głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 http: www.youtube.com watch?v=Ew1MS51PK o feature=related Olejmy wszystko liczy się tylko to co teraz gdy jesteś blisko więc moge nawet dziś umierać. Solar Biał

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=Ew1MS51PK o feature=related
Olejmy wszystko   liczy się tylko to... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

Olejmy wszystko , liczy się tylko to co teraz gdy jesteś blisko , więc moge nawet dziś umierać.//Solar,Białas-Olejmy wszystko

Obudził ją Sms. Napisał on.... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

Obudził ją Sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak zniknął w chwili czytania wiadomości: "słuchaj.. nie mogę tak dalej ..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" ...co ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.?! Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromadkę dzieci.. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu Cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem . Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro.. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspólne chwile. Pierwszy pocałunek.. Pierwsze "Kocham Cię" .. nie wytrzymała.. Wskoczyła do wody.. Nie przeżyła.. On tymczasem wysyłał jej SMS: 'Prima aprilis kochanie!

Przytul tak mocno  jak jeszcze nigdy... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

Przytul tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd.// Pezet- Niesiemy prawdę

Ej weź rusz tyłek podnieś go do... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

Ej weź rusz tyłek podnieś go do góry i walcz.Jesteś silna - masz styl charakter i w c*huj dużo mocy w sobie.Odstaw tego drinka wyrzuć szluga - to Ci nie pomoże.Działaj bo jesteś w stanie.

Nasze serca pompują krew a łzy są... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

Nasze serca pompują krew a łzy są słone. Wiem, że czasem sam tonę w morzu złych myśli i jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.// Słoń- Szczerze

Rap to nie kobieta co za kase ssie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

Rap to nie kobieta co za kase ssie wam fleta.

mamo  moich przyjaciół naprawdę... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

mamo, moich przyjaciół naprawdę nie obchodzi to czy mam posprzątane w pokoju, tylko czy jest coś do jedzenia.

w momencie  w którym jestem... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

w momencie, w którym jestem wkurwiona na cały świat, nie pocieszaj mnie, siądź obok mnie, przytul z całej siły i daj papierosa.

czasami jest tak   że się nie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

czasami jest tak , że się nie dogadujemy i kłócimy się z byle powodu . a mimo tego nie zamieniłabym cię na żadną inną.

siedziałam ze znajomymi w parku.... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

siedziałam ze znajomymi w parku. kumpela kłóciła się z chłopakiem, a my siedzieliśmy milcząc. kiedy po raz kolejny usłyszałam, jak ją wyzywał, coś we mnie pękło. przypomniało mi się, jak byłam traktowana przez swojego chłopaka i, że wtedy nikt mnie nie poparł, nie pomógł. nie zastanawiając się nad tym, co robię, wstałam, podeszłam do niego i przypierdoliłam mu ręką w twarz, z dość dużego zamachu. nie powiedział mi nic, bo zawsze się mnie bał. a ona popatrzyła na mnie, rozpłakała się i powiedziała, że jeśli jeszcze raz go tknę, pożałuję. nieco zdziwiłam się jej odpowiedzią, ale w końcu zrozumiałam, że wtedy, kiedy tak mnie traktowano, powiedziałabym tak samo. stwierdziłam, że dam już temu spokój, że sama musi przejrzeć na oczy, to dopiero zrozumie.

pięcioletni chłopiec zapytał... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 4 grudnia 2011

pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń ? on odpowiedział: 'Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby, jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV