głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 Z lęku przed kolejną nadzieją nie potrafiła uwierzyć że to co usłyszała było prawdziwe daj mi to czego nie dałeś tamtej . Być może dany jest mi los samotnika by

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
Z lęku przed kolejną nadzieją nie potrafiła uwierzyć że to co usłyszała było prawdziwe
Z lęku przed kolejną nadzieją  nie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 kwietnia 2011

Z lęku przed kolejną nadzieją, nie potrafiła uwierzyć, że to co usłyszała było prawdziwe

daj mi to   czego nie dałeś tamtej . teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 kwietnia 2011

daj mi to , czego nie dałeś tamtej .

Być może dany jest mi los samotnika... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 28 marca 2011

Być może dany jest mi los samotnika, być może Bóg specjalnie zesłał na mnie takich, a nie innych ludzi.

Życie to wielka restauracja otwarta... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 28 marca 2011

Życie to wielka restauracja otwarta przez całą dobę. Niby ma bogate menu, ale i tak połowa z tych rzeczy akurat się skończy, gdy będziesz chciał je zamówić. Kelnerką w przykrótkiej spódniczce jest Przeznaczenie. Ty decydujesz, co chcesz zjeść, ale to od niej zależy w jakim czasie i stanie otrzymasz zamówiony posiłek. Kręci z nią ochroniarz-Los, lepiej na niego uważaj, bo naprawdę potrafi dać w kość. Pijanym barmanem za ladą jest Szczęście i bardzo często nie trafia do twojego kieliszka. Miłość - zapomniana przez wszystkich kucharka - czasem traci smak i źle przyprawi to i owo. Nadzieja pracuje tu tylko jako sprzątaczka. Przychodzi o dwóch porach - bardzo wcześnie i bardzo późno, to dlatego niewiele osób ją spotyka, a reszta nie docenia jej pracy. Różni ludzie mogą dosiąść się do twojego stolika, ale pamiętaj: na koniec uczty każdy i tak dostanie oddzielny rachunek.

Ona nie przypominała... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 28 marca 2011

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

Przyjaciółka to ta osoba której... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 28 marca 2011

Przyjaciółka to ta osoba której będziesz znosić humory i momentami chamskie odzywki jakie by one nie były, bo przecież heloooł kobiety mają czasem okres

Nie mam najnowszych gadżetów  super... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 28 marca 2011

Nie mam najnowszych gadżetów, super popularnych przyjaciół i idealnego związku. moi rodzice nie zarabiają milionów i nie są najwspanialsi na świecie, a mimo tego uśmiecham się i nie narzekam, wiesz dlaczego? ludzie, których życie nie rozpieszcza, a daje im w kość potrafią się cieszyć małymi rzeczami. nie wymagają zbyt dużo. starczy im najzwyczajniejszy uścisk od mamy, zwykły buziak od chłopaka, tania koszulka z przeceny, czy drink za trzy złote wypity, w towarzystwie przyjaciółek, by uśmiech nie schodził im z buźki.

Odruchowo tona łez poleciała mi po... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 28 marca 2011

Odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach, czułam jak moje serce cholernie piecze. Ale nie, przecież muszę być silna. Nie mogę się załamać. Powiedziałam, że wszystko w porządku i szybko zapomnę.. Pobiegłam do domu, choć ledwo stałam na nogach, ale nie mogłam się poddać, nikt nie mógł poznać po mnie smutku. Wytarłam łzy. Niepotrzebnie, kolejna partia łez wylała się z moich oczu w niespełna sekundę. Nie potrafiłam nad sobą zapanować. Skulona usiadłam na krawężniku, krzycząc, czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk. Otępiona, zalana łzami, spuchnięta nie podniosłam się już nigdy z tego jebanego dołu.

Różnica pomiędzy PRZYJACIELEM a... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 28 marca 2011

Różnica pomiędzy PRZYJACIELEM a NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM.. powiedzmy że idziesz i upadasz - przyjaciel: o Boże wszystko okey ? nic ci nie jest ? najlepszy przyjaciel: hahaha.. ale z ciebie matoł.

zapalmy jointa albo 2 nawet 3 a w... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 27 marca 2011

zapalmy jointa albo 2 nawet 3 a w głowach będziemy mieć Meksyk albo i nawet Chicago !ale przecież kobieta może być szczęśliwa bez mężczyzny, prawda?

Nie mam ochoty na żadne pożądania... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 27 marca 2011

Nie mam ochoty na żadne pożądania, tęsknoty, czułości, ucieczki, natchnienia, poruszenia czy marzenia. Mam ochotę na Ciebie.

Spieprzyłam sobie życie. Zrobiłam... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 27 marca 2011

Spieprzyłam sobie życie. Zrobiłam z siebie szmatę, tylko po to byś zwrócił na mnie uwagę. Moim życiem stały się dragi a imprezy są na porządku dziennym. Mimo wszystko wiem, że to była miłość. Przynajmniej z mojej strony. W przeciwnym razie nigdy nie zdecydowałabym się na taki krok. Teraz wiem, że mnie wykorzystałeś. Chciałabym cię znienawidzić, lecz nie wiem czy potrafię? jestem zbyt słaba...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV