głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo wiesz że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię

cycus17

cycus17.moblo.pl
Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo wiesz że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to prz
Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

cycus17 dodano: 7 marca 2012

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz..

Szukam Cię a kiedy już znajdę...... teksty

cycus17 dodano: 7 marca 2012

Szukam Cię, a kiedy już znajdę... udaję, że Cię nie widzę.Kocham Cię, lecz kiedy Cię spotkam... udaję, że nienawidzę.Dla Ciebie zabiję się, ale zanim skonam...wszystko zniszczę, samą siebie pokonam,krzycząc, że ginę przypadkiem...i tylko łezkę uronię ukradkiem.

 Ufasz mi?  zapytał patrząc w... teksty

cycus17 dodano: 7 marca 2012

- Ufasz mi? - zapytał, patrząc w jej delikatną twarz, pełną zwątpienia i niepewności. A ona w odpowiedzi zamknęła oczy i podała mu swą dłoń, mówiąc: - Prowadź.

tęsknie ale skąd Ty możesz... teksty

cycus17 dodano: 7 marca 2012

tęsknie, ale skąd Ty możesz wiedzieć co to znaczy. przecież nigdy nie kochałeś.wsadź sobie tego papierosa w dupę, będzie zdrowiej.

oczy bez źrenic odbijająca się... teksty

cycus17 dodano: 7 marca 2012

oczy bez źrenic, odbijająca się szklana tafla zagubienia. ogromny ładunek potężnej siły - wygasły stan umysłu powstający z braku miłości.

Miałaś tak kiedyś że budziłaś... teksty

cycus17 dodano: 21 luty 2012

Miałaś tak kiedyś, że budziłaś się rano i wypowiadałaś czyjeś imię z nadzieją na miły dzień, a nagle p o b u d k a ! ,to nie będzie dobry dzień, bo tej osoby w Twoim życiu już nie ma, odeszła, zostawiła Cię, tak nagle bez wyjaśnień i znika uśmiech z twarzy i chce Ci się płakać, ale już nawet na to nie masz siły, ręce już opadły, nie wiesz już czy są jakieś szanse na to, że ta osoba do Ciebie wróci? W końcu wstajesz, wszystko wygląda tak szaro, tak bez sensu, zastanawiasz się po co wstałaś, po co się obudziłaś, po co jest ten kolejny dzień. Ale wstajesz... i przeżywasz kolejny c h o l e r n i e pusty dzień. Idziesz do szkoły, nawet się uśmiechasz - grasz ! ,bo jeszcze pomyślą, że się użalasz nad sobą... Bo ile można przeżywać rozstanie, no nie? Rozstanie bez wyjaśnień, bez słów, bez pożegnania... Z każdą czynnością łapiesz zawieszenie, bo wspominasz wspólne chwile. Uśmiechasz się z myślą "kurde, żałosna jestem", po czym myślisz "nie... ja po prostu za Nim tęsknię... " i sama się już gub

 I wanna leave this place yet never... teksty

cycus17 dodano: 18 luty 2012

` I wanna leave this place, yet never be found !

 i love you honey i' ready i'm... teksty

cycus17 dodano: 18 luty 2012

` i love you honey, i' ready, i'm ready to go...

 kiss me hard before you go... teksty

cycus17 dodano: 18 luty 2012

` kiss me hard before you go, summertime sadness.. < 3

uczucie do Ciebie daje tyle radości... teksty

cycus17 dodano: 30 stycznia 2012

uczucie do Ciebie daje tyle radości,wieczne szczęście zamiast samotności

 mamy już ponad rok ciągle stoje... teksty

cycus17 dodano: 30 stycznia 2012

` mamy już ponad rok ciągle stoje tu dla Ciebie, wsłuchaj się w melodie, która bije moje serce bejbe ! Chyba moja kolana stają się miękkie i nie mogę złapać oddechu gdy z Tobą jestem!

“ Kiedyś w Twoim życiu pojawi... teksty

cycus17 dodano: 27 stycznia 2012

“ Kiedyś w Twoim życiu pojawi się ktoś, dzięki komu zrozumiesz dlaczego z nikim innym Ci nie wychodziło. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV