głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Przy Tobie zawsze jestem na swoim miejscu. Piotr Adamczyk Głowę mam pełną niepotrzebnych tęsknot. Pod pewnymi względami człowiek jest gorzej wymyślony niż pierw

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Przy Tobie zawsze jestem na swoim miejscu. Piotr Adamczyk
Przy Tobie zawsze jestem na swoim... teksty

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Przy Tobie zawsze jestem na swoim miejscu. / Piotr Adamczyk

Głowę mam pełną niepotrzebnych... teksty

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Głowę mam pełną niepotrzebnych tęsknot. Pod pewnymi względami człowiek jest gorzej wymyślony niż pierwszy lepszy laptop, ten ma przynajmniej kosz na śmieci w rogu pulpitu. Też chciałbym mieć w głowie takie miejsce, do którego wszystkie niepotrzebne myśli mógłbym bezpowrotnie wrzucić. Piotr Adamczyk

 Trzeba wszystko uporządkować.... teksty

czarna-mamba dodano: 26 kwietnia 2018

"Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było.

 Miłość zaczyna się wtedy  kiedy... teksty

czarna-mamba dodano: 26 kwietnia 2018

"Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość."

„Ktoś kiedyś napisał:  Odchodzi... teksty

czarna-mamba dodano: 26 kwietnia 2018

„Ktoś kiedyś napisał: "Odchodzi się nie dlatego, że się nie kocha, ale dlatego, że nie jest się kochanym". Jest w tym sporo racji, można kogoś kochać całym sercem, ale z drugiej strony odczuwając ciągły chłód od drugiej strony, choć to boli, musimy odejść... zanim sami zamienimy się w bryłę lodu..."

“Czego się boisz? Że popełnisz... teksty

czarna-mamba dodano: 26 kwietnia 2018

“Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?”

 Nie przenoście gór dla tych... teksty

czarna-mamba dodano: 26 kwietnia 2018

"Nie przenoście gór dla tych, którzy nie podniosą dla was kamienia."

Bardzo często w zwykłej... teksty

czarna-mamba dodano: 26 kwietnia 2018

Bardzo często w zwykłej codzienności możesz dostrzec czy komuś na Tobie naprawdę zależy i czy to wszystko ma sens. Uczucie najczęściej leży w zwykłych chwilach, w gestach, przytuleniach czy uśmiechach. Dostrzeżesz je w prostych rozmowach i pytaniach. Bo choć z pozoru banalnym, to jednak niezwykle pięknym uczuciem jest posiadać przy swoim boku kogoś kto zainteresuje się i zapyta, jak Ci minął dzień lub czy wszystko u Ciebie w porządku. Proste gesty to tak niewiele, a najczęściej posiadają moc potrafiącą zmienić wszystko...

Tak naprawdę w życiu nie ma nic... teksty

czarna-mamba dodano: 25 kwietnia 2018

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

Inteligentna kobieta nie będzie na... teksty

czarna-mamba dodano: 25 kwietnia 2018

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości, zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd, zaufała komuś (bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce), a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał – to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać, nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi, a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie.

Nie wierzę w brak czasu i inne... teksty

czarna-mamba dodano: 25 kwietnia 2018

Nie wierzę w brak czasu i inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie zależy to zrobi wszystko, żeby się z Tobą spotkać i być przy Tobie. Zawsze jest czas na znak, na ten krótki sygnał: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Amen.

 Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do... teksty

czarna-mamba dodano: 25 kwietnia 2018

"Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka, w końcu przestajesz pukać do drzwi."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 396 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV