 |
buziak1004.moblo.pl
Tak jesteś moim powietrzem.
|
|
 |
Tak, jesteś moim powietrzem.
|
|
 |
Odważnie, niebezpiecznie, odmownie i dość spokojnie... ;)
|
|
 |
" Bez Ciebie schnę jak mokry chomik na patelni.
Tak długo szukałem słów, aby wyrazić ten ból.
Kocham Cię tak, że ja pierdolę, kurwa i chuj."
Wymiękam ....;D
|
|
 |
'Jego oczy jego bluza jego mina gdy mnie widzi jego głos wyłapywany z tłumu jego zapach jego uśmiech jego urok. On. '/ nalsia
|
|
 |
"Jeżeli facet naprawdę Cię kocha, nie będzie Ci tego mówił cały czas, będzie to dla Niego zbyt oczywiste żeby o tym mówić"
|
|
 |
Chciałabym coś o niej napisać, ale naprawdę brak słów... A nawet jeżeli bym coś napisała to i tak nic by nie dało, bo mam wątpliwości co do jej umiejętności czytania ze zrozumieniem.
|
|
 |
Dobrze jest mieć przy sobie taką małą osóbkę, która zawsze wysłucha bezsensownych opowiadań. Pomoże gdy wali mi się świat. Z cierpliwością przeczeka napady złości. Pojedzie razem na zakupy. Potwierdzi przy wszystkich nawet największą głupotę wypowiedzianą z twoich ust. Poprzytula a jak trzeba pierdolnie w łeb ;p Osoba, z którą masz najlepsze wspomnienia z całego życia. Jest przy tobie od zawsze. Bez której, tak naprawdę twoje życie byłoby bez sensu . Człowieczek z którym możesz się po wyklinać a potem z tego śmiać. No taki twój osobisty debil ;***
|
|
|
|