głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
brightnessjeah Wiesz co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze? Nie to że po roku dalej nie mogę wyplenić Cię dostatecznie mocno z swojej pamięci by zakochać się w kimś innym

brightnessjeah

brightnessjeah.moblo.pl
Wiesz co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze? Nie to że po roku dalej nie mogę wyplenić Cię dostatecznie mocno z swojej pamięci by zakochać się w kimś innym nie to
 Wiesz  co w tym wszystkim jest... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Wiesz, co w tym wszystkim jest najśmieszniejsze? Nie to, że po roku dalej nie mogę wyplenić Cię dostatecznie mocno z swojej pamięci by zakochać się w kimś innym, nie, to nie to. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ostatnio nie wyszło mi z pewnym chłopakiem, po pół roku znajomości, i zamiast rozpamiętywać jego i to wszystko co się działo między nami, to ja właściwie jakbym miała to gdzieś, pamiętam, ale się tym nie przejmuje. A z Tobą jest inaczej. Ty zawsze wysuwasz się na pierwszy plan w mojej głowie. Nigdy nie mogę powstrzymać myśli gromadzących się w moim umyśle, jeśli Ty w nich jesteś. Już kompletnie ześwirowałam na Twoim punkcie.. / brightnessjeah.

 Po co rozpaczać nad rozlanym... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Po co rozpaczać nad rozlanym mlekiem, skoro garnek jest tak niestabilny i kiedyś i tak by się wylało. / brightnessjeah.

 Doskonale wiem  że powinnam... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Doskonale wiem, że powinnam wyrzucić moje wszystkie myśli i marzenia o Tobie do pudełka z napisem "zakazane" i zakopać je gdzieś głęboko, albo najlepiej zrzucić z najwyższej skarpy jaką tylko bym znalazła, by w końcu ruszyć kołem swojego życia. Tak, wiem to. Ale trochę ciężej się do tego mi zastosować. Zwłaszcza, kiedy Cię widzę. Wiesz, nadal kocham Twój uśmiech. Chociaż jest taki bezczelny.. Ale jednak dla mnie najpiękniejszy na całym świecie. To już świadczy o tym, że musiałam nieźle ześwirować na Twoim punkcie, w końcu minęło tyle czasu od naszego rozstania a dla mnie Ty dalej jesteś najlepszym prezentem, jaki mogłabym dostać od Boga. No ale kocham Twój uśmiech, i będę kochać chyba zawsze. Naprawdę nie wiem jak zniosę kolejny raz Twój widok, ale niby rutyna uodparnia i nudzi, więc kiedy staniesz się moją rutyną, może wtedy w końcu się odkocham. / brightnessjeah.

 Poczułam wibrację telefonu przy... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Poczułam wibrację telefonu przy moim prawym udzie i pomyślałam z głupią nadzieją, że może to TY napisałeś. Jaka była moja radość gdy odczytałam głupią emotkę wysłaną przez Ciebie. Odesłałam Ci ją. A teraz dostałam kolejnego sms i zamiast go czytać piszę to, by nie poddać się emocjom.. Dlaczego wciąż mi na Tobie zależy? Chociaż tyle razy mi udowodniłeś, że nie warto. Moje serce chcę o Ciebie walczyć, nie zaakceptowało, że już do mnie nie należysz i już nigdy nie będziesz.. / brightnessjeah.

Za każdym razem gdy o Tobie myślę... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

Za każdym razem gdy o Tobie myślę rysuje sobie gwiazdkę w zeszycie. I wiesz co? Mam już tam już swoje własne niebo.

Widziałam Cię wczoraj. Właściwie... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

Widziałam Cię wczoraj. Właściwie to dobrze. Przypomniałam sobie, jaki bezczelny potrafi być Twój uśmiech.. / brightnessjeah.

 Nie zmienisz całego świata  ale... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Nie zmienisz całego świata, ale możesz zmienić mój. Wystarczy.

 Od kiedy wiem jak masz na imię  tak... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Od kiedy wiem jak masz na imię, tak nazywa się całe moje życie.

 Kiedyś napcham Ci do mordy tych... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Kiedyś napcham Ci do mordy tych pierdolonych czerwonych czereśni, a potem każę Ci je wyrzygać. Zobaczysz jak sie czułam, kiedy karmiłeś mnie szczęściem i kazałeś w jednym momencie całkowicie usunąć je z mojego wnętrza.

 Pokonywaliśmy razem góry  a... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Pokonywaliśmy razem góry, a potknęliśmy się o kamień.

 Pisz pisz  tak codziennie  po kilka... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Pisz pisz, tak codziennie, po kilka godzin. Przecież ja się wcale nie uzależniam, w ogóle nie przyzwyczajam.

 Jestem idiotką  bo czasem myślę... teksty

brightnessjeah dodano: 29 sierpnia 2012

`Jestem idiotką, bo czasem myślę, że moglibyśmy to naprawić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV