głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 A jak złamiesz mi serce to stanę się lesbijką żeby pieprzyć twoją nową dziewczynę Kiedy mówisz że buziak w policzek nic nie znaczy to dlaczego za każdym razem

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
A jak złamiesz mi serce to stanę się lesbijką żeby pieprzyć twoją nową dziewczynę
 A jak złamiesz mi serce to stanę... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 października 2011

`A jak złamiesz mi serce to stanę się lesbijką , żeby pieprzyć twoją nową dziewczynę

Kiedy mówisz  że buziak w policzek... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 października 2011

Kiedy mówisz, że buziak w policzek nic nie znaczy, to dlaczego za każdym razem gdy ktoś mi go da patrzysz takim zazdrosnym wzrokiem.?

Nie ogarniam swojego życia   nie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 października 2011

Nie ogarniam swojego życia , nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema' nie ogarniam fałszywej przyjaźni , która ostatnio zdarza mi się często , nie ogarniam tej miłości która ciągle wystawia mnie do wiatru . nie ogarniam siebie , życia , problemów . jestem słaba , strasznie słaba . nie daję rady więc odsuwam się na bok.

Kocham dzisiejszą sprawiedliwość:... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 października 2011

Kocham dzisiejszą sprawiedliwość: Dziewczyna, która tydzień po zerwaniu z chłopakiem zaczyna życie w innym związku, to pospolita ''dziwka'', a chłopak, który 5 minut po zerwaniu obściskuję się z inną naiwną, to ''kozak'..

pepsiak napewno hahhah xd.A jak tak ludzie robią to od nich sprawa po co sie na nich patrzycie nikt wam nie karze chyba?. teksty crazy__ziuuutka15 dodał komentarz: pepsiak napewno hahhah xd.A jak tak ludzie robią to od nich sprawa po co sie na nich patrzycie,nikt wam nie karze chyba?. do wpisu 17 października 2011
nie wypowiadam się na ten temat.Pozdroo      teksty crazy__ziuuutka15 dodał komentarz: nie wypowiadam się na ten temat.Pozdroo ; ) do wpisu 17 października 2011
Bo zazdrościsz im czy jak   ? teksty crazy__ziuuutka15 dodał komentarz: Bo zazdrościsz im czy jak ;>? do wpisu 17 października 2011
Chciałabym wrócić do września... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 9 października 2011

Chciałabym wrócić do września tamtego roku, ale nie po to, żeby zachować się inaczej, żeby wszystko zmienić, nie. Chciałabym po prostu przeżyć to jeszcze raz, ponownie się w Tobie zakochiwać, z dnia na dzień coraz więcej o Tobie myśleć, o tym że dzień w którym się nie spotkamy jest całkowicie zmarnowanym dniem. Chciałabym jeszcze raz być tak blisko ciebie, chciałabym popełnić znowu te same błędy, chciałabym powtórzyć ten rok, nawet jeżeli miałoby znowu wyjść tak jak teraz jest, to nieważne. Liczyłoby się to, że znowu przez chwilę mogłabym się czuć najważniejsza, mimo że dla Ciebie nigdy nie byłam tą najważniejszą.

Szkolny korytarz. Tysiące ludzi  ale... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 9 października 2011

Szkolny korytarz. Tysiące ludzi, ale to ona najbardziej się wyróżniała. Ubrana w rurki, obcisłą bokserkę i obcasy, zachwycała wyglądem i uśmiechem. Przeszła się przez całą długość korytarza. Nawet nie skierowała na niego wzroku. Nawet nie odpowiedziała na jego 'cześć'. Nie macie pojęcia, jak cholernie była z siebie dumna, choć jej oczy zdawały się być najbardziej zaszklonymi na świecie..

Co ty od niego chcesz? Żeby ci... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 9 października 2011

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

I uważali go za osiedlowego lovelasa... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 9 października 2011

I uważali go za osiedlowego lovelasa, za kolesia który może mieć każdą pannę, że rani jak nikt i nie wie czym są uczucia, mimo to ona chciała go poznać, chciała zobaczyć prawdziwego chłopaka, który też czasem potrzebuję osoby, której się może zwierzyć. I udało się jej, ich częste spotkania odzwierciedlały go, okazał się romantycznym dżentelmenem, osobą kochającą, miłą i delikatną. Była z nim, nie słuchając komentarzy i opinii na ten temat, nauczyła go kochać, i sama bardzo mocno pokochała. To co czuł będąc z nią było nie do opisania, była pierwszą dziewczyną, która rozumiała Świat w którym żyje, przy niej nawet płakał.

Zrobiła to. Nie chciała żyć bez... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 9 października 2011

Zrobiła to. Nie chciała żyć bez niego. Bez swego ukochanego. Wzięła do ręki nóż. Jednym cięciem na ręku przekreśliła wszystkie swoje plany. Wiedziała, że niedługo już nic ją nie zaboli. Wreszcie. Wraz z ciepłą, ciemna krwią spływała jej miłość. Wspomnienia. marzenia. Jej nadzieja, którą kiedyś żyła. W tych ostatnich chwilach była sama. Tylko w ręku trzymała jego zdjęcie. Przed oczami jego pełną radości twarz. Wiedziała, że niedługo spotkają się. W ich wspólnych snach. Krew spływała cicho, uwolniona z żył, po jej białej skórze. Nie mówiła nic. Wyruszała w swą ostatnią drogę. Ku śmierci. Zostawiła za sobą bagaż łez, bólu serca, samotnych nocy. Spojrzeń, w których było tylko współczucie. Wzięła ze sobą jedynie cząstkę uczucia do niego, by w razie, gdyby się nie spotkali, mieć go przy sobie, choć w maleńkiej cząstce. Na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV