głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cieplyusmiech Zagramy w grę ? zapytała cichutko uśmiechając się przy tym uroczo. Ale w jaką? dodał zaciekawiony przyglądając się uważnie swej jedynej miłości. Kto kogo lepie

cieplyusmiech

cieplyusmiech.moblo.pl
Zagramy w grę ? zapytała cichutko uśmiechając się przy tym uroczo. Ale w jaką? dodał zaciekawiony przyglądając się uważnie swej jedynej miłości. Kto kogo lepiej
 Zagramy w grę ?  zapytała... teksty

cieplyusmiech dodano: 4 listopada 2011

" Zagramy w grę ? - zapytała cichutko, uśmiechając się przy tym uroczo. Ale w jaką? - dodał zaciekawiony, przyglądając się uważnie swej jedynej miłości. Kto kogo lepiej unika ?- wyjaśniła zasady. A to nie jest okrutne? - zapytał dla upewnienia. Kochanie, a kto powiedział, że miłość nie jest? - zapytała ironią, udając obojętną. "

 Pamiętaj Kochanie możesz... teksty

cieplyusmiech dodano: 4 listopada 2011

" Pamiętaj Kochanie, możesz wybaczyć wszystko, lecz nigdy tego nie zapomnisz- nawet jeśli kochasz " ♥

  Wybacz mi ten ostatni raz wybacz... teksty

cieplyusmiech dodano: 4 listopada 2011

" Wybacz mi ten ostatni raz, wybacz mi wszystko, a już na pewno to, że nie mam siły walczyć o Nasz związek. Że brak mi już sił, aby walczyć o Ciebie, o moją miłość "

 Odwaga jest całkowitą kontrolą... teksty

cieplyusmiech dodano: 3 listopada 2011

" Odwaga, jest całkowitą kontrolą nad strachem, który ogarnia nasz umysł, w najważniejszych momentach życia. To cecha, która wyróżnia tylko nie licznych, dając im siłę w snuciu planów i marzeń. Wspiera ich rozwój, nadając magię i ciepło każdej chwili. Więc odpowiedz sobie teraz na pytanie: Jestem odważny ? "

 Dziś dzień przytulania !... teksty

cieplyusmiech dodano: 3 listopada 2011

" Dziś dzień przytulania ! - krzyknęła uradowana, wyskakując niczym poparzona z łóżka. Dziś dzień pocałunku ! - wyśpiewała następnego dnia rano, wiedząc że jest samotna. Dziś dzień pierwszej miłości - wyszeptała w duszy, szczotkując rano włosy. Dziś dzień samotnych serc, może spędzimy go razem ?- zapytała z nadzieją w głosie "

 Dziewczynko zapamiętaj sobie raz... teksty

cieplyusmiech dodano: 3 listopada 2011

" Dziewczynko zapamiętaj sobie raz na zawsze. Kochający książę w złotej zbroi na białym rumaku z lśniąc, falującą grzywą, istnieje tylko w bajce. A życie to nie bajka, tylko nieokrzesana rzeczywistość. Zrozumiano ? "

 Jeśli komukolwiek powiesz że mi... teksty

cieplyusmiech dodano: 3 listopada 2011

" Jeśli komukolwiek powiesz, że mi na Tobie zależy, to obiecuję, że więcej nie pożyczę Ci moich kredek " ♥

 Nie martw się Kochanie nikomu nie... teksty

cieplyusmiech dodano: 3 listopada 2011

" Nie martw się Kochanie, nikomu nie powiem, że Twój głos jest moim ulubionym dźwiękiem, A uśmiech ukochanym obrazem , radującym me serce "

 Niewyjaśniona cisza w przyjaźni... teksty

cieplyusmiech dodano: 3 listopada 2011

" Niewyjaśniona cisza w przyjaźni, rozdziela bardziej niż przestrzeń, niż tysiące kilometrów, miliony mil. Cisza przyjacielu nie przynosi żadnych słów, żadnego dźwięku, tonu a nawet brzmienia. Cisza zabija nawet beztroskie myśli, niszcząc po cichu przyjaźń " ♥

 Siedząc zaczytana na parapecie z... teksty

cieplyusmiech dodano: 3 listopada 2011

" Siedząc zaczytana na parapecie, z książką w rękę, podnoszę pełne entuzjazmu spojrzenie na rozmazany widok za oknem, poprzez ciężkie strugi deszczu. Na przystanku, widzę Ciebie, jak przytulasz tą marną podróbę mnie, lecz zerkasz w moje okno ze smutkiem w oczach, a ja szepczę tylko bezgłośnie: " Słońce, ja zawsze będę na Ciebie czekać ... "

 A jak bym Ci powiedziała że Cię... teksty

cieplyusmiech dodano: 3 listopada 2011

" A jak bym Ci powiedziała, że Cię nie kocham? - Heh, ty naiwna dziewczynko ! "

 W oczach mężczyzny widać każde... teksty

cieplyusmiech dodano: 31 października 2011

" W oczach mężczyzny widać każde uczucie. Smutek, szczęście, radość, miłość, kłamstwo, obłudę, zazdrość - Więc choćbyś nie wiem jak się uśmiechał i co mówił, to twe oczy i tak ukarzą prawdę "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV