głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 on: chciałabyś się zakochać co? ona:chyba nawet bardzo. po tych słowach spojrzał jej w oczy aż zobaczył łzę spływającą jej po policzku otarł jednym ruchem kciuk

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
on: chciałabyś się zakochać co? ona:chyba nawet bardzo. po tych słowach spojrzał jej w oczy aż zobaczył łzę spływającą jej po policzku otarł jednym ruchem kciuka
on: chciałabyś się zakochać  co?... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

on: chciałabyś się zakochać, co? ona:chyba nawet bardzo. po tych słowach spojrzał jej w oczy, aż zobaczył łzę spływającą jej po policzku, otarł jednym ruchem kciuka i pocałował w to miejsce szepcząc : tak bardzo chciałbym Ci w tym pomóc.

Objął mnie i przyciągnął do... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

Objął mnie i przyciągnął do siebie. położyłam głowę na Jego piersi, wsłuchując się w bicie Jego serca. szeptem, wprost do ucha, złożył mi deklarację tego, jak bardzo tęsknił. zamknęłam oczy. ze szczęścia.

gdy przytulił mnie po raz pierwszy... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

gdy przytulił mnie po raz pierwszy oprócz motylków w brzuchu i braku dopływu powietrza, poczułam bezpieczeństwo, którego tak bardzo mi brakowało.

cel doświadczenia : zapomnieć o nim... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

cel doświadczenia : zapomnieć o nim . konieczne przedmioty : wódka , papierosy , chusteczki , czekolada , ciepły koc , dobry bit lub dobra komedia . obserwacje : jest źle,z każdym kieliszkiem przed oczami pojawia się jego twarz , z każdym buchem myślisz tylko o nim . wniosek : o nim nie da się zapomnieć . jest jak narkotyk . nie możesz bez niego żyć .

Wpadła na niego idąc przez miasto.... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

Wpadła na niego idąc przez miasto. Był z kolegami, ona jak zwykle unikała go wzrokiem. Zaczęła nucić pod nosem piosenkę dudniącą jej w uszach byleby tylko pokazać jak jest on jej obojętny,a on zostawił śmiejących się kolegów i podszedł do niej patrząc smutno. Chciał ją przytulić, lecz ta odsunęła się - Zbyt długo czekałam, wybacz - szepnęła zostawiając go samego.

Lekko odgarnął mi włosy z policzka... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

Lekko odgarnął mi włosy z policzka, przyglądając się im. Mój wzrok spuszczony był w dół - wpatrywałam się w jakiś punkt na podłodze. Spojrzał na mnie i łapiąc za podbródek lekko przesunął moją głowę w swoją stronę. Spojrzał mi w oczy i uśmiechnął się tym swoim aroganckim uśmiechem. Niepewnie spoglądałam w Jego ciemne tęczówki lekko wyginając kąciki ust ku górze ' wiesz, że je uwielbiam ? Bardziej niż Ciebie ' - odezwał się nagle aroganckim głosem. Popatrzyłam na niego przegryzając wargę i robiąc minę typu ' no dzięki '. Zaśmiał się i całując w czoło dodał ' no przecież żartuję osiołku. Ciebie uwielbiam ponad wszystko, przecież wiesz .

a jeśli wróci? jeśli spojrzy Ci w... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

a jeśli wróci? jeśli spojrzy Ci w oczy i powie, że Cię kocha? wymiękniesz..

Odzywał sie?   Nie.   Widziałaś go... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

Odzywał sie? - Nie. - Widziałaś go ? - Nie. - Jesteś smutna ? - Nie. - Jasne. - Do czego dążysz ? - Bo widzisz, nienawidzę tego, jak dusisz te uczucia w sobie. złap go wreszcie za szmaty, zaciągnij w kąt i wykrzycz mu w twarz co czujesz. - Nic nie czuje. - Oj już przestań. Gdybyś nic nie czuła, to nie sprawdzałabyś po kryjomu co 5min telefonu i nie krzyczała już na wejściu do szkoły że masz wyjebane i nic cie nie rusza.

wiesz co uwielbiam ? gdy Ona mówi '... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

wiesz co uwielbiam ? gdy Ona mówi ' a pamiętasz jak .. ' przy czym robi odpowiednią minę, i nie musi kończyć - bo obie wiemy już o co chodzi i płaczemy ze śmiechu.

Wszystko spieprzam  udając... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

Wszystko spieprzam, udając obojętną, kiedy na czymś mi cholernie zależy...

Och  wróćmy do tego stanu  kiedy... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

Och, wróćmy do tego stanu, kiedy nic mnie nie obchodziłeś, kiedy miałam cię gdzieś, kiedy nie zastanawiałam się, co robisz, kiedy i z kim, proszę, wróćmy do miejsca, w którym się w tobie zaczęłam zakochiwać, a tam zignoruj mnie i nie daj mi nadziei, proszę, niech będzie tak, jakbyśmy nigdy się nie poznali. Wtedy znowu będę szczęśliwa i nic nie będzie mi się działo, widząc, jak uśmiechasz się i idziesz obok innej. Błagam, wróćmy z tej masakry do miejsca, gdzie nie ma złudzeń...

są minuty  w których można... teksty

bumbumbumx3 dodano: 23 października 2011

są minuty, w których można przeżyć więcej niż przez całe lata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV