcu i tak duma wygrywała.
Może i chcieliśmy się dogadać... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2015

Może i chcieliśmy się dogadać, ale coś zawsze sprawiało, że TELEFONY były zajęte, ktoś szedł spać albo na końcu i tak duma wygrywała.

Musisz zrozumieć  że nigdy nie... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2015

Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę dziewczyną, która będzie cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się wyjść z mojego życia, istnieje prawdopodobność że będę smutna przez jakiś czas, ale wiedź, że nigdy nie będę cię ścigać. Po prostu pozwolę ci odejść.

: Najważniejsze to nieczego sobie... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2015

: Najważniejsze to nieczego sobie nie wmawiać. Nie wkręcać. Nie liczyć na rozwinięcie nic nie znaczących wydarzeń. Po prostu nie oczekiwać.

I dobrze  że los nie postawił na... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2015

I dobrze, że los nie postawił na nas, w tym czego szukam nie ma nic, prócz rozczarowania.

Samotności znowu możesz przybić... teksty

damulki.pl dodano: 30 lipca 2015

Samotności znowu możesz przybić pionę...

Każdego poranka będziesz wstawiała... teksty

damulki.pl dodano: 30 lipca 2015

Każdego poranka będziesz wstawiała wodę na kawę, którą będzie pił. Będziesz karmiła jego dzieci, które wcale nie będą do mnie podobne. Już nigdy się nie dowiesz, jak ciężko się zasypia bez tych dwóch ramion, w których można znaleźc ukojenie. Patrzyłam później jak kroicie tort, modląc się, że choc jeden, malutki kawałek spadnie i zaburzy tę uroczystośc. Widziałam, że P. dalej nie nauczył się tańczyc, lecz tym razem zazdrościłam Ci tych podeptanych palców. Byłaś na moim miejscu, a ja z tyłu, na widowni, wiedząc, że już całe życie to się nie zmieni.”

“Śnił mi się Wasz ślub. Do... teksty

damulki.pl dodano: 30 lipca 2015

“Śnił mi się Wasz ślub. Do ostatniej sekundy myślałam, że to nie może byc prawda, to się nie stanie, ktoś wstanie i krzyknie: nie, jego serce należy do kogoś innego lub chociaż prima aprilis. Myliłam się. Stałam w jednym z ostatnich rzędów, patrząc jak dumnie zmierzasz w zbyt pięknej i zbyt białej sukni w stronę P., który z zawadiackim uśmieszkiem, odgarniając włosy, wpatrywał się w Ciebie. Wahałam się czy przyjazd tu to dobry pomysł. Myślałam, że dam radę, że już wszystko wybaczone, zapomniane, a rozprute serce już dawno w całości. Byłam jedyną osobą, która płakała w kościele, oczywiście, to nie było wzruszenie. Nagle jedno "tak" uświadomiło mi, że to ja byłam pomyłką, nie Ty.(I)

Nie bój się sprzedać kopa każdemu... teksty

damulki.pl dodano: 29 lipca 2015

Nie bój się sprzedać kopa każdemu pajacowi, który sprawia, że czujesz się gorsza, słabsza, niefajna, mało ważna, głupia, wykorzystywana. Sekret tkwi w tym, że póki nie pokazujesz gdzie są drzwi, idioci nie wiedzą, jak w nie trafić. Pokaż drzwi i miej święty spokój. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czujesz się najfajniejsza na świecie.

Miłość nie zna żadnych granic.... teksty

damulki.pl dodano: 29 lipca 2015

Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda, nie oznacza to wcale, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu, dojrzeć do niej.

Nie raz  nie dwa  ale za każdym... teksty

damulki.pl dodano: 29 lipca 2015

Nie raz, nie dwa, ale za każdym razem, kiedy szukałam szczęścia wybierałam zło. To był taki mój prywatny paradoks istnienia, bo i ja sama byłam paradoksem, które stworzyło życie. Ale wciąż szukam krętej drogi, możliwości wyjścia z tego bagna. Chyba nie mam sił, aby tak brnąć w to dalej. Duszę się tym. Chciałabym kiedyś odpocząć od tego syfu, ale czy mam szansę jeszcze przeżyć coś zakazanego?

“Jak minął dzień?  Nie pytam  I... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

“Jak minął dzień? Nie pytam I tak widzimy się rzadko To już chyba rok Odkąd na Ciebie nie patrzę Raczej nie podajemy sobie rąk Raczej nie pokazujemy palcem Raczej mało obchodzimy się nawzajem” — Happysad

Mam czasami wrażenie  że każda... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Mam czasami wrażenie, że każda kobieta na świecie przynajmniej raz w życiu usłyszała, że mężczyzna bardzo ją szanuje oraz darzy ciepłymi uczuciami, ale niestety jej nie kocha. Wtedy rzeczywiście z tym światem dzieje się coś dziwnego. Taki świat przewraca się do góry nogami. Drzewa szarzeją. Powietrze robi się nie do zniesienia. Kolory blakną. I nie ma po co żyć. I nie wiadomo, co robić. - K. Grochola "Nigdy w życiu"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV