 |
czekoladowapannax3.moblo.pl
Tak naprawdę nie wiemy kiedy posypie się życie.
|
|
 |
Tak naprawdę nie wiemy kiedy posypie się życie.
|
|
 |
- Jak mogłeś ?! Słyszysz ?! Powiedz coś do cholery !
- Przepraszam...
- Przepraszam to powiesz swojemu blond szczęściu jak dowie się że to przez Ciebie wybiję jej te prościutkie ząbki !
|
|
 |
I co mam mu powiedzieć? Że się nim znudziłam? Że wyobrażałam go sobie całkiem inaczej? Że okazał się taki... normalny? Czy nie oszczędzę mu bólu, jeśli po prostu przestanę się odzywać ?
|
|
 |
wydaje mi się , że jestem na tym świecie tylko po to , by inni mieli przyjemność patrzenia na czyjeś nieszczęście .
|
|
 |
naucz mnie odkochiwać się w 5 minut ..
sztuki którą ty tak dobrze opanowałeś
|
|
 |
I dobrze Ci radze , trzymaj tą swoją sukę na krótszej smyczy , bo jak jej wpierdolę w ten wypacykowany ryj , to już nigdzie więcej się z nią nie pokażesz .
|
|
 |
Proporcjonalność z matematyki umiem na 2+ , ale doskonale znam naszą .
To , jak Cię kocham jest wprost proporcjonalne do tego , jak głęboko masz mnie w dupie .
|
|
 |
Nie łudź się. Krwawiącego serca szmatą nie uleczysz.
|
|
 |
Poniosło Cię , czujesz się jak zdrajca , i wiesz co ? Taka jest prawda .
|
|
 |
I wolę kłócić się z Tobą, niż całować kogokolwiek innego.
|
|
 |
na świecie żyje ponad 6 miliardów osób, a ty patrząc na zegarek o 11.11, 15.15 czy 22.22 masz nadzieję, że myśli o tobie właśnie ON.
|
|
 |
Bez pie*dolenia bzdur ,
to co myślę mówię wprost .
|
|
|
|