głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
brightnessjeah Chciałabym się kiedyś obudzić w swoim pokoju . Na swoim własnym łóżku w którym znajduję się prawie cała szafa i kilka książek . Laptop niedaleko mojej głowy i

brightnessjeah

brightnessjeah.moblo.pl
Chciałabym się kiedyś obudzić w swoim pokoju . Na swoim własnym łóżku w którym znajduję się prawie cała szafa i kilka książek . Laptop niedaleko mojej głowy i rozlane
 Chciałabym się kiedyś obudzić w... teksty

brightnessjeah dodano: 14 sierpnia 2011

`Chciałabym się kiedyś obudzić w swoim pokoju . Na swoim własnym łóżku, w którym znajduję się prawie cała szafa i kilka książek . Laptop niedaleko mojej głowy i rozlane kakao na prześcieradle . Chciałabym przewrócić się na drugi bok w celu kontynuowania snu i zobaczyć dwa bilety na skraju poduszki . Jeden na samolot, a drugi na koncert faceta, którego schrupałabym w całości . Chciałabym wybiec z pokoju i zbiegać po dwóch schodach na raz . Chciałabym rzucić się na rodziców i dziękować im ciesząc się przy tym jak wariatka . Chciałabym mieć frajdę z samego lotu, marzyć o skoku ze spadochronu, a potem powrócić na ziemię i skakać przy scenie . Mieć zdarte gardło na samym wstępie i uśmiech, który nie schodziłby mi z twarzy . Chciałabym poczuć jak to jest kiedy spełniają się marzenia.. tyle .

 Książę na białym koniu? Nie... teksty

brightnessjeah dodano: 14 sierpnia 2011

`Książę na białym koniu? Nie dorównuje mojemu najukochańszemu z osłem .♥

 Gdybym miała powiedzieć co to jest... teksty

brightnessjeah dodano: 14 sierpnia 2011

`Gdybym miała powiedzieć co to jest miłość, to pewnie dostałabym naganne za używanie wulgaryzmów .!

 Gdzie ten ludek  co niby księciem... teksty

brightnessjeah dodano: 14 sierpnia 2011

`Gdzie ten ludek, co niby księciem jest?!

 To  że wyjechałam na wakacje wcale... teksty

brightnessjeah dodano: 14 sierpnia 2011

`To, że wyjechałam na wakacje wcale nie oznacza, że masz się nie odzywać . Wyobraź sobie, że w XXI istnieje coś takiego, jak telefony .

 01:01. Jeszcze o mnie myślisz czy... teksty

brightnessjeah dodano: 14 sierpnia 2011

`01:01. Jeszcze o mnie myślisz czy już śnisz?

 KONIEC . Jak ja czasem nie lubię... teksty

brightnessjeah dodano: 11 sierpnia 2011

`KONIEC . Jak ja czasem nie lubię tego słowa . Przynosi smutek, cierpienie i ból, czasem taki, że ciężko Ci się pod jego ciężarem podnieść.. Innym razem oznacza szczęście i wiele radości, lecz jakbyś zapytał sam siebie, z czym jako pierwsze skojarzyło Ci się to słowo, ręczę, że w większości, byłaby to wersja pierwsza . Koniec miłości, koniec życia.. Ale jednak zawsze jest ktoś kto Cię kocha, bo nawet po śmierci według mnie można kochać . / bnj .

 Coś się właśnie zmieniło.. Na... teksty

brightnessjeah dodano: 11 sierpnia 2011

`Coś się właśnie zmieniło.. Na lepsze . Jestem z tego powodu szczęśliwa .♥ / bnj .

 Przeszywające uczucie  kiedy... teksty

brightnessjeah dodano: 11 sierpnia 2011

`Przeszywające uczucie, kiedy siedzę w tym samym miejscu co kiedyś z Tobą, lecz teraz już sama.. I ta świadomość, że teraz jesteś zapewne z nią, że teraz to ją całujesz i to jej mówisz, że ją kochasz . Niby już Cię nie kocham, jak mogłabym po tym co od Ciebie usłyszałam? Jednak mam sentyment do wspomnień w których występujesz u mojego boku . Jednak wciąż coś czuję.. Tęsknie, a przecież na nic mi się to zda, bo w tym przypadku, w naszym przypadku, w moim przypadku, nie ma szczęśliwego zakończenia . Jest dziewczyna o promiennym uśmiechu i smutku w oczach , które dla niego były piękne . Jest też szczęśliwy chłopak spędzający każdą wolną chwilę ze swoją nową dziewczyną . - Pisane 13 czerwca . / bnj .

 To tak boleśnie się odczuwa... teksty

brightnessjeah dodano: 11 sierpnia 2011

`To tak boleśnie się odczuwa, wszystko przypominające wspomnienia, przeszłość nierozerwalnie związana z tą osobą, nawet teraz jadąc w autobusie chwila w pewien sposób przypomina tamtą . Źle jest patrzeć na 'Kocham Cię' wiedząc, że te słowa nie są już prawdą.. Tak źle kiedy one w pamięci wciąż rozbrzmiewają jego głosem, bo w końcu to on je tyle razy wypowiadał . Te wszystkie słowa rzucone na wiatr, razem z nim odleciały jak najdalej ode mnie . On mówił, że nigdy mnie nie zostawi, że nigdy mnie nikomu nie odda, a sam mnie zostawił.. A ja mu wierzyłam bezgranicznie . Nie przewidywałam takiego końca . I nie umiem go nazwać skurwysynem, bo dla mnie w pamięci jest wciąż moim kochanym Misiakiem i ta pamięć mnie przed tym powstrzymuje .- Pisane 8 czerwca . / bnj .

 Uwierzyłbyś  jakbym Ci... teksty

brightnessjeah dodano: 11 sierpnia 2011

`Uwierzyłbyś, jakbym Ci powiedziała, że już Cię nie chce? Ja też nie .;* ♥

 Czymże jest miłość? Nie wypatruj... teksty

brightnessjeah dodano: 11 sierpnia 2011

`Czymże jest miłość? Nie wypatruj jej w przyszłości . To przemijająca radość . Przemijający śmiech .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV