głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 magią muzyki jest to że każda piosenka przypomina Ci jakąś chwilę w życiu. siedząc na moim ulubionym fotelu macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawk

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
magią muzyki jest to że każda piosenka przypomina Ci jakąś chwilę w życiu.
 magią muzyki  jest to  że każda... teksty

bumbumbumx3 dodano: 24 września 2011

`magią muzyki, jest to, że każda piosenka przypomina Ci jakąś chwilę w życiu.

siedząc na moim ulubionym fotelu... teksty

bumbumbumx3 dodano: 24 września 2011

siedząc na moim ulubionym fotelu , macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach , żuję moją ulubioną gumę balonową . uwielbiam ten stan . stan , kiedy wiem , że mogę sobie pozwolić na obojętność w stosunku do mojego przeznaczenia . stan , kiedy wiem , że nie muszę walczyć z losem , aby wyszarpać mu szczęście .

miłość jak dzwon po prostu się... teksty

bumbumbumx3 dodano: 21 września 2011

miłość jak dzwon po prostu się urywa , wytrzyma przyjaźń bo zwyczajnie jest prawdziwa ..

tak. jestem wiecznie nieogarniętą... teksty

bumbumbumx3 dodano: 21 września 2011

tak. jestem wiecznie nieogarniętą dziewczynką. tak. moje marzenia są bardzo skomplikowane i dzikie. tak. noszę sportowe bluzy bo lubię. tak. potrafię przyrządzić sobie chińską zupkę bez udziału wody. tak. lubię wcinać w nocy żelki, które chowam pod poduszką. tak. po ciężkim dniu potrafię zasnąć w wannie pełnej piany. tak. nie lubię nosić opiętych bluzeczek. tak. nienawidzę różowego i plastików. tak. kocham rap. tak. wielbię skejtów. tak. potrafię nieźle wygarnąć jeśli ktoś mi podpadnie. tak. jestem zżyta ze swoimi kumplami jak mało kto. tak. jestem uzależniona od czekolady i neta. tak. wolny czas spędzam z najlepszymi ludźmi pod słońcem. tak. lubię wkurawiać ludzi. tak. kręcą mnie Ci źli i niegrzeczni. tak. brałam jakieś prochy. tak. jestem wredna. tak. kurwa kocham Cię i weź to w końcu ogarnij , jasne?

“Najbardziej odczujesz brak... teksty

bumbumbumx3 dodano: 21 września 2011

“Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.”

 Zanotowała w pamięci  żeby kupić... teksty

bumbumbumx3 dodano: 21 września 2011

"Zanotowała w pamięci, żeby kupić wodoodporny tusz. Może po to właśnie wynaleziono wodoodporne tusze. Nie na basen. Na rozstania. Wydłuża, pogrubia i maskuje to, że Twój świat kruszy się jak stare ciastko."

i powiedziała mu:  po prostu... teksty

bumbumbumx3 dodano: 20 września 2011

i powiedziała mu: "po prostu spierdalaj!" . a on dalej stał, tylko z oczu płyneły mu łzy. tak bardzo ją kochał, lecz teraz to ona była wredną suką bez serca...

Gdy przypadkiem spotkam Cię na... teksty

bumbumbumx3 dodano: 20 września 2011

Gdy przypadkiem spotkam Cię na imprezie z piwem w ręku, podejdę ze swoim, uderzę w Twoje i wzniosę toast za frajerów!

po prostu usiąść na parapecie na 4... teksty

bumbumbumx3 dodano: 20 września 2011

po prostu usiąść na parapecie na 4 piętrze i pomachać nogami do przechodniów, palić mentolowego L&M'a - jednego po drugim i mówić 'nigdy więcej się nie zakocham'.

  chociaż raz być suką i olewać... teksty

bumbumbumx3 dodano: 20 września 2011

- chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką wielką egoistką.

Będę księżniczką  jeśli... teksty

bumbumbumx3 dodano: 20 września 2011

Będę księżniczką, jeśli wcześniej się nie wkurwię i nie wyląduję gdzieś na mieście, w jakimś klubie z kimś kto również lubi pić.

jej życie jest dla niej serią... teksty

bumbumbumx3 dodano: 20 września 2011

jej życie jest dla niej serią wzlotów i upadków, z przewaga tych ostatnich. ale co z tego, że jej życie nie układa się tak, jak to sobie wyobrażała, tworząc w głowie własny film? to nie ona, tylko pozostali aktorzy okazali się dupkami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV