głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 Możesz mówić że go nie ma ale w Twoich smutnych oczach jest ... Czasami jest tak że nie chce się odejść ale nie można zostać. uśmiech i do przodu ? pierdole ej.

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
Możesz mówić że go nie ma ale w Twoich smutnych oczach jest ...
Możesz mówić  że go nie ma ale w... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 6 czerwca 2011

Możesz mówić, że go nie ma ale w Twoich smutnych oczach jest ...

Czasami jest tak  że nie chce się... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 6 czerwca 2011

Czasami jest tak, że nie chce się odejść ale nie można zostać.

uśmiech i do przodu ? pierdole ej.:... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 6 czerwca 2011

uśmiech i do przodu ? pierdole ej.: Wiesz co? Spierdalaj. Bo chuja wiesz tak naprawdę, jak to jest.

Czasem przychodzi do mnie Smutek. Nie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 6 czerwca 2011

Czasem przychodzi do mnie Smutek. Nie jest kimś ważnym w moim życiu, zamieszkuje tylko moje serce w te dni, gdy odczuwam jakiś rodzaj pustki ... pomalutku staje się moim przyjacielem.

Kiedyś myślałam że jestem kochana... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 6 czerwca 2011

Kiedyś myślałam,że jestem kochana,a teraz wiem,że to było kłamstwem

Ty masz kozaczki do kolan  Ja mam... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 czerwca 2011

Ty masz kozaczki do kolan, Ja mam trampki. Ty masz bluzkę z tak wielkim dekoltem że prawie bluzki nie widać, Ja zwykłą szeroką bluzę. Ty starannie wyprostowałaś swoje tlenione włoski, Ja pozwoliłam moim bawić się z wiatrem. Ty przebywasz w klubach, Ja w domu. Ty masz dobry sex i kupę kasy za niego, a mnie mimo wszystko miłość omija szerokim łukiem.

Ostra impreza. Opary alkoholu  dym... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 czerwca 2011

Ostra impreza. Opary alkoholu, dym nikotynowy i ona. Wyzywająco ubrana z kusząco rozmazaną szminką. Kołysała biodrami wylewając resztki wódki z butelki. Uwodzicielska i pewna siebie. Wystarczyło jednak na chwilę się zatrzymać aby dostrzec w jej niebieskich oczach małą, przestraszoną dziewczynkę, która pogubiła się we własnym świecie .

Nieodwzajemniona miłość po prostu... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 czerwca 2011

Nieodwzajemniona miłość po prostu ją niszczyła, odbierała szansę na normalne ułożenie sobie życia. A zarazem gdzieś w głębi duszy wciąż tliła się głupia nadzieja.

' siadając na ławce czekała na... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 czerwca 2011

' siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej , że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół , odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie , niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok , by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść . wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie . chciała się wyłączyć zupełnie , przestać myśleć , przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć . jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata , nie miała sił dłużej w nim żyć . stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku . nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie , dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą . nawet ona nie pomogła , bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie . w myślach wyzywała się od najgorszych , bo przecież miała być silna . '

blada twarz w oknie. rozciągnięta... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 czerwca 2011

blada twarz w oknie. rozciągnięta koszulka. szerokie spodenki. rozmazany makijaż. łzy w oczach. i brak tej głupiej chęci do życia.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 czerwca 2011

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Pijesz. Myślisz  że to pomoże... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 czerwca 2011

Pijesz. Myślisz, że to pomoże uciec Ci od problemów, zapomnieć. Owszem, pomoże, ale tylko na chwilę. Każdy kieliszek, pomoże coś wymazać, ale tylko na moment.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV