głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
brightnessjeah Będę Twoja w 13 miesiącu 32 dnia miesiąca 5 tygodnia 8 dnia tygodnia o godz. 25. Czym jest miłość? Według matematyki : problemem według historii : wojną według

brightnessjeah

brightnessjeah.moblo.pl
Będę Twoja w 13 miesiącu 32 dnia miesiąca 5 tygodnia 8 dnia tygodnia o godz. 25.
 Będę Twoja w 13 miesiącu  32 dnia... teksty

brightnessjeah dodano: 16 lipca 2012

`Będę Twoja w 13 miesiącu, 32 dnia miesiąca, 5 tygodnia, 8 dnia tygodnia o godz. 25.

 Czym jest miłość? Według... teksty

brightnessjeah dodano: 16 lipca 2012

`Czym jest miłość? Według matematyki : problemem, według historii : wojną, według chemii : reakcją, według sztuki : sercem, według mnie : Tobą.

 Mój młodszy brat zapytał jak... teksty

brightnessjeah dodano: 15 lipca 2012

`Mój młodszy brat zapytał jak będzie wyglądał za kilka lat, odpowiedziałam, że prawdopodobnie podobnie do mnie. Popłakał się..

http:  www.youtube.com... teksty

brightnessjeah dodano: 15 lipca 2012

 Lubię czasem w nocy usiąść na... teksty

brightnessjeah dodano: 15 lipca 2012

`Lubię czasem w nocy usiąść na parapecie i patrzeć w niebo.. na gwiazdy. One coś w sobie mają. Są takie inne.. wyjątkowe. Ale głównym powodem tego wszystkiego jest nadzieja, że i Ty na nie patrzysz..

 A gdy tak przechodzisz  tuż obok... teksty

brightnessjeah dodano: 15 lipca 2012

`A gdy tak przechodzisz, tuż obok, zupełnie obojętnie, mam ochotę rzucić się na Ciebie, przewrócić, sprawić porządne lanie, nożem wypruć to całe Twoje serce i wyrzucić je do kosza. Ale wiem, że po chwili waląc rękoma w ścianę krzyczałabym do słuchawki telefonu, że karetka ma tu natychmiast przyjechać i sprawić, żebyś jednak żył, mimo wszystko, mimo że czasem na to nie zasługujesz.

 Gdyby płacili nam za błędy już... teksty

brightnessjeah dodano: 15 lipca 2012

`Gdyby płacili nam za błędy już dawno miałabym królestwo..

 Była tak cholernie skomplikowana... teksty

brightnessjeah dodano: 15 lipca 2012

`Była tak cholernie skomplikowana, jedna wielka chodząca sprzeczność, która nie wiadomo jak zareaguje w danej sytuacji. Jej stan był zależny od kąta padania promieni słonecznych, kierunku wiejącego wiatru, ilości potknięć o własne wspomnienia.

Nie boisz się ciemności  boisz się... teksty

brightnessjeah dodano: 15 czerwca 2012

Nie boisz się ciemności, boisz się tego co może w niej być. Nie boisz się wysokości, tylko tego, że spadniesz. Nie boisz się ludzi, którzy są dookoła Ciebie,boisz się ich reakcji. Nie boisz się miłości, boisz się, że nie będzie ona odwzajemniona. Nie boisz się odejścia, boisz się, że nie przyzwyczaisz się do tego, że jego już nie ma. Nie boisz się znowu próbować, boisz się, że skończy się tak jak poprzednio.

Owszem miała wspomnienia  ale... teksty

brightnessjeah dodano: 15 czerwca 2012

Owszem miała wspomnienia, ale wspomnień nie można dotknąć, poczuć ani przytulić. Nigdy nie były dokładnie takie jak tamta chwila, a z biegiem czasu nieubłaganie bladły.

Wszyscy mówią  że się kochają... teksty

brightnessjeah dodano: 29 maja 2012

Wszyscy mówią, że się kochają, że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. Mówią też, że nie rzucają słów na wiatr. A to kłamcy! Większość ich związków, które miały trwać na zawsze rozlatuje się po dwóch, trzech miesiącach, a partnerzy wyzywają się, wmawiają nierealne sytuacje. To właśnie jest to uczucie? Tak wygląda ta miłość? Jeśli kocha się kogoś naprawdę to jest się w stanie zrobić wszystko, żeby utrzymać tą osobę przy sobie jak najdłużej. I staranie się o to, żeby to "na zawsze" nie trwało dwóch miesięcy, lecz całe życie.

Wiem  że muzyka jest dobra na... teksty

brightnessjeah dodano: 29 maja 2012

Wiem, że muzyka jest dobra na wszystko. Ale dźwięki lecące z płyty, telefonu czy radia nie przytulą Cię ani nie powiedzą, że Cię kochają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV