głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wróciłaś :   jej:  teksty chuba_chups dodał komentarz: wróciłaś :***jej:* do wpisu 25 października 2010
a gdy życzyłam Ci szczęścia z... teksty

chuba_chups dodano: 21 października 2010

a gdy życzyłam Ci szczęścia z nią powiedziałeś, ze to ja jestem twoim szczęściem...

Mam prośbe gdybyś mogła to podpisuj moje wpisy . teksty chuba_chups dodał komentarz: Mam prośbe gdybyś mogła to podpisuj moje wpisy . do wpisu 18 października 2010
yyy.... to jest moje i z rozmowy mojej i koleżanki . :  teksty chuba_chups dodał komentarz: yyy.... to jest moje i z rozmowy mojej i koleżanki . :) do wpisu 18 października 2010
Ideał : Gdy odchodzę od niego... teksty

chuba_chups dodano: 16 października 2010

Ideał : Gdy odchodzę od niego obrażona - idzie za mną. Gdy patrzę na jego usta - całuje mnie. Gdy go popycham i biję - chwyta mnie i nie puszcza. Gdy zaczynam do niego przeklinać - całuje mnie i mówi, że kocha. Gdy jestem cicha - pyta co się stało. Gdy go ignoruję - poświęca mi swoją uwagę. Gdy go odpycham - przyciąga mnie do siebie. Gdy mnie widzi w najgorszym stanie - mówi, że jestem piękna. Gdy zaczynam płakać - przytula mnie i nie odzywa się słowem. Gdy widzi jak idę - podkrada się za mną i przytula. Gdy się boję - ochrania mnie. Gdy kładę głowę na jego ramieniu - nachyla się i mnie całuje. Gdy kradnę jego ulubioną bluzę - pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. Gdy mu dokuczam - on też mi dokucza i sprawia, że się śmieję. Gdy nie odzywam się przez długi czas - zapewnia mnie, że wszystko jest dobrze. Gdy patrzę na niego z wątpliwością - uzasadnia. Gdy łapię go za rękę - łapie moją

 i co mam ci napisać   że tak... teksty

chuba_chups dodano: 16 października 2010

-i co mam ci napisać , że tak bardzo tęsknie , że analizuję wszystkie wspólne chwile , że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie , że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania , że żałuję tego , co się stało , że .. że cię kocham ?

Całował jej mokre od płaczu... teksty

chuba_chups dodano: 16 października 2010

Całował jej mokre od płaczu policzki, patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy, gładził po nieułożonych włosach i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Skąd się bierze w człowieku tyle... teksty

chuba_chups dodano: 16 października 2010

Skąd się bierze w człowieku tyle siły, kiedy wydaje się zupełnie przegrany, stracony, omotany tysiącami sprzeczności, nasłuchuje i wyłapuje jedną dźwięczna nutę, która go prowadzi w życie, trochę po omacku, lecz dobrą drogą.

Odrobina Twojej miłości  której... teksty

chuba_chups dodano: 16 października 2010

Odrobina Twojej miłości, której potrzebuję jak powietrza.

Czas zatrzymał się w zniszczonym... teksty

chuba_chups dodano: 16 października 2010

Czas zatrzymał się w zniszczonym mózgu i tworzy fałszywą wizję prawdy.

Jesteś każdą myślą  każdą... teksty

chuba_chups dodano: 16 października 2010

Jesteś każdą myślą, każdą nadzieją, każdym moim marzeniem i nieważne, co przyniesie nam przyszłość, każdy wspólnie spędzony dzień, to najwspanialszy dzień mojego życia.

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

chuba_chups dodano: 16 października 2010

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy,potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV