głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cosiepatrzyszkurwa a widok 10 paczek papierosów leżących na półce obok nie jest na moje nerwy. z chęcią podeszła bym wzięła jedną paczkę i wybyła z domu. tak to jest dobry plan. '

cosiepatrzyszkurwa

cosiepatrzyszkurwa.moblo.pl
a widok 10 paczek papierosów leżących na półce obok nie jest na moje nerwy. z chęcią podeszła bym wzięła jedną paczkę i wybyła z domu. tak to jest dobry plan.
a widok 10 paczek papierosów... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 22 luty 2011

a widok 10 paczek papierosów leżących na półce obok nie jest na moje nerwy. z chęcią podeszła bym,wzięła jedną paczkę i wybyła z domu. tak, to jest dobry plan.

'Lubisz te gierki  zrobię to bez... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 22 luty 2011

'Lubisz te gierki, zrobię to bez fuszerki. I nie raz do rana będziesz zmolestowana. 69, Y.A., będziesz dla mnie szczekać suko.' - Pezet.

Nasza gra w chowanego skończona.... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 22 luty 2011

Nasza gra w chowanego skończona. Jestem. Jesteś. Jesteśmy. Będę. Będziesz. Będziemy. Znaleźliśmy się. Jesteśmy. Tuż obok siebie.

mniej śniegu  więcej Ciebie. proszę? teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 22 luty 2011

mniej śniegu, więcej Ciebie. proszę?

zwykła nastolatka   której nie... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 22 luty 2011

zwykła nastolatka , której nie zrozumiesz . czasem potrafię być obrzydliwie miła , czasem mam humory . czasem możesz ze mnie zrobić idiotę , czasem to ja zrobię idiotę z ciebie . nie jestem sobą , jestem tym kim chcę być . mam mocną psychikę , nie jesteś w stanie mnie zranić , nie przejmę się tym co mi powiesz , nie przejmę się jeśli będziesz mnie obgadywać . nigdy mnie dobrze nie poznasz , nigdy nie będziesz wiedzieć kim jestem naprawdę . jeśli staniesz się moim przyjacielem, zawsze będziesz mógł prosić mnie o radę , zawsze znajdę dla ciebie czasem , zawsze pomogę , zawsze wysłucham , doradzę , będę przy tobie - tylko nie spieprz tego . podpadniesz mi ? jesteś skończony do końca . a jak będziesz miał popsutą psychikę przeze mnie ? trudno , poznajesz mnie na własne ryzyko . mam nadzieję , że zasady są zrozumiałe . jeśli nie pasuje , trochę kultury . proszę wypierdalać .

Ja nie jestem z tych lasek... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 22 luty 2011

Ja nie jestem z tych lasek biegających po klubach w mini spódniczkach w poszukiwaniu sponsora na drinka. wolę bujać się po ośce z piwem w ręku i tymi najlepszymi. ja nie jestem z tych dziewczyn które obudzisz słodkim 'kochanie, wstawaj' , a będę cieszyć się jak głupia. ode mnie dostaniesz opierdol za obudzenie, a przywitam Cię słowami ' wypierdalaj z mojego pokoju'. ja nie jestem z tych , które lubią dobrą technozajebke. osobiście wolę bauns przy dobrym bicie. ja nie jestem z tych , które mając za sobą plecy wyskoczą do Ciebie z mordą, bo dziwnie się spojrzałaś. owszem, uśmiechnę się wrednie i ewentualnie Cię skomentuje, ale po co od razu robić borutę. ja nie jestem z tych które wkopują swoich bliskich jak tylko mogą. za swoich ludzi - poszłabym w ogień. jak widzisz ja jestem inna, a dość często mówią - że trudna.

'Dzień jak co dzień  poranek jak... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 22 luty 2011

'Dzień jak co dzień, poranek jak każdy inny. Raz śnieg, raz deszcz. Czasem trochę słońca. Mówią: ryj nie szklanka - nie zbije się. Ale blizny pozostają. To nie był pierwszy raz. To był ostatni raz.' - Eldo.

pięć liter Jego imienia. pięć... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 22 luty 2011

pięć liter Jego imienia. pięć teoretycznie nic nie znaczących znaczków. mój sens. powód dla którego żyję.

ja nie przeklinam .używam tylko... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 21 luty 2011

ja nie przeklinam .używam tylko partykuły wzmacniającej.

I takim oto optymistycznym akcentem... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 21 luty 2011

I takim oto optymistycznym akcentem pierdolę wszystko .

ostatnio to mi się nawet grzeszyć... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 21 luty 2011

ostatnio to mi się nawet grzeszyć odechciało , ogarniasz ?

będą spódnice. zielone nastroje.... teksty

cosiepatrzyszkurwa dodano: 21 luty 2011

będą spódnice. zielone nastroje. upięte włosy. spacery. niebieskie niebo i jaśniejące oczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV