głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
budzikowa96 uwierzyłam Ci i do Ciebie wróciłam ponieważ Cię kocham jak nikogo innego na świecie.. lecz mimo wszystko nie zapomnę nigdy jak mnie potraktowałeś będąc ze mną p

budzikowa96

budzikowa96.moblo.pl
uwierzyłam Ci i do Ciebie wróciłam ponieważ Cię kocham jak nikogo innego na świecie.. lecz mimo wszystko nie zapomnę nigdy jak mnie potraktowałeś będąc ze mną pisałeś z
uwierzyłam Ci i do Ciebie wróciłam... teksty

budzikowa96 dodano: 15 kwietnia 2011

uwierzyłam Ci i do Ciebie wróciłam, ponieważ Cię kocham jak nikogo innego na świecie.. lecz mimo wszystko nie zapomnę nigdy jak mnie potraktowałeś, będąc ze mną pisałeś z inną.

'Któregoś dnia  będzie dobry balet... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

'Któregoś dnia, będzie dobry balet, spotkamy się znów na tej samej fali, z bandą ziomali słychać nas z oddali, zabójczy śmiech, w bawełnę ubrani.

hej  co tam u Ciebie? pamiętasz jak... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

hej, co tam u Ciebie? pamiętasz jak wmawiałeś mi, że będziemy już na zawsze razem.. a ja głupia kurwa uwierzyłam. -.-

dla tych  którzy mnie nie znają... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

dla tych, którzy mnie nie znają jestem bezczelna, chamska, wredna, złośliwa, klnę, palę, piję.. ok, zgadzam się z tym. bo tak jest. ale gdybyście mnie poznali, chociaż spróbowali dowiedzieli byście się, że mam też drugą stronę.. jestem wrażliwa, nieśmiała, delikatna, łatwo mnie zranić, umiem pomóc, mam szacunek do ludzi, którzy mnie szanują. uwierzcie, wystarczy tylko człowieka poznać, a od razu zmieniasz o nim zdanie.. niby mówią : "jak cię widzą, tak cię piszą".. a ja jestem stwierdzenia, że trzeba tylko drugą osobę poznać.

i nie wmawiaj mi  że znajdę sobie... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

i nie wmawiaj mi, że znajdę sobie lepszego od Ciebie.. nie rób tego proszę, bo dzięki temu jeszcze bardziej wiem jaki jesteś wspaniały.. mimo tego, że tak mnie skrzywdziłeś.

mimo  że wszystko się... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

mimo, że wszystko się spierdoliło.. zostawiłeś mnie samą, bez nikogo.. ja dalej nie mogę zapomnieć tych wszystkich chwil z tobą spędzonych. próbuję, ale nie mogę..

spróbuj szczęścia i znajdź sobie... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

spróbuj szczęścia i znajdź sobie taką dziewczyną, która tak jak ja będzie akceptować wszystkie twoje wady i będzie cię tak kochać jak ja kocham ciebie. :-(

nauczył mnie kochać  nauczył mnie... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

nauczył mnie kochać, nauczył mnie wierzyć w siebie.. był zawsze przy mnie, lecz teraz.. teraz ma swój własny świat.. stwierdził : "zostańmy przyjaciółmi, tak będzie lepiej.. może to nam dobrze zrobi, a kiedyś do siebie wrócimy :-)".

nie można się poddać  trzeba... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

nie można się poddać, trzeba wierzyć w siebie i nikomu nie dawać satysfakcji, że jest się na samym dnie.

Kochają się ponad życiu  lecz nie... teksty

budzikowa96 dodano: 13 kwietnia 2011

Kochają się ponad życiu, lecz nie mogą ze sobą być.

pierwszy raz gdy się spotkali... teksty

budzikowa96 dodano: 14 listopada 2010

pierwszy raz gdy się spotkali wstydzili się siebie niezmiernie. rozmowa toczyła się praktycznie o niczym sensownym.. trochę ciszy trochę śmiechów. za drugim razem już widać było znaczną różnicę. on wymyślił zabawę w berka, żeby tylko ją móc dotknąć a ona nie sprzeciwiła się bo strasznie jej się to podobało. zaczęli się przytulać i patrzeć na siebie. ona.. ona się w nim zakochała a on.. on też. bali się powiedzieć o tym sobie. bali się odrzucenia. bali się rozczarowania.. spotykają się dalej, ale co z tego będzie. nikt nie wie. muszą przestać się wstydzisz. pokazać to co czują.

nie kocha się za coś tylko pomimo... teksty

budzikowa96 dodano: 14 listopada 2010

nie kocha się za coś tylko pomimo czegoś.

Poprzednia
1
2 3 4 5 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć