głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie Ty jedna :  teksty courageux dodał komentarz: Nie Ty jedna :) do wpisu 19 marca 2014
zanim puścisz famę na całe miasto... teksty

courageux dodano: 19 marca 2014

zanim puścisz famę na całe miasto, zanim zgubi Ciebie ślepa zazdrość, zanim powiesz na mój temat kłamstwo, przejdź się w moich butach i poczuj sam to.

założę dużo za dużą koszulkę... teksty

courageux dodano: 19 marca 2014

założę dużo za dużą koszulkę, włosy zepnę w kok, nałożę na nogi włochate kapcie. zjem całą tabliczkę czekolady nie przejmując się dużą ilością kalorii. zmyję makijaż. będę sobą.

 To smutne  a zarazem tak bardzo... teksty

courageux dodano: 13 marca 2014

"To smutne, a zarazem tak bardzo frustrujące, że poświęciłaś mu każdą minutę swojego wolnego czasu, byłaś na każde jego zawołanie, gdy było mu źle, martwiłaś się o jego życie, mając gdzieś swoje własne. Byłaś dla niego zawsze i wszędzie, a on odchodząc,nie poświęcił Ci nawet dwóch minut, by wyjaśnić swoją decyzję."

Nienawidzę w sobie tego  że tak... teksty

courageux dodano: 13 marca 2014

Nienawidzę w sobie tego, że tak szybko zaczynam zbliżać się do ludzi, że tak szybko przyzwyczajam się do ich obecności, ich rzuconego cześć w moją stronę, do zbitych piątek na osiedlu, do wyznań, które kierują w moją stronę, do nich samych. nie znoszę tego, bo przecież to oczywiste, że każdy w końcu odchodzi. czy jest to świadomy wybór, czy śmierć. ale odchodzi, a ja zostaję z coraz bardziej poszarpaną duszą.

Zawsze się bałam. Bałam się być... teksty

courageux dodano: 13 marca 2014

Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń, że się mylę, i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką, kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił, wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym.

Od nowa wszystko czuć. Zregenerować... teksty

courageux dodano: 8 marca 2014

Od nowa wszystko czuć. Zregenerować siły, pewnych rzeczy nie przeżyć. Wiedzieć to co wiem teraz, żeby niczego nie spieprzyć.

Trudno jest wracać do miejsc  w... teksty

courageux dodano: 1 marca 2014

Trudno jest wracać do miejsc, w których kiedyś wydarzyło się tak wiele. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Mam do niego pretensje  że z dnia na... teksty

courageux dodano: 1 marca 2014

Mam do niego pretensje, że z dnia na dzień zerwał kontakt wiedząc o tym jak cholernie mocno go kocham. Pobawił się mną i rzucił w kąt zapominając. Ciężko jest mi z tym, że straciłam jedyną osobę na której mi zależało, jedyną osobę która była mi tak bliska. Przecież mieliśmy plany wobec siebie, mieliśmy być szczęśliwi, nasza miłość miała przetrwać wszystko. Przez niego każdego wieczoru wylewam litry łez krzycząc z bólu i waląc rękami o ścianę. Nie pamiętam kiedy przespałam całą noc nie tłumiąc płaczu w poduszkę. Niszczy mnie. Dokładnie tak samo jak chemioterapia niszczy raka. Wyżera mnie od środka jak jakaś żrąca substancj, ale wiesz co jest w tym najdziwniejsze? To, że gdyby teraz przyszedł i chciał wrócić przyjęłabym go zapominając o wszystkim co mi zrobił. A wiesz czemu? Bo ja go po prostu kocham...

nie mów mi jaka byłam kiedyś mów... teksty

courageux dodano: 1 marca 2014

nie mów mi jaka byłam kiedyś mów mi jaka teraz jestem, bo ja kiedyś ,a teraz to całkiem dwie inne dziewczyny.

bo nie każdy pamięta  a pamięć to... teksty

courageux dodano: 1 marca 2014

bo nie każdy pamięta ,a pamięć to rzecz święta! / Bonus RPK - Pamiętaj

 …  czuję tęsknotę gdy znów... teksty

courageux dodano: 28 luty 2014

[…] czuję tęsknotę gdy znów sobie Ciebie wyobrażam.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV