głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
brooken Ile to razy przedziwne fazy niszczyły więzy dające azyl? Dziś niewyraźne jak bohomazy jednak akt rozstania wręcz parzył. powiedz tylko słowo a znów będę blisko.

brooken

brooken.moblo.pl
Ile to razy przedziwne fazy niszczyły więzy dające azyl? Dziś niewyraźne jak bohomazy jednak akt rozstania wręcz parzył.
Ile to razy  przedziwne fazy... teksty

brooken dodano: 17 lipca 2011

Ile to razy, przedziwne fazy niszczyły więzy dające azyl? Dziś niewyraźne jak bohomazy, jednak akt rozstania wręcz parzył.

powiedz tylko słowo a znów będę... teksty

brooken dodano: 30 czerwca 2011

powiedz tylko słowo a znów będę blisko.

Twoje brązowe oczy  są jak ocean... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

Twoje brązowe oczy, są jak ocean gorącej czekolady, pragnę w nich utonąć, by nigdy nie przerwać tej słodyczy...

I polubiłam brązowe oczy... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

I polubiłam brązowe oczy, rezygnując z niebieskich. Bo On ma takie oczy

były czasy kiedy patrząc w Twoje... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

były czasy kiedy patrząc w Twoje oczy widzialam siebie. Niebieskie oczy odbijały się jak tafla wody. Blond włosy falowały i świeciły niczym słońce. Ostatnio spotkalam ciebie i po uporczywym patrzeniu w Twe oczy przeraziłam sie. Owszem widzialam dziewczyny. Długie brązowe włosy, duże jak orzechy oczy napewno nie należały do mnie. Teraz w Twoich oczach odbija się ona..`

Zakochałam się w taki głupi... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

Zakochałam się w taki głupi, banalny sposób. A to wszystko przez Jego brązowe oczy, którymi za każdym razem mnie rozbierał.

Spojrzałam w twoje brązowe oczy i... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

Spojrzałam w twoje brązowe oczy i musiałam zdusić w sobie krzyk przerażenia. Były takie obojętne, takie puste...

Kiedy wpatruje się w Twoje... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

Kiedy wpatruje się w Twoje intensywnie brązowe oczy, boję się czasem, że kiedyś się w nich utopię, a Ty mnie nie uratujesz.

Kocham Twoje brązowe oczy  ten mało... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

Kocham Twoje brązowe oczy, ten mało inteligentny wyraz twarzy, który mnie rozbraja iiii .. nawet Twój zjebany charakter, który doprowadza mnie do czerwoności..

Jakie to komiczne kiedy każdy  nawet... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

Jakie to komiczne kiedy każdy, nawet najmniejszy przedmiot go przypomina, a ten którego dotykał czy oglądał traktuje jak relikwie. Sama siebie w tym wszystkim nie poznaje. Ten niepozorny chłopczyk o czarnych włosach i brązowych oczach nieświadomie zmienił mnie i moje życie. Każde, choćby przypadkowe spotkanie z dokładnością opisuję w pamiętniku, rozmowy pamiętam miesiącami. I kiedy ktoś pyta: "Jak się masz?" to ze szczerością mogę odpowiedzieć: "Nijak. Już dawno się jakoś nie miałam.", bo każda myśl ucieka w twoją stronę, każdy piątkowy wieczór tak czy siak kończy się na rozmyślaniu o tobie.

kawę z mlekiem i pana o brązowych... teksty

brooken dodano: 21 czerwca 2011

kawę z mlekiem i pana o brązowych oczach, poproszę.

Mam na imię Miłość  moją matką... teksty

brooken dodano: 19 czerwca 2011

Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV