głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
brightnessjeah Nie kochałam Cię a jednak mimo to Twoje odejście z mojego życia przyprawiło mnie o kilka dni depresji i miliona kurwa wypisanych w pamiętniku.. brightnessjeah

brightnessjeah

brightnessjeah.moblo.pl
Nie kochałam Cię a jednak mimo to Twoje odejście z mojego życia przyprawiło mnie o kilka dni depresji i miliona kurwa wypisanych w pamiętniku.. brightnessjeah
 Nie kochałam Cię  a jednak mimo to... teksty

brightnessjeah dodano: 29 listopada 2012

`Nie kochałam Cię, a jednak mimo to Twoje odejście z mojego życia przyprawiło mnie o kilka dni depresji i miliona "kurwa" wypisanych w pamiętniku.. / brightnessjeah

 Największe marzenie? Takie... teksty

brightnessjeah dodano: 29 listopada 2012

`Największe marzenie? Takie bezczelne, brązowookie 185cm.

 Kiedyś dużo myślałam o naszej... teksty

brightnessjeah dodano: 29 listopada 2012

`Kiedyś dużo myślałam o naszej przyszłości, ale nigdy nie zaplanowałam jednego dnia - tego, w którym Cię stracę.

 Wypijmy za błędy  za wczorajszy... teksty

brightnessjeah dodano: 29 listopada 2012

`Wypijmy za błędy, za wczorajszy zapach tytoniu, za dzisiejszą niestałość, za jutrzejszą niepewność. Potłuczmy kieliszki, zatońmy w waniliowym etarze naszych myśli.

 Idę na balkon  w ręku szlug... teksty

brightnessjeah dodano: 29 listopada 2012

`Idę na balkon, w ręku szlug, telefon w drugiej, i napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów, zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem, że tego nie chcesz, wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknię. / Bonson.

 Popatrz w moje oczy i powiedz co... teksty

brightnessjeah dodano: 1 listopada 2012

`Popatrz w moje oczy i powiedz co widzisz. Przepraszam, nigdy w nie nie spoglądałeś, więc nic nie zauważysz. Przyłóż głowę do mojej klatki piersiowej i posłuchaj, jak bije moje serce. Słyszysz, jak zmienił się rytm wybijanej przez nie melodii? Przepraszam, nigdy go nie słuchałeś. Ale usłyszałbyś, że bije strasznie wolno, jakby niesłyszalnie. Przejedź opuszkiem palca po moich dłoniach. Dostrzegasz różnicę? Przepraszam, nigdy ich nie dotykałeś. Otul mnie swoimi ramionami, jest inaczej? Przepraszam, nigdy nie otulałeś mnie całym sobą. Ale, zauważyłbyś, że mniej mnie. Pomyśl o mnie, czujesz to? Przepraszam, nigdy o mnie nie myślałeś. A, dziś, może poczułbyś, że znikomie brak Ci mnie. Zatęsknij za mną, potrafisz? Przepraszam, nigdy nie tęskniłeś za tym, bym była blisko. Zabierz moje łzy, a oddaj swój uśmiech, daj mi szczęście. Daj mi siebie. Zawsze byłeś zbyt daleko, nigdy blisko mnie, mojego serca. Przyjdź i nadrób wszystko, właśnie teraz, gdy nastaje ten najwłaściwszy czas, czas powrotów.

Rok temu? Pamiętam dokładnie jak to... teksty

brightnessjeah dodano: 1 listopada 2012

Rok temu? Pamiętam dokładnie jak to wszystko wyglądało. Kto był, kto zniknął, za kim tęskniłam, ale jednocześnie chciałam, by nigdy nie wrócił, kogo pragnęłam, kto stał się ważny, kto być powinien. Pamiętam obietnice, wszystkie słowa, Teraz myśli są podobne. Znów kogoś nie ma, kto był, miał być, ale odszedł, ktoś kto choć być powinien, nie zjawił się tak blisko, ktoś odszedł, ale może kiedyś wróci. Znów jestem nikim, znów jestem sama, znów mam łzy w oczach, znów sobie nie radzę, znów nie jest dobrze, znów jestem bezsilna, znów chcę gdzieś iść, znów nie wiem kim być, znów nie jest tak, jak być powinno. Moich marzeń nie ma, bo wiem, ze i tak ich nie spełnię. Życzenia się nie spełniają, te moje. Ludzie przychodzą, zostawiają wspomnienia, nadzieje, niespełnione obietnice, plus w pakiecie łzy i skurwiałe rozczarowanie. A dziś siedzę tu, spijam browar i świętuję swoje kurwa, urodziny z Bonsonem w tle i resztką sił próbuję powstrzymać cisnące się do powiek łzy, tak wiesz, destrukcyjnie.
Autor cytatu: dzekson

Potrzebuję silnych ramion i ciepła.... teksty

brightnessjeah dodano: 1 listopada 2012

Potrzebuję silnych ramion i ciepła. Mocnego przygarnięcia do boku i delikatnego splotu palców. Nocnych rozmów o wszystkim i o niczym. Ciszy, lub nieustającej lawiny słów. Szeptu o tym co ważne i prozaiczne. Spoglądania rankiem w oczy i poczucia, że jest przy mnie ta właściwa osoba, której nie powinnam pozwolić odejść, która nawet o tym nie pomyśli, a jeśli nawet, to po chwili zrozumie, że nie powinna, że musi zostać, każdego wieczoru wracać właśnie do mnie. Dotyku tych dłoni, które będą dawały ukojenie. Przywiązania, które zbuduje potężną więź potrzeby bycia obok siebie i tęsknoty, która będzie zanikać w chwili, gdy dwa serca ponownie się spotkają. Zasypiać na czyjejś klatce piersiowej, by spokojna zasnąć o to, że gdy rano się ocknę, ten jeden, będzie obok, nie zniknie, nagle, bez słów, przed siebie pobiegnie gdzieś, a delikatnie będzie oddychał trzymając mnie przy swoich żebrach.Potrzebuję bycia Twoją.Uczucia z głębi serca,ze środka. Potrzebuję szczęścia. Patrz, tutaj chodzi o Ciebie.
Autor cytatu: dzekson

 Przestań milczeć. To nie zawsze... teksty

brightnessjeah dodano: 22 października 2012

`Przestań milczeć. To nie zawsze działa. Czasem trzeba coś powiedzieć.

 Dzień dobry! A na wypadek gdybyśmy... teksty

brightnessjeah dodano: 22 października 2012

`Dzień dobry! A na wypadek gdybyśmy się już potem nie widzieli – dobry wieczór i dobranoc.

 ''Un baiser.. c'est Le point sur Le... teksty

brightnessjeah dodano: 22 października 2012

`''Un baiser.. c'est Le point sur Le "i" du mot aimer.'' - Pocałunek.. jest kropką nad "i" w miłości.

 Moja Droga  żaden tekst pisany nie... teksty

brightnessjeah dodano: 22 października 2012

`Moja Droga, żaden tekst pisany nie jest prawdziwy, prawdziwe jest tylko życie. Ty jesteś prawdziwa.. Ty.. Ty masz być prawdziwa. Nie ma prawdy, tylko Twoje przekonania, że grasz prawdę. Sztuka jest kłamstwem, wielkim kłamstwem. Wszyscy jesteśmy po trosze kłamcami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV