głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoladowapani W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia strachem albo zdrowym rozsądkiem możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia prędzej czy później pożał

czekoladowapani

czekoladowapani.moblo.pl
W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia strachem albo zdrowym rozsądkiem możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia prędzej czy później pożałujesz
 W życiu możesz kierować się... teksty

czekoladowapani dodano: 24 luty 2016

"W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem; możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może ci kazać zrobić szalone rzeczy... jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miała zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Życie. Życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu."

Miłość ma też zwykłe dni.... teksty

czekoladowapani dodano: 15 luty 2016

Miłość ma też zwykłe dni. Banalne słowa: dziękuję, przepraszam, podziwiam. Miłość to też obiad zjedzony wspólnie, uśmiech, wędrówka plażą, kubek kawy zrobiony o świcie. Miłość to nie tylko oszlifowany diament. Ma swoje kanty i rysy, plamy i zadrapania. Miłość znosi ciężkie słowa i przyczajona czeka cicho na lepsze dni. Ciężko oddycha strudzona i rozkwita z każdym rokiem. Jest taka zwyczajna, że czasami aż przeraża. Boli, ale da się znieść cierpienie, kiedy się prawdziwie kocha.

Jaki jest najlepszy sposób  w jaki... teksty

czekoladowapani dodano: 15 luty 2016

Jaki jest najlepszy sposób, w jaki można komuś okazać swoją miłość? - Sercem. Po prostu kochać kogoś całym sobą. Nie drogimi prezentami, niespodziankami, wyjazdami, kolacjami w restauracjach, włoskim winem, pieniędzmi. Wystarczy kochać kogoś bez reszty. Oddać mu całe swoje serce. Zaufać. Być z kimś i być dla kogoś. Widzieć trochę więcej niż siebie i swoje mniemanie, widzieć tego człowieka, to uczucie. Każdego dnia pragnąć go na nowo, inaczej, w lepszy sposób. Tęsknić sekundę po rozstaniu. Wierzyć zawsze i walczyć bez względu na wszystko. Miłość nie wymaga wielkich poświęceń, nie wymaga cudu, nie oczekuje ofiar. Miłość miłością do drugiego człowieka, miłość uczuciem trwałym, miłość wiecznością, miłość uwielbieniem, miłość fascynacją. Żeby kochać wystarczy mieć serce, żeby być kochanym wystarczy to serce okazać. Nie trzeba nic więcej. Ani pięknych oczu, ani ponętnych ust, ani wyrzeźbionego brzucha, ani figury modelki. Serce. Miej serce.

Miłość jest kom­bi­nacją... teksty

czekoladowapani dodano: 15 luty 2016

Miłość jest kom­bi­nacją podzi­wu, sza­cun­ku i na­miętności. Jeśli żywe jest choć jed­no uczu­cie, nie ma o co ro­bić szu­mu. Jeśli dwa, może to nie jest mis­trzos­two świata, ale blis­ko. Jeśli wszys­tkie trzy, to śmierć jest niepot­rzeb­na - tra­fiłeś do nieba za życia.

Obraź się na hormony kobiety  ją... teksty

czekoladowapani dodano: 2 listopada 2015

Obraź się na hormony kobiety, ją samą tylko przytul.

Podsumowując cały rok  Ty byłeś... teksty

czekoladowapani dodano: 2 listopada 2015

Podsumowując cały rok, Ty byłeś najlepszym co mogło mnie spotkać.

zakochiwałam się w nim tak  jakbym... teksty

czekoladowapani dodano: 2 listopada 2015

zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie.

Jeśli lubisz jajecznicę to zrobię... teksty

czekoladowapani dodano: 2 listopada 2015

Jeśli lubisz jajecznicę to zrobię dla Ciebie taką jakiej nigdy nie zapomnisz. Będę cicho gdy zajmiesz się swoim hobby i czasem tylko zerknę z czułością jak będziesz czytał gazetę. Przytulę Cię ciepło kiedy zapragniesz spokoju i opowiem ci jakąś głupotę jeśli nie będziesz mógł zasnąć. Nauczę się prasować Twoje koszule tak jak lubisz i dowiem się o czym jest Twój ulubiony serial. Nie będę wyrywać ci w nocy kołdry, i czasem tylko obudzę cię pytając czy chcesz oglądać ze mną gwiazdy. Kupimy Twoją ulubioną kawę i będziemy ją pijać w niedzielne popołudnia wyglądając przez okno. Będę usypiać tylko przy Tobie, nie zdradzę cię, nie zostawię. Zapewnię ci miłość, będę Twoim przyjacielem, ale też wspaniałą kochanką. Zapamiętam datę Twoich urodzin i spędzimy je tak jak jeszcze nigdy ich nie spędzałeś. Oczywiście będę dużo mówić, czasem będę płakać, odrobinę przesadzać.. Taka jednak jestem i chociaż czasem wydaję się ciężarem to w rzeczywistości nikt nigdy nie pokocha Cię mocniej.

I całuje mnie  i przytula  i dokucza... teksty

czekoladowapani dodano: 2 listopada 2015

I całuje mnie, i przytula, i dokucza, i się śmieje, i robi z siebie największego głupka pod słońcem, i wbija mi palce w brzuch, i jest szczęśliwy, widzę to, też jestem.

Najpiękniejszym zakątkiem świata... teksty

czekoladowapani dodano: 2 listopada 2015

Najpiękniejszym zakątkiem świata są jego ramiona.

Proszę  pamiętaj  że gdy będzie... teksty

czekoladowapani dodano: 2 listopada 2015

Proszę, pamiętaj, że gdy będzie Ci źle, ciężko, smutno, gdy będziesz się bał albo będziesz zmęczony po prostu wyciągnij łapkę. Ja też wyciągnę swoją łapkę, niezależnie od tego gdzie będziesz i gdzie będę ja, nawet jeśli tam są inne gwiazdy albo wszyscy stoją na głowie. Ponieważ smutek jednego kociaka podzielony na dwa kociaki nie jest już przecież taki straszny.

 Jeżeli On nie ma sił  Ty musisz... teksty

czekoladowapani dodano: 29 października 2015

"Jeżeli On nie ma sił, Ty musisz stać się Jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość". ~ Nina Reichter

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV