głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
capslook uwielbiam kiedy zapatrzony jest w jedno miejsce i spędza nad nim dłuższą chwilę. mogę wtedy patrzeć na Niego ile tylko zechcę. kiedy w końcu przerywam Mu mówiąc

capslook

capslook.moblo.pl
uwielbiam kiedy zapatrzony jest w jedno miejsce i spędza nad nim dłuższą chwilę. mogę wtedy patrzeć na Niego ile tylko zechcę. kiedy w końcu przerywam Mu mówiąc że koc
uwielbiam  kiedy zapatrzony jest w... teksty

capslook dodano: 22 listopada 2011

uwielbiam, kiedy zapatrzony jest w jedno miejsce i spędza nad nim dłuższą chwilę. mogę wtedy patrzeć na Niego ile tylko zechcę. kiedy w końcu przerywam Mu, mówiąc, że kocham, szybko odwraca wzrok, kierując go w moją stronę, następnie zaczyna dotykać moich warg swoimi... / capslook.

życie z Tobą jest o wiele... teksty

capslook dodano: 22 listopada 2011

życie z Tobą jest o wiele przyjemniejsze niż bez Ciebie. / capslook.

a kiedy zwątpisz  ja podejdę i... teksty

capslook dodano: 22 listopada 2011

a kiedy zwątpisz, ja podejdę i udowodnię Ci, że wiele znaczysz w tym popieprzonym świecie. / capslook.

  mam głowy zawroty  daj mi jakiś... teksty

capslook dodano: 29 października 2011

" mam głowy zawroty, daj mi jakiś znak. " / SNL.

pozbaw mnie rąk  bym nie musiała Go... teksty

capslook dodano: 25 października 2011

pozbaw mnie rąk, bym nie musiała Go dotykać i czuć.. pozbaw mnie oczu, bym nie musiała patrzeć na Niego. spraw bym nie musiała czuć zapachu Jego perfum.. złam mi nogi, bym nie musiała tak za Nim latać, jak robię to teraz. pozbaw mnie ust, bym nie musiała poznawać rozkoszy podczas połączania się naszych ust.. bym nie zaznawała Jego smaku.. zrób coś, bym nie musiała cierpieć dlatego, że On nie chce być ze mną. zresztą.. to wszystko nic nie da, bo ja i tak przecież nadal będę Go kochać i pragnąć Go. / capslook.

 dlaczego Ty się tak na mnie... teksty

capslook dodano: 25 października 2011

-dlaczego Ty się tak na mnie patrzysz? -no bo widzisz.. patrząc na Ciebie widzę coś niepowtarzalnego, coś niesamowitego. nie mogę się Tobie oprzeć.. patrząc na Ciebie przenoszę się do zupełnie innego, lepszego i piękniejszego świata, w którym jednak nie mogę się odnaleźć, bo przecież w Twoim świecie dla mnie nie ma miejsca. / capslook.

coraz częściej.. z dnia nadzień... teksty

capslook dodano: 25 października 2011

coraz częściej.. z dnia nadzień przeszywa mnie coraz więcej złych myśli. coraz częściej tkwią we mnie złe przeczucia. / capslook.

z całą pewnością mogę oznajmić... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

z całą pewnością mogę oznajmić, że moje dni się ustabilizowały. wczoraj przez cały dzień nie mogłam zaprzestań na myśleniu o Tobie. od samego rana aż po wieczór śpiewałam miłosne piosenki, spoglądając na Twoje zdjęcie. dzisiaj jest dokładnie to samo, jednak ilość myśli ewidentnie się zwiększyła. jestem pewna, że jutro, czy za miesiąc będzie identycznie jak jest w obecnej chwili. gdziekolwiek jestem i cokolwiek robię – nie zapominam o Tobie. ciągle jesteś w mojej głowie i choćbym nie wiadomo jak bardzo chciała by Cię tam nie było - i tak będziesz. / capslook.

w życiu nie liczą się pieniądze... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

w życiu nie liczą się pieniądze, sława, czy piękny dom z ogródkiem… liczy się to, czy mam dla kogo żyć, czy mam kogo kochać. wspieranie się, spędzanie ze sobą jak najwięcej wolnego czasu – to jest piękne. cudownie jest, kiedy posiadam skarb, którego żadne pieniądze nie są warte. wspaniale jest, kiedy zasypiam przy swoim szczęściu i także budzę się przy Nim. wyśmienicie jest, kiedy to właśnie Twoja ręka pasuje do mojej. piękne uczucie, kiedy dajesz mi do zrozumienia, że jesteś przy mnie i już zawsze będziesz. jestem szczęśliwa wiedząc, że spotkała mnie taka ogromna radość. / capslook.

wiem  że razem możemy osiągnąć... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

wiem, że razem możemy osiągnąć wszystko. będąc przy Tobie, czuję się kimś. w moim brzuchu dzieje się coś niesamowitego, a po głowie plączą mi się myśli związane tylko z Tobą. bez miłości jest tak pusto w sercu, że aż słychać rozprzestrzeniające się tam echo. gdybym nie zaznała miłości, moje życie byłoby bez sensu. pragnę oddychać Tobą, zaspokajać każdą Twoją potrzebę, chciałabym ukoić każdy Twój ból… chciałabym pić z Twych ust, czuć ich smak… / capslook.

moje uczucie do Ciebie jest... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

moje uczucie do Ciebie jest silniejsze niż Ci wszyscy strongmani. kocham Cię nawet wtedy, kiedy za oknem jest całkiem biało. kocham Cię zimą i kiedy są te największe mrozy. kocham Cię nawet, gdy są ogromne upały. kocham Cię jesienią, kiedy pada deszcz i jest ponuro… kocham Cię podczas pojawiania się na drzewach kolorowych liści. kocham Cię wiosną, kiedy wszystko kwitnie i zaczyna żyć. kocham Cię nawet wtedy, kiedy nad łąkami jest ogromna mgła. kocham wtedy, gdy jest rosa. kocham Cię, kiedy jest ładna pogoda, ale i wtedy, kiedy na niebie pojawiają się pioruny. kocham, kiedy się uśmiechasz, pokazując mi, że ten uśmiech jest właśnie dla mnie. kocham, kiedy widzę w Twoich oczach łzy szczęścia, którym jestem właśnie ja. kocham, kiedy patrzysz na mnie, wiedząc, że to właśnie ja jestem Twoją kobietą. kocham spędzać z Tobą czas, bo wiem, że nigdy nie jest on czasem straconym. kocham Cię o każdej porze dnia i nocy. a każdą sekundą kocham Cię coraz bardziej. / capslook.

i ta cała miłość  jak dla mnie... teksty

capslook dodano: 23 października 2011

i ta cała miłość, jak dla mnie, nie musi polegać na ciągłych wyjazdach do kina, czy na jakiś zasrany piknik, czy też do teatru albo jakiejś pieprzonej opery. nie musielibyśmy patrzeć na zachód słońca czy spędzać wieczorów patrząc w gwiazdy. dla mnie miłość może być w najgorszych warunkach, byleby z Nim. mogłabym chodzić w deszczu bez parasolki po cholernie nierównych chodnikach, przez które można złamać sobie nogę.... jeden warunek - Z NIM. / capslook.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV