głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 masz tutaj rachunek. jaki rachunek do cholery?! jak to jaki? ten za 398 nieprzespanych nocy 879 zuzytych chusteczek 6 litrów wypitego wina 297 wypalonych papier

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
masz tutaj rachunek. jaki rachunek do cholery?! jak to jaki? ten za 398 nieprzespanych nocy 879 zuzytych chusteczek 6 litrów wypitego wina 297 wypalonych papierosów
masz  tutaj rachunek.   jaki rachunek... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 października 2011

masz, tutaj rachunek. - jaki rachunek do cholery?!- jak to jaki? ten za, 398 nieprzespanych nocy,879 zuzytych chusteczek,6 litrów wypitego wina, 297 wypalonych papierosów,12 zjedzonych tabliczek czekolady i 8 litrów pochlonietych lodów.+ 22% vat, za opuchniete oczy i rozmazany tusz.

Polonistka wywołała do odpowiedzi.... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 października 2011

Polonistka wywołała do odpowiedzi. 'Numer 15 i 25!' Zapraszam.' Wstaliśmy oboje z zajebiście wściekłymi minami. 'Nie będę Was dziś pytać. Wyobraźcie sobie, że jest między Wami konflikt dotyczący czegoś ważnego. Zagrajcie to.' Spojrzeliśmy na nią zdziwieni, wciąż staliśmy w ciszy. 'No już. Zacznij od słów: Jak mogłeś?!' Pogoniła mnie. 'Jak mogłeś?' Oczy momentalnie mi się zaszkliły. Nie odpowiedział. 'Jak mogłeś to zrobić?!' Wziął głęboki wdech. 'Przepraszam.' Wykrztusił gryząc wargę. 'I co? Mam Ci się rzucić na szyję? Nie przepraszaj,jeśli nie rozumiesz definicji tego słowa.' Wkurzył się. 'Dobrze wiesz, że to nie moja wina! To była impreza. Byłem nawalony, z resztą nie byliśmy ze sobą.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie? Aaa, to sorry. Pomyliłam bieg zdarzeń.' Nauczycielka patrzyła na nas z niedowierzaniem. 'Dobrze. Usiądźcie do ławek. Muszę Wam powiedzieć, że było widać w tym prawdę.' Spojrzał na moją twarz wykrzywioną bólem. Musiałam wyjść z sali.

siedział z kumplami na przystanku .... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 października 2011

siedział z kumplami na przystanku . ja akurat przechodziłam obok . chciałam już być w domu . przyśpieszyłam kroku . wtedy On zaczął biec w moim kierunku . udawałam , że go nie widzę . złapał mnie za ramiona i zaczął coś mówić . nie słuchałam Go . po prostu przytuliłam się do Niego , a później przybliżyłam moje usta do Jego . zaczęliśmy się całować . a Jego kumple ? zaczęli gwizdać i klaskać ! śmiałam się jak głupia , ale jednak wtulona w Niego .

nie patrz mi w oczy. to tak bardzo... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 października 2011

nie patrz mi w oczy. to tak bardzo boli, że nie mogę Cię mieć .

Papieros trzymany między dwoma... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 października 2011

Papieros trzymany między dwoma palcami prawej ręki nie dawał nic pożytecznego. Nic, a nic. A jednak paliła, dlaczego? Nikt tego nie wie. Może chciała żeby po prostu przyszedł do niej i powiedział 'rzuć to, skarbie'

siedziała w klasie podparta ręką... teksty

bumbumbumx3 dodano: 4 października 2011

siedziała w klasie podparta ręką, co chwila uderzała rytmicznie długopisem w ławkę, wystukując jakąś melodyjkę. nie zwracała już uwagi na lekcję, ani na znajomych, którzy co chwila o coś ją prosili. całe 45 minut wpatrywała się w jeden punkt, a na przerwie przyklejała sobie uśmiech do twarzy, bo przecież... trzeba grać.

widząc twoje brązowe oczy zacinam... teksty

bumbumbumx3 dodano: 4 października 2011

widząc twoje brązowe oczy zacinam się jak stara płyta i ciągle powtarzam jaka piękna dziś pogoda, chociaż pada deszcz.

Przykro mi. Ja nie jestem nią i... teksty

bumbumbumx3 dodano: 4 października 2011

Przykro mi. Ja nie jestem nią i nigdy nie będę, nawet jeśli nie wiadomo jak bardzo byś tego pragnął, rozumiesz?

i wmawiam sobie  że wcale Cię nie... teksty

bumbumbumx3 dodano: 4 października 2011

i wmawiam sobie, że wcale Cię nie kocham. ale moje serce jest zbyt inteligentne, żeby wierzyć w taki kit .

Powinnam Ci postawić pomnik.... teksty

bumbumbumx3 dodano: 4 października 2011

Powinnam Ci postawić pomnik. Sprawiłeś, że mogę przez bite 5 godzin leżeć na łóżku, wbijając wzrok w pająka wiszącego na pajęczynie. I nie mam siły krzyczeć, choć przecież zawsze bałam się pająków.

Czytając książkę o miłości... teksty

bumbumbumx3 dodano: 4 października 2011

Czytając książkę o miłości, zawsze utożsamiam się z bohaterką, a Ciebie z pojawiającym się obok niej mężczyzną.

Chciałabym siedzieć z Tobą na... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 października 2011

Chciałabym siedzieć z Tobą na krawężniku, pod wieczór, gdy nagrzany asfalt pachnie w ten charakterystyczny sposób, a plamy od benzyny na ulicy krzyczą kolorami tęczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV