głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chuba_chups Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstanę wyjdę na ulicę i spojrzę na Ciebie. Ale spojrzę tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie ta

chuba_chups

chuba_chups.moblo.pl
Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstanę wyjdę na ulicę i spojrzę na Ciebie. Ale spojrzę tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie takimi
Wiesz.. chciałabym doczekać dnia... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstanę , wyjdę na ulicę i spojrzę na Ciebie. Ale spojrzę tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie takimi które przykrywa miłość. Podniosę do góry rzęsy i nie poleją się łzy rozpaczy. A serce nie będzie bić mocniej. I ręce będą mogły opanować drżenie. Chciałabym spojrzeć nie jak zauroczona dziewczyna ale jak zwykła Twoja koleżanka. A jeszcze bardziej chciałabym doczekać takiego dnia kiedy zobaczę Ją i Ciebie i się uśmiechnę. Ale nie tak sztucznie , na pokaz. Ale prawdziwie. Prawdziwy uśmiech, bez bólu. Tak. Chciałabym doczekać takich czasów.

uwielbiam ten stan  kiedy mam... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze pogłośnić.

Takich oczu się nie zapomina. teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

Takich oczu się nie zapomina.

I gdy pytają mnie co u Ciebie  tak... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

I gdy pytają mnie co u Ciebie, tak strasznie ciężko mi przyznać, że nie wiem..

Nienawidzę tego uczucia  że nie mam... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

Nienawidzę tego uczucia, że nie mam nikogo przy sobie. Wszystko się pozmieniało, nawet nie zauważyłam kiedy. Nie miałam szansy się przed tym obronić... cholerna ja. Chcę czego innego, innego otoczenia, innych ludzi, innego miasta. Dlaczego doprowadzacie mnie do takich myśli?

Zastanawiam się czy aby nie... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

Zastanawiam się czy aby nie stłukłam lusterka. Albo nie obraziłam czarnego kota, który w zemście przebiegł mi drogę. Ale nic takiego nie pamiętam.

szkoda  że od razu nie... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

szkoda, że od razu nie powiedziałeś, że jesteś chamem i łamiesz serca

Ostatnio mam strasznego pecha. Do... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

Ostatnio mam strasznego pecha. Do czego się nie zabiorę to się pieprzy. Gubię dużo ważnych rzeczy. Jakoś rzadziej się uśmiecham. Autobusy uciekają, kiedy biegnę za nimi. Nawet bilety robią mi na złość i nie chcą się kasować.

Egoistycznie wy   ane na wszystko .... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

Egoistycznie wy***ane na wszystko . To jest straszne ale nie umiem inaczej.

Widzisz  czasami trzeba komuś... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

Widzisz, czasami trzeba komuś powiedzieć coś, co nie jest prawdą, wbrew sobie, skłamać specjalnie, by się bronić, albo by czegoś nie stracić. A często zwyczajnie ze strachu. Przed samym sobą, przed tym, co będzie. Trzeba też pozwolić odejść ukochanej osobie, jeśli wasza miłość nie ma szans. On dokonał wyboru, nie umiał zdecydować inaczej. Dla niego to wszystko działo się za szybko i zbyt gwałtownie. Mówił ci, że to pierwszy raz, tak? I mówił, że go to przerosło. Marija, ty jesteś dawcą. Masz w sobie tyle ciepła, że mogłabyś ogrzać Antarktydę. On jest biorcą. Może się bał, że się przy tobie spali? W jednej chwili dostał od ciebie więcej, niż przez całe życie i nie wiedział, co z tym zrobić. Czas. Tylko czas. To wszystko, co macie. Poza tym, zdajesz się zapominać, ze facet ma mózg i móżdżek. Mózg między nogami, a móżdżek w głowie.

 Brakuje Ci go czasem ?... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

-Brakuje Ci go czasem ? -Czasem..Czasem gdy siadam przy oknie pijąc herbatę malinową i patrząc w gwiazdy mam ochotę przywołać go wspomnieniami i przytulić..nic więcej ..ot tak po prostu przytulić

z tego powodu był ten cały dramat?... teksty

chuba_chups dodano: 26 sierpnia 2010

z tego powodu był ten cały dramat? Te cierpienia, ból, zwątpienie? Z powodu tego pana?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV