głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czegosiegapisz95 poddałam się tylko raz . walcząc o Ciebie . choohe A skąd mam wiedzieć czemu tak się pojebało.. ? Jak bym wiedziała to bym nie pozwoliła żeby tak się stało. Tak

czegosiegapisz95

czegosiegapisz95.moblo.pl
poddałam się tylko raz . walcząc o Ciebie . choohe
poddałam się tylko raz . walcząc o... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 21 marca 2012

poddałam się tylko raz . walcząc o Ciebie . | choohe

A skąd mam wiedzieć czemu tak się... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 20 marca 2012

A skąd mam wiedzieć czemu tak się pojebało.. ? Jak bym wiedziała, to bym nie pozwoliła, żeby tak się stało.

Tak naprawdę nie wiem co czuje.... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 20 marca 2012

Tak naprawdę nie wiem co czuje. Codziennie bije się z myślami i zaprzeczam samej sobie , że jest dobrze chociaż wszystko się pieprzy . Nie potrafię nawet określić oco dokładnie chodzi, zbyt łatwo się wkurzam o zupełne błachostki lub nawet bez powodu. To jest prawdziwy burdel który ciężko będzie ogarnąć. [choohe]

byłam pewna  że serce tak cholernie... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 16 marca 2012

byłam pewna, że serce tak cholernie boli, tylko dlatego, że zostało okradzione ze wszystkich uczuć. myliłam się. boli, bym zrozumiała, że zakochiwanie się w skurwielach to błąd.

Przez 17 lat mojego życia... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 15 marca 2012

Przez 17 lat mojego życia popełniłam masę błędów, zrobiłam wiele głupstw, powiedziałam słowa których żałuję do dziś, poznałam ludzi których wolałabym nie poznawać, przekonałam się że nie wszystko jest tak piękne jak się mówi... Ale te 17 lat nie były tylko problemami, były też chwile które chciałabym przeżyć jeszcze milion razy, słowa które chciałbym słyszeć cały czas, przypały które zawsze będą wywoływać uśmiech na twarzy. Poznałam również ludzi, którzy okazali się najważniejsi i zostali przy mnie mimo wszystko. Ci ludzi są Prawdziwymi Przyjaciółmi, a nie osobami które obrabiają dupe na każdym kroku... Podsumowując moje 17 lat wnioskuje, że nie chciałbym przezyć ich inaczej ^^ < 3

Pierdolę to  że zabrzmię jak... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 12 marca 2012

Pierdolę to, że zabrzmię jak jakaś desperatka. Potrzebuję cię tu i teraz do cholery jasnej, brakuję mi twojego dotyku, a każda samotna sekunda doprowadza mnie do szału. I wiem, że teraz pewnie po głowie chodzi ci inna, ale kurwa, przypomnij sobie mnie. Zostań ze mną tak forever and ever.

Zdarzyło się. Zakochali się w... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 12 marca 2012

Zdarzyło się. Zakochali się w sobie , oboje bardzo dużo przeszli i bali się angażowac po raz kolejny , bali się zaufać. Jednak z każdą rozmową otwierali się przed sobą , ona czuła motylki w brzuchu .Nie chciał jej w sobie rozkochać. Bał się, że znowu będzie cierpieć a nie chciał widzieć smutku w jej oczach. Ale jednak stało się. Z każdym dniem kochał coraz mocniej. wiele osób patrząc się na ich szczęście miały ochotę najzwyczajniej to zniszczyć, nie dali się . Ich miłości nie dało się zniszczyć nawet sporej odległości jaka ich dzieliła . Chcieli spędzić ze sobą resztę życie. ♥ ;** Kochaam Cięę Dziubeek .!

Mówisz  że jest tylu innych... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 4 marca 2012

Mówisz, że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko, że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie, nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE! Chcę Twojego uśmiechu, niewinnego spojrzenia, szyderczego uśmieszku, miliona buziaków na gadu - gadu i śmiesznych kłótni o to kto kocha bardziej. Wiem, znowu chcę za dużo, o wiele za dużo.

Odruchowo tona łez poleciała mi po... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 4 marca 2012

Odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach, czułam jak moje serce cholernie piecze. Ale nie, przecież muszę być silna. Nie mogę się załamać. Powiedziałam, że wszystko w porządku i szybko zapomnę.. Pobiegłam do domu, choć ledwo stałam na nogach, ale nie mogłam się poddać, nikt nie mógł poznać po mnie smutku. Wytarłam łzy. Niepotrzebnie, kolejna partia łez wylała się z moich oczu w niespełna sekundę. Nie potrafiłam nad sobą zapanować. Skulona usiadłam na krawężniku, krzycząc, czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk. Otępiona, zalana łzami, spuchnięta nie podniosłam się już nigdy z tego jebanego dołu.

Dość już mam tych słów w... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 1 marca 2012

Dość już mam tych słów,w których tylko ból. Spróbuj wreszcie zrozumieć,że chcę być Twoja znów. Chcę dotyku Twojej dłoni,pocałunku,czułych objęć Dokładnie wiesz,że nie mogę Cię zapomnieć. Pamiętasz wspólne chwile,wszystko to co przeminęło? Wiem,że był Twój błąd-nie nienawidzę dnia tamtego. Przecież miłość wybacza nawet ten najgorszy cios W tym życiu bez Ciebie kończy się mój los.

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 23 luty 2012

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV