głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
born_for_music Tamtej nocy przyszedł zupełnie trzeźwy a mijając mnie w progu ruszył na piętro. przez dobre pół godziny zagadywał mnie byle czym pieprzył głupoty. w końcu podsz

born_for_music

born_for_music.moblo.pl
Tamtej nocy przyszedł zupełnie trzeźwy a mijając mnie w progu ruszył na piętro. przez dobre pół godziny zagadywał mnie byle czym pieprzył głupoty. w końcu podszedł do
Tamtej nocy przyszedł zupełnie... teksty

born_for_music dodano: 14 listopada 2011

Tamtej nocy przyszedł zupełnie trzeźwy, a mijając mnie w progu, ruszył na piętro. przez dobre pół godziny zagadywał mnie byle czym, pieprzył głupoty. w końcu podszedł do okna i zastygł na moment. podeszłam, na co łzy w Jego oczach zabłysnęły blaskiem księżyca: 'już miałem brać do pyska czystą. poczułem, że Cię tracę'.

Jestem  tchórzliwym samobójcą... teksty

born_for_music dodano: 9 listopada 2011

Jestem tchórzliwym samobójcą, walczącym o swoje miejsce na Ziemi...

też tak mam ♥ teksty born_for_music dodał komentarz: też tak mam ♥ do wpisu 30 października 2011
Zdradę jesteś w stanie wybaczyć.... teksty

born_for_music dodano: 6 października 2011

Zdradę jesteś w stanie wybaczyć. Bo Ci zależy. Bo nie chcesz go stracić. Ale świadomości i cichych szeptów Twojej podświadomości w kółko powtarzającej Ci, że dotykał jej dokładnie tak samo jak Ciebie - nie uciszysz.

3 lata przyjaźni  wspólne odpały... teksty

born_for_music dodano: 17 września 2011

3 lata przyjaźni, wspólne odpały, siedzenie w ławce, pyskowanie nauczycielom, pomoc w poprawkach na koniec roku, telefony w nocy, wyciąganie z dołka gdy jej rodzice się rozwodzili a teraz nawet nie potrafi napisać na gadu głupiego ,,cześć''. To boli.Cholernie.

Czułam że nie mogę się ruszyć.... teksty

born_for_music dodano: 17 września 2011

Czułam że nie mogę się ruszyć. nogi wrosły mi w ziemię gdy wpatrywałam się w osobę za którą jeszcze niedawno byłam gotowa oddać życie.Ale to była już przeszłość.Jedyne co dla mnie się liczyło to tego nie widzieć. Ich spojrzeń, jej dłoni w splecionej z dłonią za którą tak tęskniłam.Przyjaźń przyjaźnią, ale tego nie mogłam jej wybaczyć.

Wpadła na niego idąc przez miasto.... teksty

born_for_music dodano: 27 sierpnia 2011

Wpadła na niego idąc przez miasto. Był z kolegami, ona jak zwykle unikała go wzrokiem. Zaczęła nucić pod nosem piosenkę dudniącą jej w uszach byleby tylko pokazać jak jest on jej obojętny,a on zostawił śmiejących się kolegów i podszedł do niej patrząc smutno. Chciał ją przytulić, lecz ta odsunęła się. - Zbyt długo czekałam, wybacz.- szepnęła zostawiając go samego.

Egzystencja ciała bez duszy... teksty

born_for_music dodano: 27 sierpnia 2011

Egzystencja ciała bez duszy...

taa  jasne. właśnie sie przekonałam   teksty born_for_music dodał komentarz: taa, jasne. właśnie sie przekonałam;/ do wpisu 25 sierpnia 2011
Kurwa  jak długo można się... teksty

born_for_music dodano: 25 sierpnia 2011

Kurwa, jak długo można się łudzić i dawać pomocną dłoń osobie, która zraniła tak wiele razy.Mieć nadzieje że zrozumie, przeprosi i się zmieni.Że doceni to co robisz i będzie ci pomagał gdy zajdzie taka potrzeba.Jak długo można być aż tak głupim.?!

przybita dziewczyna kupiła tymbarka.... teksty

born_for_music dodano: 25 sierpnia 2011

przybita dziewczyna kupiła tymbarka. otwierając go zobaczyła przystojnego chłopaka, którego spotyka zawsze jak idzie do sklepu. niechcący upuściła kapsel. podniósł go ten chłopak, przeczytał i pocałował ją. oddał kapsel i z odszedł z uśmiechem. a na kapslu było napisane 'jeśli ją kochasz to pocałuj'

 Ale pamiętaj  ok?  Dobra jak nie... teksty

born_for_music dodano: 24 sierpnia 2011

-Ale pamiętaj, ok? -Dobra,jak nie zapomnę;D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV