głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chocolate280192 Zanim kobieta zaangażuje się w związek z mężczyzną powinna móc odpowiedzieć twierdząco na trzy pytania. ... Czy zawsze odnosi się do Ciebie z szacunkiem? To pi

chocolate280192

chocolate280192.moblo.pl
Zanim kobieta zaangażuje się w związek z mężczyzną powinna móc odpowiedzieć twierdząco na trzy pytania. ... Czy zawsze odnosi się do Ciebie z szacunkiem? To pierwsze
 Zanim kobieta zaangażuje się w... teksty

chocolate280192 dodano: 15 października 2016

"Zanim kobieta zaangażuje się w związek z mężczyzną, powinna móc odpowiedzieć twierdząco na trzy pytania.[...] Czy zawsze odnosi się do Ciebie z szacunkiem? To pierwsze pytanie. Drugie pytanie brzmi: jeśli za dwadzieścia lat będzie dokładnie tą samą osobą, czy w dalszym ciągu chciałabyś za niego wyjść? I wreszcie: czy sprawia, że chcesz być lepsza? Jeśli spotkasz kogoś, przy kim na wszystkie trzy pytania będziesz mogła odpowiedzieć twierdząco, to znaczy, że znalazłaś odpowiedniego mężczyznę." Colleen Hoover

 Prawda jest taka i to niezależnie... teksty

chocolate280192 dodano: 7 kwietnia 2016

"Prawda jest taka i to niezależnie od statusu, że człowiek może obejść się bez wielu rzeczy, ale nie może obejść się bez drugiego człowieka."

 Jeśli rzeczy małe nie będą Cię... teksty

chocolate280192 dodano: 7 kwietnia 2016

"Jeśli rzeczy małe nie będą Cię cieszyły, to i duże nigdy nie ucieszą." - Ania Przybylska

 Chciałabym  żebyś znalazł się... teksty

chocolate280192 dodano: 7 kwietnia 2016

"Chciałabym, żebyś znalazł się Ty, co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano do łóżka, i całował na Dzień dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do kina i do teatru i żebyś pisał i dzwonił, i żebyś mi mówił co to spalony i uczył jeździć samochodem i dążył do spełnienia naszych marzeń i żebyś zrobił ze mną coś zwariowanego i ze mną tańczył i śpiewał i czytał mi książki i głaskał po głowie i przytulał, i śmiał się ze mną i milczał jak trzeba, bo cisza gra tak pięknie... I żebyś mi przysyłał pocztówki i listy z podróży, i myślał o mnie i mi o tym mówił, i żebyś, nie tylko na mnie patrzył, ale żebyś mnie widział, i żeby czas się zatrzymał, i żebyś był... był i kochał." "Already Home"

Serce gryzie nostalgia  a dusze... teksty

chocolate280192 dodano: 3 marca 2016

Serce gryzie nostalgia, a dusze ścina lód.

 Czasami tak namieszasz  że nie... teksty

chocolate280192 dodano: 3 marca 2016

"Czasami tak namieszasz, że nie możesz tego odkręcić, nieważne jak bardzo byś się starał. I to prawda że niektóre zdarzenia odciskają piętno na reszcie Twojego życia. Więc dlatego się poddasz? Nie... ! Nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie." "Let It All Go..."

 Znajdź kogoś  kto nie boi się... teksty

chocolate280192 dodano: 25 listopada 2015

"Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej..."

 Oczywiście wiem  że trzeba za coś... teksty

chocolate280192 dodano: 25 listopada 2015

"Oczywiście wiem, że trzeba za coś żyć. Ale trzeba też żyć dla kogoś."

 Gdyby nie było zimy  to wiosna nie... teksty

chocolate280192 dodano: 25 listopada 2015

"Gdyby nie było zimy, to wiosna nie byłaby tak przyjemna. Gdybyśmy nie posmakowali przeciwności, to nie docenilibyśmy pomyślności."

Gentleman będzie otwierał Ci drzwi... teksty

chocolate280192 dodano: 25 listopada 2015

Gentleman będzie otwierał Ci drzwi, odsuwał krzesło i nosił ciężkie rzeczy. Nie dlatego, ponieważ jesteś bezradna, czy słaba. Ale ponieważ chce Ci pokazać, że jesteś warta i godna szacunku.

 Może kiedyś zrozumiesz  że mój... teksty

chocolate280192 dodano: 25 listopada 2015

"Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło."

 Bo czasem  gdy tak czekasz na coś... teksty

chocolate280192 dodano: 25 listopada 2015

"Bo czasem, gdy tak czekasz na coś, marzysz o tym, śnisz i nagle staje się to rzeczywistością, traci swój magiczny wymiar. Zwłaszcza, gdy przychodzi za późno, a czekanie jest zbyt męczące. Zaczynasz odchodzić."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV