głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 Zabierz mnie na spacer po ciemku. Chcę znowu tęsknić za czymś wspaniałym a nie rozmyślać nad tym co się zdarzyło jakiś czas temu co niechętnie wspominam... Chcę

cycus17

cycus17.moblo.pl
Zabierz mnie na spacer po ciemku. Chcę znowu tęsknić za czymś wspaniałym a nie rozmyślać nad tym co się zdarzyło jakiś czas temu co niechętnie wspominam... Chcę tęskn
Zabierz mnie na spacer po ciemku.... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

Zabierz mnie na spacer po ciemku. Chcę znowu tęsknić za czymś wspaniałym, a nie rozmyślać nad tym co się zdarzyło jakiś czas temu, co niechętnie wspominam... Chcę tęsknić za Twoim dotykiem, spojrzeniem, tuleniem. Za całym Tobą. I za rozmowami z Tobą..

 co się dzieje z człowiekiem  kiedy... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

-co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce ?-nic. zupełnie nic. przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz ?

Jestem inna  bo nie marzę o... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

Jestem inna, bo nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca, czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie, esemesów na dobranoc, zwyczajnej, treściwej rozmowy, czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie. Nie koniecznie muszą być długie i namiętne. Bo mi wystarczą małe gesty, by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów.

wybacz  już mnie nie jarasz :  teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

wybacz, już mnie nie jarasz :)

Miałeś ją na wyciągniecie ręki... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

Miałeś ją na wyciągniecie ręki, nawet za bardzo nie musiałeś się starać, wystarczyło byś ją troszeczkę pokochał i pokazał ze jest dla Ciebie wszystkim..

jedyne czego w tej chwili pragnę  to... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

jedyne czego w tej chwili pragnę, to operować zaimkiem 'my'.

Przestań Kurwa Pierdolić Teorię... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

Przestań Kurwa Pierdolić Teorię , Że Mam Ciągle Dawać Radę .

Będę księżniczką  jeśli... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

Będę księżniczką, jeśli wcześniej się nie wkurwię i nie wyląduję gdzieś na mieście,w jakimś klubie z kimś kto również lubi pić ..

What do I do with a boy like you. ♥ teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

What do I do with a boy like you. ♥

Chcę chłopaka  który... trzymałby... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

Chcę chłopaka, który... trzymałby moją rękę bez przerwy, nie pozwoliłby mnie skrzywdzić. Rzuciłby we mnie pluszowym misiem, gdybym zachowywała się idiotycznie, a potem obdarowałby mnie milionem całusów. Robiłby z siebie idiotę tylko po to, bym się uśmiechnęła. Opowiadałby o mnie swoim przyjaciołom z uśmiechem na ustach. Kłóciłby się ze mną o głupie rzeczy, by potem przepraszać mnie kupując kinder niespodzianki. Liczyłby ze mną gwiazdy. Byłby moim najlepszym przyjacielem. I nigdy, przenigdy nie złamałby mi serca.

Zamieszkam na odludziu  tam nikt nie... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

Zamieszkam na odludziu, tam nikt nie zabija marzeń.

 Kocham Cię. Nie wiem co... teksty

cycus17 dodano: 24 marca 2011

-Kocham Cię.-Nie wiem co powiedzieć..-Jeśli nie przychodzi Ci na myśl najprostsza odpowiedź to po prostu o tym zapomnij.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV