głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 Czego się boję? Boję się stracić ludzi których kocham. Boję się że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sp

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
Czego się boję? Boję się stracić ludzi których kocham. Boję się że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z t
Czego się boję? Boję się stracić... teksty

bumbumbumx3 dodano: 28 sierpnia 2013

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Widzę samotnego orła między... teksty

bumbumbumx3 dodano: 28 sierpnia 2013

Widzę samotnego orła między szczytami! Co nie lata formacji, poluje sam, bo nie chce być jednym z wielu, tylko jeden na milion. / Vixen.

znasz ten stan? kiedy dreszcze... teksty

bumbumbumx3 dodano: 28 sierpnia 2013

znasz ten stan? kiedy dreszcze przechodzą ci przez całe ciało, delektujesz się każdym kolejnym pocałunkiem, niekontrolowanie robi Ci się gorąco, Twoje ręce drążąc wędrują po Jego ciele, wasze oddechy są coraz szybsze. Tak, to ten stan kiedy wiesz, że już jest Twój.

spokojnie  im więcej rzeczy... teksty

bumbumbumx3 dodano: 27 sierpnia 2013

spokojnie, im więcej rzeczy dotykają zmiany, tym więcej z nich zostaje takich samych./ Hifi Banda.

Między mężczyzną a kobietą... teksty

bumbumbumx3 dodano: 27 sierpnia 2013

Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń.

Ja nie chcę już tęsknić za tym... teksty

bumbumbumx3 dodano: 27 sierpnia 2013

Ja nie chcę już tęsknić za tym czego nie ma, muszę zaciskać pięści, bo to wszystko się zmienia od narodzin do śmierci, tak jak kręci się ziemia, trzeba się poświęcić, żeby to doceniać. / Hifi Banda.

kiedy jest się dzieckiem  noc jest... teksty

bumbumbumx3 dodano: 27 sierpnia 2013

kiedy jest się dzieckiem, noc jest przerażająca z powodu ukrywających się pod łóżkiem potworów, które są wytworem wyobraźni. Kiedy dorastamy, potwory zmieniają się w zwątpienie w samego siebie, samotność, żal. I choć jesteśmy starsi i mądrzejsi, wciąż okazuje się, że boimy się ciemności...

Nie poddawaj się  choć nie wierzy w... teksty

bumbumbumx3 dodano: 26 sierpnia 2013

Nie poddawaj się, choć nie wierzy w Ciebie nikt, oprócz Ciebie, nawet gdy nie masz nic oprócz siebie, jedziesz. Nie zrobi tego lepiej nikt oprócz Ciebie, czym jest twoja walka, oprócz Ciebie nikt tego nie wie. / B.O.K.

To wszystko nie jest takie proste... teksty

bumbumbumx3 dodano: 26 sierpnia 2013

To wszystko nie jest takie proste, jakby mogło się wydawać. Co z tego, że przyznam się, jak bardzo potrzebuję drugiej osoby? Nic. Przecież nikt nie podaruje mi miłości, tylko dlatego, że tak bardzo mi jej brak.

Ciężko jest wtedy wstać i... teksty

bumbumbumx3 dodano: 26 sierpnia 2013

Ciężko jest wtedy wstać i znaleźć sens dalszej egzystencji. Ale ja Ci mówię: Wstań i walcz. To Twoje życie, Twój największy skarb. / B.O.K.

w życiu spotykamy wielu ludzi.... teksty

bumbumbumx3 dodano: 26 sierpnia 2013

w życiu spotykamy wielu ludzi. każdy z nich jest inny, ale oczekuje jednego - pragnie być zauważony, zaakceptowany i ważny dla kogoś.

Zwątpiliśmy w nas  nie wiem jak to... teksty

bumbumbumx3 dodano: 25 sierpnia 2013

Zwątpiliśmy w nas, nie wiem jak to mogło stać się. Mówisz: „nie tłumacz się, w oczy prawdzie patrz.” Kończy czas się, za chwile się zacznie nasz ostatni deszcz, wraz z upadkiem gwiazd. Mówili nie raz: "Nie wierz w romantyczne baśnie", lecz my naprawdę czuliśmy, że mamy szansę. / Bisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV