głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
courageux i chciałabym zniknąć na jakiś czas znaleść się w miejscu gdzie mogłabym spokojnie wszystko przemyśleć aby nikt nie wiedział gdzie jestem zobaczyłabym kto by tak

courageux

courageux.moblo.pl
i chciałabym zniknąć na jakiś czas znaleść się w miejscu gdzie mogłabym spokojnie wszystko przemyśleć aby nikt nie wiedział gdzie jestem zobaczyłabym kto by tak napr
i chciałabym zniknąć na jakiś... teksty

courageux dodano: 23 grudnia 2012

i chciałabym zniknąć na jakiś czas, znaleść się w miejscu gdzie mogłabym spokojnie wszystko przemyśleć, aby nikt nie wiedział gdzie jestem, zobaczyłabym kto by tak naprawdę tęsknił, i komu na mnie zależało.

Za każdym razem  gdy stoisz obok... teksty

courageux dodano: 23 grudnia 2012

Za każdym razem, gdy stoisz obok mnie, tak blisko na wyciągnięcie ręki, gdy słyszę twój głos i głęboki oddech, a nie mogę Cię dotknąć, czuję się jak dziecko. Jak małe, biedne dziecko stojące za wystawą cukierni. Jedynie na co mnie stać, to patrzyć się na ciebie, pochłaniać wzrokiem, napawać się twoim widokiem.

Ciekawe  czy Ty też czasami czekasz... teksty

courageux dodano: 22 grudnia 2012

Ciekawe, czy Ty też czasami czekasz, żebym do Ciebie napisała.

Czuję  że mi już nie zależy. ale... teksty

courageux dodano: 21 grudnia 2012

Czuję, że mi już nie zależy. ale gdy tylko Cię widzę, zaczynam w to wątpić .

Miesiącami czekasz na wiadomość od... teksty

courageux dodano: 21 grudnia 2012

Miesiącami czekasz na wiadomość od niego, ale zaczynasz powoli tracić nadzieję. Bez Niego sobie nie radzisz, tak bardzo chcesz, by wrócił. Któregoś dnia, kiedy już pogodziłaś się z Jego utratą, rozpierdala Ci wszystko jednym sms'em, w którym pisze jak bardzo tęsknił.

Bardzo mi trudno zaakceptować... teksty

courageux dodano: 21 grudnia 2012

Bardzo mi trudno zaakceptować zmiany: zakochać się w kimś,nawet związać się z tą osobą, a potem zerwać i zapomnieć. Nie można zmieniać ludzi jak jakichś płatków śniadaniowych. Chyba nigdy nie zapomnę nikogo z kim byłam. Bo każda z tych osób miała swoje specyficzne zalety. Nie da się zastąpić jednej osoby kimś innym.Kiedy już się kogoś utraci.

Zastanawiałam się ostatnio nad tym... teksty

courageux dodano: 20 grudnia 2012

Zastanawiałam się ostatnio nad tym co to są wspomnienia? I stwierdziłam przede wszystkim na moim przykładzie, że wspomnienia ogrzewają człowieka od środka, ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki. Dokładnie tak jest niby mam mnóstwo wspomnień strasznie zajebistych, ale z drugiej strony gdy sobie pomyśle co było wtedy, a co teraz to mnie to bardzo boli. Wykańcza powoli. Dlaczego wtedy nie może być teraz?

Ja tylko chcę być komuś potrzebna.... teksty

courageux dodano: 20 grudnia 2012

Ja tylko chcę być komuś potrzebna. Potrzebuję tego, żeby ktoś nie mógł się beze mnie obejść. Potrzebuję kogoś, kto zje cały mój wolny czas, moje ego, moją uwagę. Kogoś, kto będzie ode mnie uzależniony. Obopólnego uzależnienia.

Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

courageux dodano: 20 grudnia 2012

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy, gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli, jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat. Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie, żałuje że to się skończyło.

Pierdolić to  nie ma co się... teksty

courageux dodano: 19 grudnia 2012

Pierdolić to, nie ma co się oszukiwać, nigdy nie będzie do końca dobrze, zawsze się coś zjebie, zawsze coś nie będzie tak jak powinno być, ale tu nie o to chodzi. Niech to wszystko się spierdoli, niech spadnie nam na grzbiet, stójmy pośrodku życia i śmierci - pierdolmy to. Przyzwyczajmy się do tego. Później powinno być lepiej. Zacznijmy się z tego śmiać.

Bo jesteś osobą  której nigdy mi... teksty

courageux dodano: 19 grudnia 2012

Bo jesteś osobą, której nigdy mi nie powinnam stracić.

czasami żałujemy tych kilku... teksty

courageux dodano: 19 grudnia 2012

czasami żałujemy tych kilku niepotrzebnie wypowiedzianych słów. żałujemy swojego zachowania. żałujemy czasu, który minął bezpowrotnie. żałujemy ludzi, których kiedyś odrzuciliśmy. żałujemy, że nie zrobiliśmy nic, by wszystko obecne było inne. żałujemy niektórych spojrzeń, które potrafiły powiedzieć więcej niż słowa. żałujemy miłości, której blizny każdego dnia przysłaniają nam wspomnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV