głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
courageux nie licz na to że pokażę ci jak bardzo mi zależy . courageux Głowę obiega kolaż niepotrzebnych wydarzeń i wyobrażeń courageux powiem ci prawdę mam ciężki charak

courageux

courageux.moblo.pl
nie licz na to że pokażę ci jak bardzo mi zależy . courageux
nie licz na to   że pokażę ci jak... teksty

courageux dodano: 13 lipca 2012

nie licz na to , że pokażę ci jak bardzo mi zależy . / courageux

Głowę obiega kolaż niepotrzebnych... teksty

courageux dodano: 10 lipca 2012

Głowę obiega kolaż niepotrzebnych wydarzeń i wyobrażeń / courageux

powiem ci prawdę  mam ciężki... teksty

courageux dodano: 10 lipca 2012

powiem ci prawdę, mam ciężki charakter i marne szanse by się zmienić .

ludzie mówią  że bardzo się... teksty

courageux dodano: 10 lipca 2012

ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam . prawda jest taka, że dorosłam . przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować . nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym . zaakceptowałam rzeczywistość .

ktoś kto mówi  to proste jak... teksty

courageux dodano: 10 lipca 2012

ktoś kto mówi "to proste jak odebranie dziecku lizaka" najwyraźniej nigdy nie próbował odebrać dziecku lizaka .

Fałszywe mordy   które były ze... teksty

courageux dodano: 10 lipca 2012

Fałszywe mordy , które były ze mną , dziś ich uprzejmość jest dla mnie obelgą .
Autor cytatu: noimalina

wytrwałości dzyndzlu    teksty courageux dodał komentarz: wytrwałości dzyndzlu ;* do wpisu 10 lipca 2012
zdecydowanie wolałabym  żeby było... teksty

courageux dodano: 22 czerwca 2012

zdecydowanie wolałabym, żeby było jak pare miesięcy temu gdzieś około 11 miesiacy do tyłu. wtedy było dobrze wręcz wspaniale , a ja głupia myślałam, że to będzie ciągle.to chyba był mój najszczęśliwszy okres w życiu.trzeba zaznaczyć ze dość długi , bo to nie były pojedyncze dni to trwało tygodniie ale się skończyło. czy mi tego brakuje ? tak i to cholernie , chciałabym przeżyć to jeszcze raz , zadać więcej pytań , spędzić więcej czasu i dosłownie wykorzystać ten czas do maksimum , bo jak widać to się nie powtarza a zostają tylko wspaniałe wspomnia które cholernie bolą

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

courageux dodano: 22 czerwca 2012

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

Wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

courageux dodano: 22 czerwca 2012

Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach musisz odwrócić wzrok kryjąc łzy ? Wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? Wiesz jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z Jego zachowania wnioskujesz, że już mu nie zależy? Wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz ochotę się rozpłakać? Wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzać w zasypianiu? Wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? Wiesz jak to jest, kiedy umierasz, wiedząc, że żyjesz? Nie wiesz? To proszę nie pierdol, że czas leczy rany!

Nie lubię. nie lubię jak ktoś... teksty

courageux dodano: 22 czerwca 2012

Nie lubię. nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

courageux dodano: 22 czerwca 2012

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy, gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli, jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat. Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie, żałuje że to się skończyło. Zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV