głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chwilabezoddechu zastanów się dobrze . jeśli teraz odejdziesz pewnie zawali się mój świat pewnie będę płakała pewnie będzie bardzo źle ale za jakiś czas się pozbieram . powrotów

chwilabezoddechu

chwilabezoddechu.moblo.pl
zastanów się dobrze . jeśli teraz odejdziesz pewnie zawali się mój świat pewnie będę płakała pewnie będzie bardzo źle ale za jakiś czas się pozbieram . powrotów nie
zastanów się dobrze . jeśli teraz... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

zastanów się dobrze . jeśli teraz odejdziesz pewnie zawali się mój świat , pewnie będę płakała , pewnie będzie bardzo źle , ale za jakiś czas się pozbieram . powrotów nie będzie .

Mówią ' ona jest taka... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

Mówią ' ona jest taka szczęśliwa...' w tym momencie pieprzy jej się całe życie. . . ;|

czego chcę. czego potrzebuję. czego... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

czego chcę. czego potrzebuję. czego mi brak. co jest mi niezbędne. za czym tęsknię. bez czego nie potrafię. ciebie. ciebie. ciebie. ty. za tobą. bez ciebie. i nie pamiętam dnia, w którym odszedłeś. zupełnie bez słowa. jakby nigdy cię nie było. a przecież byłeś. nie mogę się mylić. nie tak dawno całowałam ten twój uśmiech. wciąż czuję cię pod skórą.

potrzebuję uczucia  chociaż... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

potrzebuję uczucia, chociaż troszeczkę. nie w słowach, ale w gestach. w ruchu dłoni, która poprawi spadający na oczy kosmyk, czy pogłaszcze policzek. czy w takim zaborczym objęciu talii i spojrzeniu mówiącym 'nie oddam Cię nikomu'.

udzie zakochani zawsze oczekuję... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

udzie zakochani zawsze oczekuję jednej odpowiedzi na pytanie "myślisz, że on mnie lubi?", a gdy odpowiedź jest nie taka serce pęka im z bólu, odwracają się plecami, odchodzą wiedząc, że odpowiedź była kłamstwem. wyliczają na płatkach stokrotek i cieszą się gdy wyszło, że kocha. ludzie zakochani łapią się ostatniej deski ratunku, skoro nie mogą usłyszeć jak bardzo są kochani z ust właśnie tej osoby..

o  widzisz to miejsce  właśnie tam?... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

o, widzisz to miejsce, właśnie tam? - widzę. - to tam idziemy. - to chyba daleko, prawda? - daleko. - a jeśli się potknę? - to ja Cię złapię i nie pozwolę upaść. - a jeśli się zmęczę? - poniosę Cię. - a kiedy odechce mi się iść? - dam Ci posłuchać bicia mojego serca. - a więc mówisz, że tam idziemy? - tak, właśnie tam.

nigdy więcej ludzie nie powiedzą... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

nigdy więcej ludzie nie powiedzą , że to co Nas połączyło to miłość od pierwszego wejrzenia. bo ja pokochałam Cię przy drugim spotkaniu. a Ty mnie wcale.

zazwyczaj znajomi pytają  jak się... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

zazwyczaj znajomi pytają "jak się masz ?". w tym pytaniu zawarta jest cała ich troska, a dla mnie furtka, bo mogę im powiedzieć : w porządku, dziękuję, ale mogę też opowiedzieć historię mojego życia. lubię tę delikatność. lubię to, że mam wybó

jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. nie można go nikomu wytłumaczyć. nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

dla niej miłość to nie czerwone... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

dla niej miłość to nie czerwone róże, kolacje przy świecach, romantyczne słowa, prezenty, trzymanie się za rękę, bezsenne noce, pocałunki na pokaz... ona nie potrzebuje tego wszystkiego. potrzebuje tylko poczucia bezpieczeństwa, oparcia, pocieszenia, zrozumienia i takiej pewności, że może powiedzieć wszystko, a nie zostanie to źle odebrane, że zawsze czekają na nią jego ramiona, cokolwiek się stanie. potrzebuje swojego odbicia w jego oczach, nieprzerysowanego z jakiegoś taniego romansu, lecz prawdziwego, ze wszystkimi wadami i zaletami..

  Alkoholik wie  że to pierwszy... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

` Alkoholik wie, że to pierwszy kieliszek upija. Jeśli zadzwonisz lub napiszesz, z pewnością zrobisz to znowu. To tylko przedłuży twoje cierpienia. Pamiętaj, miłość potrafi karmić się byle czym. Jeśli chcesz ją zabić, musisz ją zagłodzić...

Zawsze myślałam  że będziesz... teksty

chwilabezoddechu dodano: 14 stycznia 2010

Zawsze myślałam, że będziesz mój. Zawsze. Nigdy nie traciłam nadziei.. Oni mi mówili, żebym się cieszyła życiem, żebym zaczęła chodzić z kimś innym, żebym się trochę wyluzowała, bo ja nigdy nie potrafiłam się odezwać, jak ty byłeś w pobliżu, pamiętasz? Uważali, że może zwrócisz na mnie uwagę, gdy będę trochę bardziej.. bardziej sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV